Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вища освіта без ЗНО: як це діє на практиці
Вища освіта без ЗНО: як це діє на практиці
На правах реклами

МАУП розробила освітні програми з закордонними вишами, що не потребують результатів ЗНО

Вища освіта без ЗНО: як це діє на практиці

Для багатьох абітурієнтів, які взагалі не складали ЗНО або ж отримали занизький прохідний бал, остання можливість отримати вищу освіту – це обрати ВНЗ, де існує можливість вступу без сертифікату незалежного оцінювання. Та через низьку поінформованість, абітурієнти навіть не підшуковують такі виші, вважаючи, що вступити без ЗНО і отримати диплом державного зразка просто неможливо. І дарма! Одним із таких українських навчальних закладів, що надає абітурієнтам можливість поступити на омріяну спеціальність без ЗНО, є Міжрегіональна Академія управління персоналом.

МАУП першою в Україні розробила спеціальні освітні програми зі співпраці з закордонними вищими навчальними закладами, щоб кожна українська дитина могла отримати бажану освіту, не зважаючи на результати оцінювання.

Як це діє на практиці, запитаєте ви? Абсолютно легально! Для здобуття вищої освіти майбутній студент вступає в Польсько-український культурно-освітній центр Університету менеджменту в Легниці при МАУП. Навчання в культурно-освітньому Центрі ведеться за інтегрованим навчальним планом МАУП та Університету менеджменту в місті Легніца, що передбачає лекції та семінари від кандидатів та докторів наук України й Польщі.

Сертифікат ЗНО для вступу до цього міжнародного освітнього Центру не потрібен! Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. До того ж, закінчивши перший курс в освітньому Центрі при МАУП, кожен студент може або обрати навчання на другому курсі в Академії, або продовжити навчання до ступеня бакалавра в Польщі.

Навчальний процес у культурно-освітньому Центрі ведеться за такими спеціальностями:

  • Політологія;
  • Філологія;
  • Правознавство;
  • Управління персоналом;
  • Облік і аудит;
  • Країнознавство;
  • Право (магістратура).

Навчання в Польсько-українському культурно-освітньому центрі Університету менеджменту в Легниці при МАУП дає абітурієнтові вагомі переваги: можливість отримати два дипломи про вищу освіту – український і польський, а також поєднувати процес здобуття вищої освіти з роботою, обравши заочну форму навчання.

Більше про освітню програму 

Ми допоможемо вам втілити мрію про вищу освіту в реальність!

Київ, вул. Фрометівська, 2. Приймальна комісія: (044) 490-95-05, (044) 494-47-47.

Освіта.ua
21.08.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна Змиюк
Мне вуз дал неплохие знания, самое главное - применимые на практике. Теорию может и не вспомню, но на 5 курсе уже пошла работать, и начальник мною доволен. Так что образование здесь хорошее.
Александр
Хотите чему-то научиться – поступайте в МАУП. Преподавательский состав сильный, знания на высоте, студенческая жизнь бурлит. Все супер!
Ollesia
Шановні абітурієнти! Вибачте, що так довго морочила вам голову. МАУП - справді не найкращий вуз. Я, як викладач цього навчального закладу, це питання добре розумію.
Дарина
Щоб не казали про поганих викладачів і погане викладання непотрібної інформації, але МАУП – найкращий. Академія вчить вчитися, а з таким умінням ви ніде не пропадете. Не скажу, що випускникам МАУПу дають якісь привілеї при прийомі на роботу, але вони більш конкурентоспроможні, ніж випускники навіть державних ВНЗ.
Лана
В целом, вполне на нормальном уровне все, есть несколько нюансов, но в сравнении с другими вузами, предлагающими обучение за те же деньги, МАУП выигрывает.
Вадимир
МАУП – это то место, где вам (нам, сдудентам:)) всегда рады! Преподаватели очень внимательные, могут дать совет даже по личным вопросам. Учат тоже качественно, мне нравится.
Ирина
Высшее образование можно получить с помощью http://zakazat-kursovuyu.ru. Далеко не каждый студент постоянно проводит время в веселье и лени. Немалая часть также умудряется совмещать получение образования с подработкой. Поэтому, к сожалению, времени и сил на выполнение некоторых учебных проектов у них попросту не остается. К счастью, сейчас они вполне могут рассчитывать на помощь со стороны.
Олеся
Як це діє на практиці показали результати тестування з права. Кожен третій провалив тестування. І це при тому, що нижня планка була не такою вже й високою.
Тет-а-тет
А чому МАУП так старається обійти ЗНО? Так любить українських студентів чи більше заклопотаний своїми доходами? Думаю, що більше дбає про свою кишеню, адже ніякої відповідальності за "липові" дипломи не несе. То ж дорогі дописувачі, як маєте халявні гроші викидайте їх за красивий папірець під назвою "Диплом МАУПу, а якщо тяжко працюєте і хочете отримати справжні знання йдіть туди, де вам соломку під зад не стелитимуть.
Ollesia
Для Тет-а-тет: Тоді в мeнe до вас є питання, шановний Тeт—а—тeт: Звідки у вас інформація, що дипломи липові? Ви навчалися в МАУП? Вам дали нeякісні знання виклсдачі? Чи можливо ви просто кажeтe, що там друкують липові дипломи, тому що цe приватний, а нe дeржавний вуз?
Друзілла Галицька
Для Ollesia: дипломи липові тому, що інших і не може бути в людей, які не здатні опанувати лише три предмети за шкільною програмою. Я сама викладала в коледжі, до речі державному, а не приватному, де навчали лише за контрактом. Я чудово уявляю ситуацію, коли викладач має зі шкіри пнутися аби придумати за що дибілу поставити трійку. Звісно, що у порівнянні з ними, трохи розумнішим ставиться 4 та 5. Але ті кому я вимушена була ставити 5-ки насправді заслуговували зазвичай лише на 3 бали. Двійку поставити неможливо, бо це не лише твоя зарплати. Так в такому закладі також траплялись розумні діти (приблизно один на курс), але це в першу чергу тому, що вступали тоді за іспитами і у виші на бюджет всупили ті кому "потрібніше", а на контракт коштів не вистачало. От і доводилось іти в платний коледж. ЗНО якраз дає можливість вступу за знаннями, а не за "домовленістю" у нормальні заклади
Ollesia
Для Друзілла Галицька: Вибачте, але вони набрали ж прохідний бал, і нe у всіх абітурієнтів чисто 100 балів. Ось дeякі подавали на контракт, у яких бали були 160—165. Нeвжe вони по вашим міркам "тупі"? Цe ж нe 100-120 балів вони набрали, а на порядок вищий рeзультат.
Коментувати
Катя
Ребята, добавьте еще ситуаций, почему вы не сдавали ЗНО и как МАУП вас выручил. А то слабоватенькая реклама получается)))
Ollesia
Для Катя: Бачитe, нe тільки я казала, що МАУП нормальний ВНЗ. Є люди, яким сподобався цeй навчальний заклад. Для вас—якщо цe приватний ВНЗ, то цe погано. А ви нe подумали про тe, що якщо такі навчальні заклади нe будуть вчити студeнтів добрe, то підe поганий слух від студeнтів, щоб сюди абітурієнти нe вступали. Звичайно, рeктор цього нe допустить, да і викладачам цe нe вигідно, бо ми залишимося бeз роботи. Для нас навпаки потрібно показати якість роботи—тоді більшe студeнтів прийдe до нас навчатися. А в дeржавних вeликий конкурс—бо там є бюджeтні місця. Якість знань нe залeжить від того, в якому закладі навчається людина, а залeжить від того, як навчили працювати за профeсійним напрямком роботи.
Катя
Для Ollesia: Я не про те, хороший МАУП виш чи ні. Я про відверту рекламу можливості стати студентом без здачі ЗНО. Вважаю, що її не повинно бути.
Коментувати
Юлия Фомичева
Я планировала уезжать на ПМЖ в другую страну и ЗНО сдавать у меня даже в планах не было (поступать в Украине смысла не было, а туда, куда я собиралась, укр. сертификат – бесполезная бумажка). Перед самой поездкой по семейным обстоятельствам все отменилось. В общем, я впала в депрессию, и представьте, насколько все было бы хуже, если бы я еще год потеряла и бездельничала. Так что МАУП (каким бы он ни был), выручил меня, в отличии от безкомпромиссной системы образования в Украине.
Друзілла Галицька
Для Юлия Фомичева: повна дурня. ЗНО ви здавали в будь-якому разі, незалежно від того збирались виїздити чи ні (як ДПА на оцінку в атестат). Що можна сказати про студентів, які не подолали поріг та отримали в атестаті 1-4бали з предметів які самі обрали! Назвіться ПТУ і не морочте людям голову
Коментувати
Вова
Про МАУП можно говорить и думать что угодно, но я рад, что во всей этой системе поступления по сертификатам ЗНО все же существуют исключения. Я, например, еще зимой разгромил кости таза пока катался на борде в Закопане. До сих пор, хоть и не на всегда, но «прикован к постели». ЗНО, естественно, возможности сдать не было. То есть перспектива вырисовывалась не самая радужная - год упущен. Но благодаря этой программе я уже поступил. Через год посмотрим, если не понравится – переведусь во что-нибудь престижнее. А пока – вполне доволен тем, что хотя бы год не пропал.
cos
Олeся працює в МАУП, алe для нeі головнe нe знання,. Вона будь—якою ціною готова заробити, хоч на курсах, курсових робіт, рeфeратів, дипломних робіт, іспиті, заліків, звітів з практики, практичних робіт, лобораторних робіт. Цe людина нe чeсна, для нeі ггайголовнішe гроші. Заплатиш— отримаєш гарну оцінку (скільки заплатиш, стільки і поставить). Для кожноі роботи та оцінки своі розцінки.
Юлія
"якщо ви взагалі не склали ЗНО"..... і це реклама на сайті освіти???????!!!!!!!нормально вообще? впрочем как и все в нашей стране: если есть деньги-то будет все,а ума и не надо
Ната
Для Юлія: Почему, если человек не сдал ЗНО - это сразу значит, что он тупой? Люди, хватит думать стереотипами, еще и такими негативными по отношению к Украине. Сплошь и рядом с этим сталкиваюсь. Да, у меня нет сертификата, я не сдавала ЗНО, мне что теперь, идти уборщицей работать? Форс-мажоры, к несчастью, бывают у всех. Но нельзя отчаиваться и опускать руки!
Коментувати
Ollesia
Шановні абітурієнти. Якщо ви хочeтe отримати якісну освіту та бeз ЗНО—приходьтe до МАУП. Тут вас навчать багато чому—працювати по спeціальності, ви пройдeтe цікаву практику. Також.знайдeтe багатл друзів. Викладачі з вeликим задоволeнням підуть вам на поступки. Також наш унівeрситeт поважає кожну думку студeнта. Завжди йдeмо на поступки, якщо є труднощі у навчанні. Цe самий кращий ВНЗ в нашій дeржаві. В нашому вузі відкрили нову спeціальність—фармація. Приходьтe, нe пожалкуєтe, викладкчі вам будуть раді, в нас всe чeсно і прозоро. Я, як викладач вищого навчального закладу—цe питання дужe добрe розумію.
София Бойчук
Для Ollesia: Допомохіть внучці вступити у ваш вуз.Будь ласка звяжіться зі мною.Ольга 0634150175
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!