Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Отримати консультацію з питань вступу майже неможливо
Отримати консультацію з питань вступу майже неможливо

Абітурієнтам, які мають проблеми з подачею заяв до вишів радять телефонувати сервісу підтримки

Отримати консультацію з питань вступу майже неможливо

Абітурієнтам, які мають проблеми з подачею заяв до вищих навчальних закладів радять звертатись до сервісу підтримки. Відповідну пораду у відповідь на проблеми роботи системи електронного вступу надали у Міністерстві освіти.

У Міністерстві освіти підкреслюють, що можливість подання паперових заяв, яка з'явилась у вступників 15 липня, поширюється лише на тих вступників, які через певні неспівпадіння в системі не можуть зареєструвати електронні кабінети.

«Якщо ж кабінет уже успішно створено, але є проблеми з подачею заяв, необхідно звернутися до сервісу підтримки з питань реєстрації (044) 239-86-18, (095) 281-13-54, (067) 551-24-74, (093) 342-38-63», - наголошують у Міністерстві освіти і науки.

У відомстві також стверджують, що отримати он-лайн консультацію з проблемних питань можна надіславши повідомлення на адреси: ez@inforesurs.gov.ua та/або vstup_2017@mon.gov.ua.

Варто зазначити, що численні повідомлення від абітурієнтів і їх батьків свідчать про те, що отримати відповіді на запитання щодо некоректної роботи системи електронного вступу у цьому році майже неможливо. Телефони сервісу підтримки або зайняті або не відповідають.

Разом з тим, у ДП «Інфоресурс», яке адмініструє систему наголошують, що наразі в системі ЄДЕБО уже створено 137 тисяч 748 електронних кабінетів вступників. В електронній формі подано 348 тисяч 819 заяв.

Як повідомлялось раніше, зв'язку з випадками відмови у реєстрації електронних кабінетів абітурієнтів, з 15 липня 2017 року вступники отримали право подати заяву до вишу та відповідні документи в паперовій формі. Відповідне рішення ухвалено Міністерством освіти у зв’язку з проблемами у роботі системи електронного вступу.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.07.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Каріна
Доброго дня. Керівник гуртка (шахи) атестацію не проходив, перевівся на роботу педагогічним працівником. Коли можна атестуватися? Після двох років роботи чи можливо в той рік?
Світлана
Чи можливо змінити середній бал, якщо перша заява яку прийняв навчальний заклад була скасована мною і тепер ні я, ні навчальний заклад який перший прийняв заяву не може змінити бал, чи є можливість змінити іншим методом?
Віталій
Чому не можу поставити пріоритет заяв на держзамовлення вище 4. Коли пробую ставити 5 або 6 і т.д система видає обмеження, говориться що я використав всі можливості подачі заяв на держ. факультети, хоча мало б допускати до 9 заяв.
Арина
Для Віталій: 9заявлений на 4 специальности
Коментувати
Вика
В "Особистому кабінеті" замість сканкопії додатку до атестату закріплена сканкопія атестату. Подані вже 4 заяв, і можливості виправити помилку немає, які є варінти виходу з даної ситуації??
Арина
Для Вика: Чому немає можливості змінювати дані (фотокартку, середній бал, додаток до атестату, додаткову інформацію) після подачі першої заяви? В: Найближчим часом можна буде змінити середній бал додатку до атестату та видалити невірно застосований сільський коефіцієнт – це зможуть робити ВНЗ, які першими опрацювали одну з поданих заяв. Водночас сканкопії змінюватись не будуть. Якщо Вами завантажені некоректні копії – надішліть електронною поштою файли з вірними копіями до навчальних закладів, до яких Ви подаєте заяви. У листі обов’язково зазначте ПІБ та дані заяви, поданої до ВНЗ (спеціальність, спеціалізація, освітня програма тощо). Для перегляду контактної інформації потрібного ВНЗ натисніть на поле «Назва пропозиції» поданої заяви.
Коментувати
Вика
Можно ли отменить заявление в вуз? И как поменять приоритет можно? Если не правильно сканировал документы, то как можно изменить если уже подал первое заявление в вуз?
Олег Грица
Для Вика: заяву у вуз можна скасувати в особистому кабінеті. пріорітет - неможливо. це правила діють декілька років. тому думайте чи варто скасовувати заяву,якщо не правильно виставили пріоритети.(малоймовірно що вони зіграють роль. хоча ...)
Коментувати
Христина
Неможливо зареєструвати Особистий електронний кабінет вступника у зв’язку з невідповідністю персональних даних атестату та сертифікату ЗНО. Спробуйте зареструватися пізніше. я досі не можу зареєструватися. що робити?
Іван
Для Христина: Подаватися паперово в усі вузи, куди хочете.
Коментувати
Lyubov
что делать, если я удалила и создала заявление на ту же специальность, но с другим приоритетом, а сейчас зашла в рейтинговые списки и там со старым приоритетом ?
Ирина
Для Lyubov: у меня такая же проблема, из-за этого теперь не знаю, какой приоритет ставить дальше.
Коментувати
Lyubov
это нормально, что заявка была подана еще 14 июля, а до сих пор пишется статус Зареєстровано в Єдиній базі ?
Ирина
Для Lyubov: у меня заявка от 15 июля, проблема та же.
Іван
Нормально
Арина
У ВУЗов так же есть технические проблемы( ездила к ним несколько раз). Они старются их решить . Уточните в приёмной комиссии видят ли они Ваше заявление и причину, по которой не принимают
Коментувати
wv
В "Особистому кабінеті" замість сканкопії додатку до атестату закріплена сканкопія атестату. Подані вже 6 заяв, і можливості виправити помилку немає, які є варінти виходу з даної ситуації??
Марічка
Для wv: в статті : ,,проблеми..,, все роз’яснено, стаття тут на новинах ,четверта зверху
Арина
Чому немає можливості змінювати дані (фотокартку, середній бал, додаток до атестату, додаткову інформацію) після подачі першої заяви? В: Найближчим часом можна буде змінити середній бал додатку до атестату та видалити невірно застосований сільський коефіцієнт – це зможуть робити ВНЗ, які першими опрацювали одну з поданих заяв. Водночас сканкопії змінюватись не будуть. Якщо Вами завантажені некоректні копії – надішліть електронною поштою файли з вірними копіями до навчальних закладів, до яких Ви подаєте заяви. У листі обов’язково зазначте ПІБ та дані заяви, поданої до ВНЗ (спеціальність, спеціалізація, освітня програма тощо). Для перегляду контактної інформації потрібного ВНЗ натисніть на поле «Назва пропозиції» поданої заяви.
Коментувати
оля
в електронному кабінеті десь повинен відображатися конкурсний бал? у мене нічого. судячи, по тому, що пишуть, то повинен.
Марічка
Для оля: не може конк.бал відображатись в кабінеті, бо він в кожному вузі різний, адже в усіх вузах різні коефіціенти по предметах зно
оля
Для Марічка: на цьому ж сайті у статті за 18 липня "Проблеми вступу: основні запитання і відповіді " пишуть: "Заяви про допуск до участі в конкурсі на навчання до вищого навчального закладу, подані в електронній формі, у яких відображалась не вся інформація, необхідна для їх розгляду навчальним закладом (відсутній конкурсний бал), у ЄДЕБО анульовані." Чому пишуть, що анульовані заяви, у яких не відображається кокурсний бал. Я так зрозуміла, що після подачі там десь стан заяви має бути видно. Просто переживаю, что бзик в системе и что-то не отобразилось.
Арина
Когда работник Вуза открывает Ваше заявление, то он видит конкурсный бал, а вы его в свём заявлении не должны видеть. Уточните в приёмной комиссии всё ли в порядке с Вашим заявлением. Они его могут открыть( даже приВас ) и просмотреть все необходимые позиции
Коментувати
Інна
Таке питання, не відповідають телефони консультантів. в кабінеті написано, потребує уточненням вступником
wv
Для Інна: така ж сама проблема
Марічка
Для Інна: читайте тут статті, багато пояснено, зрозумієте
Коментувати
оля
А де, цікаво, дехто бачили свій конкурсний бал ще до початку роботи Вступ інфо? Де він відображається, рейтенгових списків у ВНЗ немає. (нарікали на те, що він неправильно порахований, що не було переведено 12 балів атестату у 200 тощо.)
Julia
Для оля: Деякі ВНЗ вивішували на своїх сайтах
оля
Для Julia: в електронному кабінеті десь повинен відображатися конкурсний бал? у мене нічого. судячи, по тому, що пишуть, то повинен.
Julia
ні, на вступ інфо
Коментувати
Яна
Як часто має оновлюватись інформація в системі Конкурс?
Ростик Чапля
Транзакція була замкнена на блокування, як це розуміти???
Саша П
Для Ростик Чапля: В мене така ж проблема, що робити?
Ростик Чапля
Я не знаю, що робити. Облазив весь інтернет і нігде нема інформації, що це за проблема(
Коментувати
Ростик Чапля
Transaction (Process ID 56) was deadlocked on lock | communication buffer resources with another process and has been chosen as the deadlock victim. Rerun the transaction Що робити коли ри реєстрації вибиває таке повідомленя!!??
Ярина
Що означає цифра Конкурс на держзамовлення 118,5 в системі Конкурс?
Юлия
Якщо я видалю 4 спеціальність, яку не зареєстрував університет , я можу подати заяву на нову 4 спеціальність?
Віола
Для Юлия: Зайдіть в системі "Конкурс" на той університет,котрий не зареєстрував заяву.Там в рейтинговому списку ви ,можливо,знайдете своє прізвище.В мене так є по одній позиції
Коментувати
Ростик
Підкажіть будь ласка, що робити коли при реєстрації вибиває таке повідомленн?Вже 5 день не можу зареєструватись!!! Transaction (Process ID 56) was deadlocked on lock | communication buffer resources with another process and has been chosen as the deadlock victim. Rerun the transaction Після п*яти спроб пише, що кабінет з такою електронною адресою вже існую, але активація на пошту не приходить.
Казекаге
Для Ростик: В мене ідентична проблема !
Казекаге
Ти через смартфон реєструвався ?
Коментувати
розчарований випускник
Яким чином подавати паперові заяви на вступ до ВНЗ в різних містах України: Київ, Львів. Харків і Одеса? Допоможіть скласти позовну заяву в суд на МОН, в зв’язку з порушеннями моїх конституційних прав ...
Іван
Зазвичай для цього потрібно скористатися послугами транспортних компаній для особистого мереміщення по країні та зробити комплекти копій необхідних документів. Окрім транспортних компаній (залізничних, автобусних, авіа) можна скористатися власним або арендованим автомобілем.
Коментувати
Vitaly
Полчаса провисел на телефоне. Десять раз добирался с двадцатого номера в очереди до первого и снова становился двадцатым. Надоело. Софт в call-центре смешной, но, наверное, недешевый. Приемная комиссия обсуждать вопросы отказывается, говорят все вопросы в Киев. Они бы хоть на сайте онлайн-консультанта завели.
Марічка
Для Vitaly: a чим тобі допомогти? Де проблема ?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!