Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Поступающий
Что ж это получается, принесут некоторые документы в бумажном виде, ВУЗ их примет, а в электронном виде этот абитурьент высвечиваться будет. Или когда закончится вступительная кампания, окажеться. что перед тобой повсплывают "подснежники" не понятно откуда взявшиеся и не понятно с какими баллами. Вот где придумали лазейку. А как же все должно быть открыто. Никогда не поверю, что ученики не смогли создать кабинет. Я ночью все сделал. ОТМЕНЯЙТЕ ЭТУ ГРЯЗНУЮ ПОСТАНОВУ. ПРАВО НА ПОСТУПЛЕНИЕ У ВСЕХ ОДИНАКОВО!
Veronika Brezhestovskaya
Если им верить, то тем, кто уже создал электронный кабинет, запрещено подавать в бумажном виде, типа в "Инфоресурс" статистика с данными абитуриентов будет
Катя
Те кто приносит документы лично, все равно будет внесен в ЕДЕБО, иначе он не сможет стать студентом. Не здесь никакой лазейки. А лично приносят те, у кого например разные фамилии в атестате и сертификате.
Люся
Для того , чтоб что-то внести в ЕДЕБО ,надо,чтоб она как минимум работала,а с этим огромные проблемы.А конченные чинуши из министерства продолжают молчать..
Коментувати
Olenka Konska
Поясніть будь ласка що означає закрита конкурсна пропозиція (закритий конкурс)? Вікіпедія каже, що це конкурсна пропозиція із заздалегідь визначеною кількістю місць для навчання за державним або регіональним замовленням (загальний обсяг державного або регіонального замовлення). Але ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ? Поясніть будь ласочка!
Також
Для Olenka Konska: Знання цієї обставини не допоможе тобі поступити у вуз
Andrew Buz
Відкритий конкурс - означає, що к-ість бюджетних місць може варіюватись, то відповідно закритий конкурс - бюджетні місця чітко визначені, фіксовані, сталі
Коментувати
Бардак
Бабушка Лиля,включи уже наконец-то систему"Конкурс",или иди вон.Половина вступительной компании прошла,а рейтинговых списков нет!
Ау
Для Бардак: за всю историю зно такого не было((((((((((((((
Коментувати
Гість
Видалило дві бюджетні заяви, нові зареєструвати просто неможливо! Видає: "Перевищено обмеження на чотири спеціальності на бюджет". Будь-ласка, відгукніться, в кого ще така проблема, і як її вирішити!
Олександр
Для Гість: У мене така ж проблема... Не знаю як вирішити,але бісить неймовірно!
Ото ж бо
Для Гість: прослідкуйте, чи у вас по кодах лише 4 спеціальності, бо по назвах є багато подібних спеціальностей, тому їх кількість виходить > 4. Код спеціальності може бути різний лише 4 рази на всі 9 заяв.
Гість
Все різне, я не можу подати тіж самі заяви, які система сьогодні анолювала!
Коментувати
Тарас
Друзі, чому у мене в кабінеті досі пише "Можливість подачі заяв: Недоступна (заяви подаються з 12 липня 2017р. до 18 год. 00 хв. 26 липня 2017р.)"? Це глюки сайту чи щось не те?
kk
Для Тарас: Потрібно повністю вийти з електронного кабінету і зайти знову
Коментувати
lena
А если заявления до сих пор зареєстровані в єдиній базі и они не пропали , мне ещё раз подать?
Катя
Для lena: Ні, не треба, чекайте.
Ото ж бо
Для lena: Везунчик!!
Коментувати
надія
ми подали повторно всі заяви, система зареєструвала, та де "гарантія" що не зникнуть знову?
Ото ж бо
Для надія: якщо вузи змінять статус заяви, то все вони побачили, навіть ваші зно, атестат і інше. То і не зникнуть заяви, бо оброблені вузом
Коментувати
Анічка
Для Іван:Із бази ЄДЕБО видалили тільки ті заяви, які були зареєстровані 13 числа,чи за інші дні також? Коли подати нові заяви,чи не буде це підставою для відмови у поданні таких?
Ото ж бо
Для Анічка: гляньте в свій кабінет. Там видно всі заяви. Поки вуз не змінив статус заяви, програма не може відмовити у поданні іншої чи змінівідміні даної заяви
Іван
Видалялися заяви без конкурсного балу. Найбільше їх було саме 13 липня. Якщо таке траплялося й в інші дні - то вони також будуть видалені. Всеодно вузи з ними нічого вдіяти не могли.
Коментувати
Мама
У нас сьогодня вранці зникло 2 заяви. Пізніше в кабінеті вступника написано, що можна повторно подати ті заяви, що зникали. У прицмальній комісії вузу, заява в який зникла, пояснили, що заяви анулює сама система ЄДЕБО через відсутність якихось даних необхідних для подачі заяви. Але чомусь деякі вузи самі присилають пропозиції уточнити деякі дані. Що це таке коїться? А якщо так станеться в самий останній день подачі заяви, то хто стане крайнім?
Іван
Для Мама: вузи панікують, тому й надсилають прохання надати дані, але вони з ними нічого зробити не зможуть.
Коментувати
надія
хоча додаток до атестата загружений і там добре видно середній бал атестата ...
Іван
Для надія: До вузів не дійли НІЯКІ бали - ні атестату, ні ЗНО. І ввести ці бали вузи не могли. Тому такі заяви з порожнім балом видалилися й їх потрібно подати заново. Це помилка ЄДЕБО.
Коментувати
надія
а якщо конкурсний бал і сьогодні не відображається в "даних всупника" де його "шукати"? це знову система не пропустить заяв?
надія
не розумію, заяви подавати знову? але якщо вони вже були зареєстровані в Єдиній базі, чи не буде це помилкою? дайте будь ласка відповідь, а то "гаряча лінія" - "гаряче" мовчить!
veselka
Для надія: допоки стоїть статус "зарєстровано в єдиній базі" ви можете робити зміни
Іван
Якщо заяви видалили ЄДЕБО - подавайте заново незалежно від статусу який був. Там всеодно балів не було.
Іра
Подала знову заяву з тим же приоритетом, система пропустила, дякую Івану за допомогу
Коментувати
надія
питання: 13.07 подані (через ектронний кабінет) всі заяви до вишів,сьогодні в кабінеті не те що відповіді немає ніякої, навіть заяв нема: написано заяви відсутні??
Мама
Для надія: у нас сьогодні теж зникло 2 заяви з списку поданих. Ми в шоці. ..що ж це за вступна кампанія
Іван
В деяких заявах 13 числа загубили конкурсний бал. ЄДЕБО їх видалили. Подати заново.
Також
Для надія: ну все як минулого року...запрацює 2 останні дні реєстрації, i то вночі... Усім бажаю дожити до цього без інфарктів!!!
Коментувати
Світлана
Скажіть, будь-ласка, заяви були 3 дні зареєстровані в єдиній базі, але сьогодні вони , мабуть, уже анульовані самі по собі. Що робити далі? Чи , можлиао, подавати знову ці заяви?
Іван
Для Світлана: ЄДЕБО видалив заяви, де вони загубили конкурсний бал. Подати заново.
lena
А если заявления до сих пор зареєстровані в єдиній базі и они не пропали , мне ещё раз подать?
Коментувати
Сергій
Помилково вставив дані паспорта з міською пропискою, туде де вставляється довідка про проживання в селі. Заяви подав, але відразу ж скасував. Тепер не можу видалити сканкопію паспорта. Не видаляється. Що робити?
Володимир
Для Сергій: Не треба було вибирати липову довідку.
Сергій
Це була не довідка, а сканкопія паспорта з міською припискою. По суті обману не було
Іван
Міська прописка не дає правв на ск
Коментувати
ЛПТ
Блестящая вступительная кампания! Пани Лиля - лучший министр! Под пальмами, поди, сейчас отдыхает - и это правильно. Запрацює та система, не запрацює - на все воля Божья.
Також
Для ЛПТ: +*+
Коментувати
Иван Кузьма
Підскажіть будь-ласка як призеру ІІІ етапу МАН відобразити це в електронній заяві вступника, щоб отримати додаткові бали. Всі радять завантажити диплом МАН у "Додаткову інформцію". Але в додатковій інформації пише "Міжнародні олімпіади". Це не буде помилка? І як показати це при подачі електронної заяви?
Яра
Для Иван Кузьма: ты здесь сутками? Тебе же уже отвечали. Позвони в ВУЗы еще, если ни один ответ тебя не устроил.
Іван
Це буде помилка й підстава для відмови вам у вступі до ВНЗ, оскільки міжнародна олімпіада дає 200 балів з двох предметів ЗНО, а МАН - лише 10 балів до конкурсного. Тому виходить подання неправдивих даних, за яке вас знімають з участі в конкурсі. Як же вказати що ви призер МАН ще ніхто не знає. Можете звернутися із цим питанням до Інфоресурсу - можливо вони тоді швидше реалізують дану можливість. До вузів телефонувати не потрібно - це не в їхній компетенції.
Також
Для Іван: Сам придумав, сам написав, сам напам’ять вивчив! Діставала, а не Призер !!! У вущ дзвони!!
Коментувати
Гість
До магістратури на педагогічні спеціальності 2,3 людей на 1 місце і особливо це стосується заочної форми навчання. Ті абітурієнти які не вступлять, по вашому не люди і не громадяни! Чи може їм навіть на роботу не влаштовуватися? Зважаючи на таку ситуацію МОНУ має два шляхи: 1. Збільшити ліцензійні обсяги; 2 Почати присвоювати кваліфікаційні категорії бакалаврам;
Анна
Допоможіть, як треба правильно завантажувати сканкопію додатка до атестата?
Вадим Макаров
Для Анна: я сделал скан с двух сторон (лицевая и где оценки), слепил в одно, поменял качество, чтобы подходило под 1 мб и загрузил, но насколько я понял нужна сторона с оценками
Також
Для Вадим Макаров: Ти - розумничка !
Коментувати
Мама абітурієнта
5 днів ( із 15) триває вступна кампанія і жодної інформації про державні замовлення, про подані заяви, а ще неможливість подати такі. А МОН в цей час тупо мовчить. Ліля - або у відставку, або застрілься з того іменного пістолета, що тобі подарував Аваков.
Також
Для Мама абітурієнта: Ліля - застрілься!!!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!