Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Роз'яснення щодо статусу заяви «Допущено до конкурсу»
Роз'яснення щодо статусу заяви «Допущено до конкурсу»

Відповідний статус заяви свідчить, що абітурієнт не отримав рекомендації до зарахування на бюджет

Роз'яснення щодо статусу заяви «Допущено до конкурсу»

Якщо після оприлюднення результатів адресного розміщення державного замовлення заява вступника залишилась у статусі «Допущено до конкурсу», це означає, що абітурієнт не отримав рекомендації до зарахування на бюджетні місця. Відповідне роз'яснення, ввечері 01 серпня, опубліковано Державним підприємством «Інфоресурс».

Разом з тим, зазначають у Інфоресурсі, заяву допущено до участі у конкурсному відборі на навчання у ВНЗ за кошти фізичних та юридичних осіб.

«Звертаємо увагу, що рішення щодо участі вступника у конкурсі на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб з числа тих, яким було анульовано рекомендацію до зарахування на навчання за державним замовленням або яким було не надано рекомендацію до зарахування на навчання за державним замовленням і які при подачі заяви зазначили «Претендую на участь в конкурсі виключно на місця державного та регіонального замовлення», приймається за заявою вступника у довільній формі, що подається до приймальної комісії вищого навчального закладу та долучається до його особової справи», - наголосили у ДП «Інфоресурс».

Як відомо, в електронних кабінетах вступників 01 серпня з’явилась інформація про рекомендації до зарахування на місця державного замовлення. Рекомендації до зарахування на навчання на бюджеті отримали 60 тисяч 928 вступників, які мають виконати вимоги до зарахування до 12 години дня 5 серпня.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
01.08.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Lyudmila Lyashenko
Доброго дня!! Проконсультуйте будь ласка в такому питанні!! Дуже актуально!!за результатами широкого конкурсу нас рекомендували на бюджетне місце, але хочеться в інший вуз навіть на контракт, там ще не має рейтингу і впевненості в тому що пройдемо! як результат ми подали сьогодні оригінали на ДБ оскільки там термін до 5 числа ...інакше втратимо можливість ..проблема в тому чи матимемо ми можливість забрати оригінали документів в інший вуз при умові проходження на контракт?? Чи це нереально до 10 серпня??? Буду вдячна за відповідь!!
Oksana
Чому в цьому році так мало державних місць на юридичні факультети, особливо в НУ "ОЮА", з обіцяних максимальних 133 виділили всього 26 місць? Коли я подавала заяви, я орієнтувалася за інформаційною системою конкурс 2016. Чому раніше вузи не виставляли державні місця, а зволікали до останнього? Чому в Житомирському агроекологічному університеті максимальна кількість державних місць 10, а не дали жодного? І хто це таке придумав, що на юридичний факультет, не важливо, престижний вуз чи не дуже, повинен бути бал 182,2 , коли в медичні вузи проходять діти з 166-ома балами? Що юристи мають бути розумнішими за лікарів? Я не говорю вже про педагогічні вузи, там взагалі проходять діти з 128-ома балами. То які у нас будуть майбутні вчителі? Якби були виставлені раніше державні місця, то я подавала б туди, де їх більше, а то виходить заяву подала, а місця вже зникли. Такого абсурду немає у жодній країні ! Чому в минулому році було все добре, а в цьому - такий БАРДАК ?
Николай Иванов
Для Oksana: в стране сейчас избыток юристов, поэтому учить их за бюджетные деньги не имеет никакого смысла. В следующем году будет еще меньше мест и это правильно.
Георгий Гавриашвили
Зато своим детям Порошенко бюджет сделает вместе с дурочкой с МОН, а нам - потенциальным избирателям - нет, потом будет надеяться что за него кто-то проголосует. Порошенко, у тебя -1 голос на выборах!
Ruslan Sliusarenko
Ага, юристів багато, психологів багато, перекладачів та філологів багато... всім в агрономи йти, може? Ось є один університет, де навіть інформаційні технології не мають достатньо бюджету. На 100 місць лише 15. Це нормально?
Коментувати
Янка Султанова
В мене середній бал 171.666 Думала, хоч кудись зможу поступити... а ні, не так то сталось, як гадалось. Наша держава робить все можливе для того, аби вбити (і без того ледь живу) віру громадян в справедливість. Прикро... адже я до цього не розуміла вступників, які не бажають скористатися можливістю здобувати вищу освіту в Україні.
Ruslan Sliusarenko
Для Янка Султанова: в мене теж такий бал приблизно. Подавав на перекладача й психолога у своєму місті. Не вліз навіть на двадцяті місця за списком. У того квота, той з Донбасів - от і мають. А бюджетних місць скільки! То комедія. 6-10 штук.
Янка Султанова
Для Ruslan Sliusarenko: Куди ти тепер?? На бюджет чи будеш на наступний рік подавати документи?
Коментувати
Елена Надтока
Я не поступила на бюджет. Могу ли я подать заявление на контракт на другое место, заявление на которое не подавала раньше в электронном кабинете
Gotsuliak Katerina
Для Елена Надтока: до 8 числа на заочну форму
Коментувати
Вікторія Кочубей
Якщо подавали всі заяви ТІЛЬКИ НА БЮДЖЕТ, але не пройшли, чи маємо ми право вступати на контракт або заочно?
Андрій Салюк
Для Вікторія Кочубей: так, подавайте заяву у паперовій формі у вуз.
Gotsuliak Katerina
до 8 серпня
Коментувати
Андрей Кравченко
Гріневич ти че натворила , у тебе точно вища освіта , такими кроками ти заведеш всю освіту України в повну Ж... З моєї школи 99℅ абітурєнтів в шоці нерозуміння що відбувається що робити чи чого чекати
Алла Заговора
Чому всупники не мали доступу до ПРАВДИВОЇ інформації? Нас просто ввели в оману розмістивши інформацію про кількість бюджетних місць. До вузу якого ми подали донька була в першій 20-ці. Держзамовлення 55. Ми були впевнені у тому, що проходимо на бюджет. Після оприлюднення списків -11 місць. Дитина із 185,64 балами нікуди не поступила! Ми всі в шоці! Чи будуть дійсні сертифікати зно на насупний рік?
Андрей Кравченко
Для Алла Заговора: Та тут не за наступний рік треба взнавати , а добиватися що за чудеса відбуваються , то що народ тримають за бидло уже зрозуміло , але тепер ще й за ТУПЕ І НЕОСВІЧЕНЕ БИДЛО
Ruslan Sliusarenko
Радійте, що ви хоч можете сподіватись на наступний рік. Була б ваша дитина хлопчиком, мали б зараз зовсім інші проблеми...
Коментувати
Stepan Bozhak
Ажіотаж зростає, ніхто не пройшов, списки тимчасово заморожені - Всюди чекають на бабло !!!
Ira Kushnirova
Як це все розуміти? Багато абітурієнтів між собою спілкуються і в шоці від того ,що діти з конкурсними балом 180 і вище не потрапили на бюджет на жодній із поданих заяв. Як це взагалі можливо?
Ruslan Sliusarenko
Для Ira Kushnirova: місць дуже мало подавали... Кажуть, що юристів скоротили. Ну, юристів-то добре, їх повно. А викладачів, психологів, перекладачів, філологів хіба так вже багато? Держава хоче, аби ми повернулись у Середньовіччя й займались хліборобством й мирно ходили на війни. Ось тоді для багатіїв буде мир і злагода...
Коментувати
Anatolij Anatolij
Максимальний обсяг державного замовлення: 45 Рекомендовано (бюджет) не одного все только допущено это как понимать обьсните к ВАЖЛИВІ ЧИСЛА: Ліцензований обсяг прийому: 250 Всього поданих заяв: 122 Загальний конкурс: 0.49 Максимальний обсяг державного замовлення: 45 Конкурс на макс.держ.замовлення: 2.71 Мінімальний обсяг державного замовлення: 1 Конкурс на мін.держ.замовлення: 122то то не одного зараховано Останнє оновлення сторінки 02/08/17 o 07:42
iya
Для Anatolij Anatolij: В других ВУЗах на эту специальность подавали дети с более высокими балами, бюджетные места достались им. Они составляли общий список на всю Украину для каждой специальности, а потом распределили по вузам. Маленькие балы- меньше бюджетных мест
Коментувати
Обурений
У ВУЗі, до якого я подав документи, майже нікого не зарахували! На мою спеціальність подали 22 заяви, але нікого не рекомендували!!! Хоча й написано мін. ДЗ: 1. макс. ДЗ: 5. На іншу спеціальність зарахували лише одного! Хоча макс. ДЗ: 10. Виходить я пролетів з бюджетом! Чи можна на це кудись поскаржитись? Або списки ще не повні?!
iya
Для Обурений: В других ВУЗах на эту специальность подавали дети с более высокими балами, бюджетные места достались им. Они составляли общий список на всю Украину для каждой специальности, а потом распределили по вузам. Маленькие балы- меньше бюджетных мест
Галина
що, що?? моя то дитина пройшла на бюджет, але те, що міністр розказувала про місце, яке йде за абітурієнтом я не побачила. Маючи на цю ж саму спеціальність за 1 пріоритетом на 12 балів більше, потрапляє на пріоритет де в нього найменший КБ. І про що ви тут розказуєте?
Коментувати
Анастасия Дружина
8 в списках, 1 приоритет, всего 35 заявлений, 2 бюджета,до меня АБСОЛЮТНО ВСЕ прошли на другую специальность НА БЮДЖЕТ, на этой же специальности 0 рекомендованных ,это как вообще понимать?! МОН,может вы уже решите проблемы с сервером и закончите распределение бюджетных мест?!
Anatolij Anatolij
Максимальний обсяг державного замовлення: 45 Рекомендовано (бюджет) не одного все только допущено это как понимать обьсните кто то
VOVA
Для Anatolij Anatolij: виходить що ви не рекомендовані на бюджет
Коментувати
Stepan Bozhak
Дуже тупо!!! Адже ніде не побачиш чи інформація обновлена, чи сервер ще глючить..... Поставте, хоч якусь відмітку про участь в конкурсі. Все в нас робиться через зад.
Таня Олійник
А як знати контрактникам, чи вони проходять, статус також якось зміниться? До якого числа, можуть оригінали подавати контракни
Vasil Sasanchin
Для Таня Олійник: все індивідуально. Уточнюйте в приймальній комісії університету.
Natalya Terefelska
Для Vasil Sasanchin: ага... а тепер почнуться гонки - хто перший дасть хабара (щоб потрапити на контракт)... хто захабарить - тому подзвонять...
Марк Алтыца
Для Natalya Terefelska: ви про що ?) Який хабар на контракт ?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!