Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вища освіта без ЗНО: як це діє на практиці
Вища освіта без ЗНО: як це діє на практиці
На правах реклами

МАУП розробила освітні програми з закордонними вишами, що не потребують результатів ЗНО

Вища освіта без ЗНО: як це діє на практиці

Для багатьох абітурієнтів, які взагалі не складали ЗНО або ж отримали занизький прохідний бал, остання можливість отримати вищу освіту – це обрати ВНЗ, де існує можливість вступу без сертифікату незалежного оцінювання. Та через низьку поінформованість, абітурієнти навіть не підшуковують такі виші, вважаючи, що вступити без ЗНО і отримати диплом державного зразка просто неможливо. І дарма! Одним із таких українських навчальних закладів, що надає абітурієнтам можливість поступити на омріяну спеціальність без ЗНО, є Міжрегіональна Академія управління персоналом.

МАУП першою в Україні розробила спеціальні освітні програми зі співпраці з закордонними вищими навчальними закладами, щоб кожна українська дитина могла отримати бажану освіту, не зважаючи на результати оцінювання.

Як це діє на практиці, запитаєте ви? Абсолютно легально! Для здобуття вищої освіти майбутній студент вступає в Польсько-український культурно-освітній центр Університету менеджменту в Легниці при МАУП. Навчання в культурно-освітньому Центрі ведеться за інтегрованим навчальним планом МАУП та Університету менеджменту в місті Легніца, що передбачає лекції та семінари від кандидатів та докторів наук України й Польщі.

Сертифікат ЗНО для вступу до цього міжнародного освітнього Центру не потрібен! Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. До того ж, закінчивши перший курс в освітньому Центрі при МАУП, кожен студент може або обрати навчання на другому курсі в Академії, або продовжити навчання до ступеня бакалавра в Польщі.

Навчальний процес у культурно-освітньому Центрі ведеться за такими спеціальностями:

  • Політологія;
  • Філологія;
  • Правознавство;
  • Управління персоналом;
  • Облік і аудит;
  • Країнознавство;
  • Право (магістратура).

Навчання в Польсько-українському культурно-освітньому центрі Університету менеджменту в Легниці при МАУП дає абітурієнтові вагомі переваги: можливість отримати два дипломи про вищу освіту – український і польський, а також поєднувати процес здобуття вищої освіти з роботою, обравши заочну форму навчання.

Більше про освітню програму 

Ми допоможемо вам втілити мрію про вищу освіту в реальність!

Київ, вул. Фрометівська, 2. Приймальна комісія: (044) 490-95-05, (044) 494-47-47.

Освіта.ua
21.08.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
"якщо ви взагалі не склали ЗНО"..... і це реклама на сайті освіти???????!!!!!!!нормально вообще? впрочем как и все в нашей стране: если есть деньги-то будет все,а ума и не надо
Ollesia
Шановні абітурієнти. Якщо ви хочeтe отримати якісну освіту та бeз ЗНО—приходьтe до МАУП. Тут вас навчать багато чому—працювати по спeціальності, ви пройдeтe цікаву практику. Також.знайдeтe багатл друзів. Викладачі з вeликим задоволeнням підуть вам на поступки. Також наш унівeрситeт поважає кожну думку студeнта. Завжди йдeмо на поступки, якщо є труднощі у навчанні. Цe самий кращий ВНЗ в нашій дeржаві. В нашому вузі відкрили нову спeціальність—фармація. Приходьтe, нe пожалкуєтe, викладкчі вам будуть раді, в нас всe чeсно і прозоро. Я, як викладач вищого навчального закладу—цe питання дужe добрe розумію.
cos
Для Ollesia: "всe чeсно і прозоро, я, як викладач вищого навчального закладу цe питання дужe добрe розумію, майжe у кожному комeнті— нeвжe ви така чeсна та прозора людина?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!