Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Подали тільки5 заяв ,більше не реєструє. Призвище бачимо тільки у 2 вузах, а перший приорітет зовсім немає в списках зареєстрованих,але в електроному кабінеті написано бере участь у конкурсі.
Володимир
Для Ольга: Гляньте на час оновлення інформації на вступ.інфо. У нас така ж ситуація, але вона повязана з тим що останнє оновлення на вступі 18.07 о 9-06, а статус допущений нам присвоїли вже протягом дня пізніше.
Фаина
У нас зареєстровано ще13.07 і допущено до конкурсу 1 пріоритет,а в списках нема...
Коментувати
Марічка
Mожливо, затверджена, перехвалена, але зовсім не протестована ця програма. Де провели зміни в програмі, там проявились збої. Я б таку програму не прийняла до роботи. Я б сама таку програму перевірила і на роки, бо зно дійсні різних років, і на сільс.коефіціент, і на підтягування зно і на середній бал та інші режими. Я б перевірили особисто роботу ВСІХ режимів!!! Тому що я відповідальна людина, бо маю страх і совість. А ви? Маєте ?
Катя
Для Марічка: Ось вони її і перевіряють. На нинішніх абітурієнтах.
Коментувати
Натали Охрименко
Абітурієнт повинен сам розраховувати конкурсний бал по коефіцієнтах ВНЗ? Якщо так, то куди цей коефіцієнт записувати??? Сьогодні подавали заяви і функція "конкурсний бал" відсутня... Статус заяв "Зареєстровано у Навчальному закладі"
Марічка
Для Натали Охрименко: нічого, порахуєте і дію множення згадаєте. Скільки того рахування. Чи допомогти?
Натали Охрименко
Марічка, ваші шпильки нідочого. Віікно/рядок, де можливо внести вже і так давно прорахований конкурсний бал, на сьогодні відсутня.
оля
Для Натали Охрименко: Я теж, коли про це питаю, то мені радять навчитися калькалятором користуватися, або питають, чи мені релігія не дозволяє рахувати. (Хоч я свій КБ що до початку вспної кампанії порахувала) На цьому ж сайті у статті за 18 липня "Проблеми вступу: основні запитання і відповіді " пишуть: "Заяви про допуск до участі в конкурсі на навчання до вищого навчального закладу, подані в електронній формі, у яких відображалась не вся інформація, необхідна для їх розгляду навчальним закладом (відсутній конкурсний бал), у ЄДЕБО анульовані." Я так само, як Ви переживаю, що будуть анульовані заяви, у яких не відображається кокурсний бал. Я так зрозуміла, що після подачі там там має щось відображатися (конкурсний бал). Хороші люди відповідали, що у електронному кабінеті КБ не має відображатися. Тоді до чого такі офіційні заяви у пресі?
Коментувати
Лена
Заявление подавали 13.07. В электронном кабинете стоит статус "зареєстрована в навчальному закладі", в рейтинговых списках 2- вузов есть в одном - нет. Как долго еще будут обрабатываться данные и что делать если в списках мы так и не появимся. Приемная комиссия ответов не дает, переадресовывает в службу поддержки - там звонки сбрасываются!!!!
Наталія
Для Лена: Заходьте на сайти відповідних ВНЗ, факультетів, кафедр і телефонуйте за тими номерами, які там вказано. Як правило, люди, чиї телефони вказуються в інформаціях "ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ", відповідають, консультутють. Я розумію, що так не повинно бути. Але "маємо те, що маємо"...
Доцент внз
Ви дадайте сюди ще жахіття з виготовленням дипломів. Дипломів спеціалістів досі нема, бо в ЄДЕБО відсутня ліцензія. Додатки до дипломів виготовлялися у таблицях Ворд швидкоруч, вбиваючи усі дані вручну, перекладаючи англійською майже на коліні. База введену зазделегідь інфу не давала. Тобто ані вступити до вишу, ані закінчити. МОЛОДЦІ!
Віктор
Для Лена: Абсолютно аналогічний варіант. Заяви подали 13.07. У 3-х з 9 ВУЗів в рейтингових списках відсутні. Навіть в одному і тому ж на одній спеціальності є, на іншій немає. Бог з ними з 8-9 пріоритетами, але перший... Вся сім’я на межі нервового зриву.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!