Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Попередні підсумки вступної кампанії до УжНУ
Попередні підсумки вступної кампанії до УжНУ
На правах реклами

До Ужгородського національного університету на всі спеціальності бакалаврату і магістратури подано понад 18 тисяч заяв

Попередні підсумки вступної кампанії до УжНУ

Вступна кампанія до вищих навчальних закладів України ще триває. Оскільки 26 липня завершився строк подачі електронних заяв для вступу на перший курс, ми звернулися до голови приймальної комісії Ужгородського національного університету, ректора Володимира Смоланки, щоб підвести попередні підсумки цьогорічної вступної кампанії.

Зі слів ректора, до Ужгородського національного університету на всі спеціальності бакалаврату і магістратури подано понад 18 тисяч заяв. Також більш ніж 800 заяв абітурієнтів подано до Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ, що разом становить майже 19 тисяч заяв. Наразі за цим показником наш університет є на 13-14 місці серед усіх вищих навчальних закладів України.

Відрадно, що до нас подано багато заяв абітурієнтів із високим конкурсним балом. Так, 15 абітурієнтів з максимальним конкурсним балом 200 надали перевагу (1-й та 2-й пріоритети) саме нашому університету. Загалом ми отримали 70 заяв від абітурієнтів з конкурсним балом 200 і 213 заяв із конкурсним балом 195 і вище.

До речі, Олександр Сабовчик, єдиний із закарпатських випускників, котрий при складанні ЗНО отримав по 200 балів з двох предметів, обрав саме УжНУ і буде навчатися на нашому медичному факультеті. На одному лише цьому факультеті маємо трьох вступників  з найвищим конкурсним балом і першим пріоритетом. Ще одним свідченням зростання престижності Ужгородського національного університету є те, що до нас подано понад 20 заяв абітурієнтів, що стали переможцями IV етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Нині вже можна виділити найпопулярніші в абітурієнтів факультети УжНУ. Так, лідером за кількістю поданих заяв на перший курс є медичний факультет (майже 1700 заяв), на другому місці – факультет історії і міжнародних відносин (1260 заяв), третім є юридичний факультет (1141 заява). Далі йдуть факультети туризму і міжнародних комунікацій (1076 заяв), факультет здоров’я і фізичного виховання (916 заяв), факультет іноземної філології (915 заяв) та факультет суспільних наук (885 заяв). Також ректор зазначив, що відкрито ряд нових спеціальностей, а також збільшено ліцензійний обсяг на вже існуючі. Заяви, подані вступниками з усіх регіонів України, свідчать про зміцнення позицій та зростання авторитету УжНУ на загальноукраїнському рівні.

Освіта.ua
02.08.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Геннадий
А почему у вас 12 бюджетных мест на стоматологию?Да ещё и балы 192, в то время как у остальных вузов 197 самый низкий. Ваш вуз широкий конкурс не касается?
Николай Иванов
Для Геннадий: а почему вы интересуетесь?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!