Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
студентка, Чернівецький НУ
Це шановні батьки учнів у нас такі реформи, коли 4 роки вчився на будівельника, а 5 вирішив стати учителем. І такі "МІНІСТРИ" без відповідної освіти, адже бакалавр це дійсно законний диплом учителя, прийдуть вчити ваших дітей. Тому не дивно, що крім знань там не має жодної вихованості, поваги до дітей і до вас самих.
Вчитель
Для студентка, Чернівецький НУ: ви нiчого не переплутали? Адже у школах дiти i батьки не поважають учителiв. I вихованiсть закладаеться у вiцi до 6 рокiв. I вчителi тiльки намагаються покращити "гарне" виховання своiх учнiв
Для Вчитель:
Читайте уважно! Чи серед учителів немає таких.
студентка, Чернівецький НУ
Для Вчитель: Зайдіть на сайт ЧНУ. На будь-яку спеціальність беруть. І їм без різниці який у вас диплом. Головне щоб був диплом бакалавра. То який рівень професійності тут говорити.
Коментувати
абвг
Все очень по тупому. Отправил заявку в Богоольца, сразу не заметил, что она отправилась без результатов зно (хотя все заполнял) и было поздно ее отменять, так как они проверили, сказали отправить им скан аттестата. Позже пришел ответ, что там не указан конкурсный балл, то есть это же зно. И чтобы я как-то отредактировал заявку, но сделать это без потери попытки уже нельзя. И что делать? Что за странная работа сайта, неужели нельзя было по нормальному изначально, из-за ваших лагов почти лишился места и приоритета, так как вообще не знаю как отредактировать и добавить это все.
студенти педагоги, ЧНУ
У нас в державі батьки учнів повинні проявити активність і вимагати в учителів пред’явити свої дипломи про освіту. І не ті, коли вчився на бакалавра екології, а став учителем хімії. А дипломи де можна побачити, що учитель вивчав педагогіку, методику викладання, психологію, педмайстерність, проходив педпрактику та має відповідну кваліфікацію. Саме таку інформацію дають дипломи бакалаврів. Інакше досвід, який напрацьовує ЧНУ, доведе освіту держави до глибокої кризи. Теж отримали дипломи бакалаврів педагогів і дійсно думаємо, чи "виберуть" нас в магістратуру, чи тих які хто знає з якої спеціальності прийшов.
Вася
Міносвіти.Де держзамовлення? ????? Як подавати заяви ,коли нема мість на бюджет.
студентка, Чернівецький НУ
У моїй групі на 4 курсі налічувалося (15) студентів. На магістратуру подало документи біля 30. ПРИ ОБСЯГУ 20. ЯК ПАНОВЕ?????????? ПОВЕРНІТЬ СПЕЦІАЛІСТА!!!!!!!!!!!!!! СЛЬОЗИ З ОЧЕЙ ТЕЧУТЬ. ПРОВЧИТИСЯ З САМОГО ПОЧАТКУ НА ОДНІЙ СЕЦІАЛЬНОСТІ І НЕ МАТИ МОЖЛИВОСТІ ЗДОБУТИ МАГІСТРАТУРУ!!!!!!!!!! ХТО ДАВ ПРАВО ВНЗ ПРИЙМАТИ НА 5 КУРС З ІНШИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ. ЯКІ З НИХ МОЖУТЬ БУТИ ПЕДАГОГИ, ЯКЩО ВОНИ НАВІТЬ ПЕДОГІКИ НЕ ВЧИЛИ!!!! Що ви зробили з освіти. І ПІСЛЯ ВСЬОГО У КОГОСЬ СОВІСТЬ Є ГОВОРОТИ ПРО РЕФОРМИ І ХОРОШІ ЗНАННЯ. Хочу повернутися до проблеми. 20 магістрів і 20 спеціалістів - це ніхто не залишиться за дверима. ЩО ТЕПЕР? Хто більше грошей деканам віднесе? ДАЙТЕ МОЖЛИВІСТЬ ТИМ ЗДОБУТИ ОСВІТУ, ХТО ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ ВІД САМОГО ПОЧАТКУ ВЧИВСЯ. ДАЛІ ХОЧ ПОДАВІТЬСЯ ДОЛАРАМИ І ЄВРО.
Світлана
Для студентка, Чернівецький НУ: А ви знаєте, що означає магістратура??? Це науковий ступінь, який дає право займатися науковою діяльністю і викладати у ВНЗ. Якщо ви бажаєте працювати в школі диплому бакалавра вам цілком достатньо, а з 20 магістрів всі планують викладати в ВНЗ???
Коментувати
Даша
Якщо я обираю пункт "скасувати(без права подання нової заяви)", то я взагалі втрачаю можливість подання заяви чи можу змінити пріоритет(на вищий) і подати заяву знову?
Вадим Макаров
Для Даша: да
Даша
Для Вадим Макаров: що "так"?
Вадим Макаров
не будет второго шанса
Коментувати
Андрій
Паперову заяву треба подати міністру освіти, за нездатність організувати роботу. Заяву про звільнення!
Маша
Як знайти цей університет у кабінеті вступника? Ніяк не виходить знайти.
АНОН
Кто-то подавал документы в мед Одесса? Отзовитесь!У вас тоже статус как день: ЗАРЕГИСТРИРОВАНО В ЕДИНОЙ БАЗЕ?
Яра
Для АНОН: у меня до сих пор не получилось туда подать заявление. Как вам это удалось? :D
Наталя
З 9 поданих заяв тiльки 2 зареєстровано у навчальному закладі. Щось це все лякає наслідками...
АНОН
ПОДАВАТЬ НУЖНО НА МАГИСТРА)
Коментувати
Иван Кузьма
Підскажіть будь-ласка як призеру ІІІ етапу МАН відобразити це в електронній заяві вступника, щоб отримати додаткові бали. Всі радять завантажити диплом МАН у "Додаткову інформцію". Але в додатковій інформації пише "Міжнародні олімпіади". Це не буде помилка? І як показати це при подачі електронної заяви?
Порада
Для Иван Кузьма: Подайте у кожний вуз особисто. На місці у вузі є юридична служба яка завіряє скан - копію документа.
Коментувати
Також Maма
Перший абзац: ,, У зв’язку з випадками відмови у реєстрації електронних кабінетів абітурієнтів,’’ - стоп, то хто відмовляється реєструвати кабінети ? Абітурієнти ? Ні!! Це програма не працює і не може реєструвати!! Отже, ви надали людям для роботи не перевірену, не протестовану, єдину на всю Україну програму !!! І знову з помилками як і минулого року!!! Якби ще минулоріч покарали винних за цей бардак, викинули з посад і зарплат, проганьбили до безссоння, то цьогоріч все б працювало як по маслу! Купіть собі темні окуляри, бо деколи прийдеться людям i в очі дивитись!
человек
Для Також Maма: Чому ви вважаєте,що це все помилка,можливо все так и задумано?
Катя
Для человек: Та ні, це не задумано, це наш звичайний бардак, як і всюди. У - Україна.
Банду геть!
Для человек: що - зразу задумали саботаж!
Коментувати
Feya
Чи можна подавати заяви вночі в суботу та в неділлю?
Оля
Для Feya: Так
Коментувати
Мама
Не держава а чорт знає що.злодії двієчники бандіти ось хто нами керує на всіх рівнях. Як може бути таке що у вуз можуть подати заяву в паперовій формі і хвастаються що вже подали оригінали документів що це означає що вони вже вступили.це тоді коли інші не можуть навіть заяву подати.Як це не корупція. як це непоблату
злий абітурієнт
Оскільки порушено мої конституційні права, чи можу я подати в суд на МОН України? Хто персонально повинен відповісти за дану ситуацію ? Інфоресурс, я так розумію, підрядник-партач РОБОТА ПО СТВОРЕННЮ СИСТЕМИ РЕЄСТРАЦІЇ ВЕЛАСЬ МАБУТЬ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ НА УРОКАХ ІНФОРМАТИКИ
Не мене зла
Для злий абітурієнт: не зовсім на уроках інформатики. Ось гарна стаття: вона багато чого пояснює http://osvita.ua/blogs/51332/
ЛПТ
Спасибо за ссылку. Забавная ситуация, однако. Денежки - они такие денежки... .
Коментувати
Галина
"Шановний абітурієнт! У з’вязку з технічними причинами ми не можемо допустити Вашу заяву до участі у конкурсі. Після того, коли технічно буде переведено Ваш середній бал додатку до атестату в 200-от бальну шкалу; коли з’явиться можливість додати до заяви скан-копію додатку до атестату, тоді Вашу заяву буде допущено до участі у конкурсі" - у кого-то есть такое? Три дня уже висит, скасувати заяву уже не дает, кто в курсе, что делать?
Іван
Для Галина: Бал атестату вже перерахували ж. Скасувати ви можете, але із втратою пріоритету.
Коментувати
Наталя
Чомусь пiсля подання заяви вже третій день статус не мiняэться "зареєстровано в базі. ..." Як довго це триватиме I чи загрожуэ це тим, що заявка до вузу не дiйде.
Іван
Для Наталя: Заявка до вузу дійшла, але обробити її немає можливості через непрацюючу ЄДЕБО. Чекайте.... Колись опрацюють.... якщо запрацює......
Коментувати
Ollesia
Рекомендую скасувати державне замовлення взагалі.Воно не потрібно зовсім студентам. Цю новація потрібно запропонувати міністру фінансів Данилюку Олександру Олександровичу, я думаю, він буде згодний з даною позицією викладачів ВНЗ та ректорів. Залишити можна тільки пільговикам і тому абітурієнтові, який з поміж всіх абітурієнтів кожної спеціальності набрав максимальний бал на ЗНО. Також потрібно позрізати стипендію тих, хто навчається на бакалавріаті (крім пільговиків і тому студентові, хто на потоці в межах певної спеціальності навчається саме краще). Так буде чесно і прозоро.
Anna
Для Ollesia: это чтобы в МАУП все шли, да? а то как это во всех вузах есть бюджет, а в маупе нет, а это ведь лучший вуз страны...))
Микола
Для Ollesia: Якщо ти - дурочка, то навіщо це всім демонструвати? Це аж ніяк не сприяє рекламі МАУП. Дивно, що ректор ще не вирахував тебе і не звільнив.
111
Для Ollesia:так щоб до кінця прозоро.... сама набери для початку мах бал зно
Коментувати
Поліна
Люди добрі!Коли вже закінчиться цей бордель!Це ж сюрреалізм якійсь!Не можемо з дитиною виіхати на відпочинок!Кожні 3 години намагаємося подати заяви.В минулому році вступав старший син ,було те саме.Я очам своім не вірю,ну як таке може бути,ну невже за цілий рік не можна було це налагодити.Тут пропонують йти з позовом до суду.А мені здається краще вже пристрелити кляте керівництво МОНу,іх взагалі не можна було підпускати до вступноі кампаніі.Держзамовлення не відомо,рейтингові списки десь в глибокому підпіллі,нічого не працює.
Дарія
Алгоритм реєстрації в особистому кабінеті на 1ий курс : 1. Регіон: (НАПРИКЛАД) Одеська обл. м. Одеса 2. Навчальний заклад: (Наприклад водити вручну) Національний університет «Одеська юридична академія» 3. Освітній рівень: Бакалавр 4. Форма навчання : Денна 5. Спеціальність: 081 «Право» 6. Натискаємо ПОШУК 7. Обрати конкурсну пропозицію (встановити «галочку») 8. Натискаємо + Подати заяву ЧЕРНІВЦІ!!!!!!!!!Допопоможемо Абітурієнтам зареєструватися! Приходьте вул.Сковороди 7 Чернівецький юридичний інститут НУ "ОЮА". Навіть якщо ви хочете подати заявки в інший ВУЗ на будь-яку спеціалізацію, ми все одно вам допоможемо в реєстрації!!! https://www.facebook.com/ChernivtsiNationalLawAcademia/
Лана
Чому неможливо подати заяви у київські виші? Зі Львовом все ідеально, а Київ — "конкурсні пропозиції відсутні".
НОРМАН
Для Лана: Ну,можливо потрібно шукати Місто Київ,яке є у кінці списку,а не Київську область
Артур
Не пишіть регіон! Може так вийде увійти.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!