Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Абітурієнтам радять поновити заяви, що зникли
Абітурієнтам радять поновити заяви, що зникли

Подані вступниками заяви залишились в системі ЄДЕБО, абітурієнтам необхідно їх поновити

Абітурієнтам радять поновити заяви, що зникли

Заяви абітурієнтів, що подані до вищих навчальних закладів залишилися в системі ЄДЕБО, абітурієнтам необхідно їх поновити. Про це, в коментарі Укрінформу, сказав перший заступник міністра освіти Володимир Ковтунець.

«Заяви залишилися в системі, вони нікуди не зникли. Ці заяви зараз не бачать приймальні комісії вишів. Абітурієнтам треба зайти в свій кабінет і поновити свої заяви. Зараз результати ЗНО будуть підтягнуті», - сказав Ковтунець.

За його словами, проблеми в роботі ЄДЕБО в перші дні подачі вступниками заяв могли бути викликані тим, що адміністратор обмежив потужності системи.

«Розробник системи вважає що експлуатант, тобто «Інфоресурс» не підключив достатньо ресурсу. З іншого боку ми будемо розбиратися, що сталося. Іноді адміністратор системи намагається регулювати доступ таким чином, щоб можливо було відсіяти DDOS-атаки, які можливі при великій кількості звернень», - сказав Ковтунець.

Як відомо, напередодні адміністратор системи електронного вступу ДП «Інфоресурс» повідомив, що заяви про допуск до участі в конкурсі на навчання, подані в електронній формі, у яких відображалась не вся інформація, необхідна для їх розгляду навчальним закладом, були анульовані. У зв'язку з чим, абітурієнтам порадили здійснити повторну подачу заяви про допуск до участі в конкурсі на навчання до обраного ними вищого навчального закладу.

Освіта.ua
18.07.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інна
Нам на цей час не нараховані додаткові бали за перемогу в в олімпіаді. Куди вже тільки не зверталися , в приймальні комісії вузів , гарячу лінію МОН , а все залишається як було . Що робити ?
Лариса
Одеса, дякую! Можемо ж. Система недосконала. Боюсь буде ... катастрофа.
Лариса
Прошу Одесу виправити середній бал атестата, бо дійсно коли вводили то система автоматично округлила до цілих. За правилами перший вуз, що опрацював заяву повинен внести зміни. Телефоную їм і чую відмову. ПРОБЛЕМА. Хоча на гарячій лінії, стверджують, що це в їх компетенції.
Оксана Ларіна
А як бути, коли в особистому кабінеті пише, що заява зареєстрована у навчальному закладі, в рейтингових списках вуза прізвище не відображено. Спочатку наше прізвище було, а потім зникло. І повторно зареєструвати не можемо, оскільки пише , що дана заява вже зареєстрована?
Ирина Мисюра
Що означає "поновити" заяви в електронному кабінеті? Ми подали 8 заяв 17.07.2017, до сьогоднішнього дня в електронному кабінеті статус заяви залишається "Зареєстрована у Єдиній базі", хоча повинна змінився на "Зареєстрована у навчальному закладі" . Що робити? Можливо вузи їх не бачать?
Яніна
Для Ирина Мисюра: Почекати ще день, після 10:00 вони оновлюють інформацію в ел.кабінеті. Можливо, ВУЗи не встигли ще розглянути, у мене частина заявок на добу пізніше були зареєстрровані ВУЗами.
Julia
у мого синв з 13го числа висіли, Тільки сьогодні щараєстрували.
Коментувати
коментар
Чому не створити систему на зразок ДСУО? Для чого стільки плутанини?
Наталья
Добрий день. Як мені вирішити питання що стосуеться сільської місцевості якщо мені не хочуть сільська рада видати довідку додаток13 мотивуючи тим що в мене книжковий паспорт але вищі заклади просять цю довідку чи мае право сільська рада відмовляти надати цю довідку?
Яніна
Якась дурня! В кабінеті всі заявки Допущено до конкурсу (і подавалися вони начебто не в "критичні дні" 12 - 14 липня, а пізніше, 16.07.) и ще вчора я їх усі бачила в системі Конкурс із відповідними рейтинговими балами, а вже сьогодні одна - в лінгвістичний в КИєві - не відображається в рейтингу на vstup.info, хоча в кабінеті так і є статус Допущено до конкурсу. Куди зникла заява з рейтингу?!?!?
Анна
Для Яніна: НЕ хвилюйтесь, зараз ІС Конкурс все відображає неадекватно. Ви подивіться КНЕУ, там взагалі списки по 30 осіб при поданих 700 заявах. Сподіваюся, сьогодні все виправлять і завтра після перезавантаження все буде на своїх місцях.
Яніна
Дякую. Сподіваюсь, що так. Але дивно - вчора все було на місці, як же воно зникло - автоматично, чи його видалили за якимись підставами? І взнати можна не в режимі реального часу, а через добу фактично. А час-то спливає. Чи в них так кожен день буде щось зникати чи змінюватись?
Коментувати
Фаина
При повторній подачі,пише,що ви вже подавали таку заяву....,а в списках нема!..
Антон
после того как пропали заявки пишет все время это когда пытаюсь их возобновить "Перевищено обмеження на чотири спеціальності на бюджет". Как их вернуть?
Олена
Для Антон: У нас такаж ситуація. Куди тільки не писали і куди тільки не намагались позвонити, скрізь тиша, що робити не знаємо.
ОЛЕНА
В універі підказали передивитись кількість заяв, які подано на бюджет. Спеціальностей повинно бути не більше чотирьох (звіряєте код спеціальності). Лишні видаляєте і все реєструється повторно. Пробуйте у нас було 5, одну видалили і все вийшло.
Коментувати
зла-презла мати абітурієнта
Володимир Ковтунець, щоб ти вср..вся разом з інформресурсом і вам три дні води не було! щоб так знущатися з бідних дітей і батьків! Попереду цілий тиждень реєстрації: які ще сюрпризи від вас чекати?? якби це сталося у будь якій цивілізованій державі, ви б головою, посадою та власним коштом відповідали б за цей безлад! Горіть вам всім в аду за наші посівілі голови та безсонні ночі
Теж дуже зла мама абітурієнта
Для зла-презла мати абітурієнта: Підтримую!!!!!
Теж дуже зла -презла мати абітурієн
Що ще чекати абітурієнтам та їх батькам? Це не всупна кампанія, а якийсь жах!
Людмила
Донька подала електронні заяви в кілька ВНЗ.В одному з них,а саме,в національному юридичному університеті ім.Ярослава Мудрого,в допущенні до конкурсу було відмовлено.Як причина вказано "некоректно заповена анкета".Хоча в анкеті все вірно.В цьому ВНЗ не виключають можливості помилки в результаті збою системи,але повторно заяви не розглядаються.Тепер ми можемо скасувати заяву тільки без права повторного подання.Що робити?Ми ж не винні в цих технічних збоях.Чи існує якась процедура повторного подання заяв з цим же пріоритетом в цей же або інший ВНЗ?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!