Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія 100 000 вступників зареєстрували свої кабінети
100 000 вступників зареєстрували свої кабінети

10 липня кількість електронних кабінетів вступників перевищила позначку в 100 тисяч

100 000 вступників зареєстрували свої кабінети

10 липня кількість електронних кабінетів вступників перевищила позначку в 100 тисяч. Про це з посиланням на дані Державного підприємства «Інфоресурс», повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

Підсумовуючи майже двотижневу реєстрацію електронних кабінетів, директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров відзначив, що навіть через певні загрози у зв’язку з масовою кібератакою система працювала у штатному режимі.

За його словами, деякі вступники дійсно мали труднощі зі створенням кабінетів. Вони були пов’язані як з неуважністю самих абітурієнтів – помилки під час внесення даних, реєстрація на пошти з доменами, що перебувають під санкціями, неправильне зазначення паролів, так і з певними проблемами у співставленні масивів даних сертифікатів ЗНО та атестатів в системі.

«Перші дні реєстрації електронних кабінетів дозволили побачити як сильні, так і слабкі сторони нового програмного забезпечення ЄДЕБО. Система працює – справляється з обробкою великого обсягу даних, безпроблемно завантажуються додатки, програма перевіряє валідність інформації про вступника в різних джерел (атестат та сертифікат ЗНО, паспорт) тощо. Минулого тижня була виявлена системна похибка, пов`язана з некоректним внесенням даних до бази сертифікатів ЗНО в одному з регіонів. Наразі вона локалізована і кількість проблемних реєстрацій зведена до мінімального відсотку», – наголосив Шаров.

Як відомо, подання заяв до вишів через електронні кабінети буде відкрито вже 12 липня і триватиме до 18:00 26 липня. Реєструвати електронні кабінети можна до 18:00 25 липня.

Разом з тим, у Міністерстві освіти рекомендують всім вступникам не зволікати з реєстрацією, оскільки за статистикою більшість відмов у створенні електронних кабінетів наразі – це помилки у сертифікатах ЗНО та атестатах. Для їх виправлення вступнику необхідно звертатись до регіонального центру оцінювання якості освіти або до обласних департаментів освіти відповідно.

Для того, щоб виявити де саме помилка – у сертифікаті ЗНО чи в атестаті – вступнику потрібно звернутися до Адміністратора ЄДЕБО та надіслати всі реквізити цих документів на електронну пошту ez@inforesurs.gov.ua або зателефонувати до сервісу підтримки з питань реєстрації за номером (044) 239-86-18.

Освіта.ua
10.07.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оце ж бо
Це, мабуть, вже всі, більше зареєструватись не зможуть так до чсла 23 липня - все так, я минулого року.
оля
Для о ля)))):Выберусь. Причем здесь "любящий папаша сирожа"? Откуда Вы знаете, на что я обращаю внимание? Просто хотелось бы, чтоб люди говорили более-менее грамотно, независимо, на каком языке разговаривают. Да, видно, нужно смириться . Ибо вот такая маленькая рекомендация на счет исправления ошибок в речи вызывает какие-то неадекватные комментарии.
оля
опечатка: насчет.
Коментувати
о ля))))))))))
правильно вообще выражаться более крачиво, нежели любящий папаша сирожа. НО на это как-то внимани не особо обращаете Вы, вероятно считая подобные высказывания чем-то прикольным,не встречаясь в реальности с людьми, которые иного лексикона не ведают. Ну да ладно. Меня больше веселит непонимание народа того, что слово "считает" в русском языке имеет не одно значение, и всегда переводящих его на украинский как счёт чисел. И радио об этом мозги промывало, и телевидение, и книги, и словари. НО люди упорно считают числа, вместо того, чтобы иметь собственное мнение. Выберетесь?
оля
Для смайлика: http://sum.in.ua/s/vartuvaty "діал. Коштувати. Вона [праця] дома ж таки втроє більше вартує (Словник Грінченка); — Або я вже в тебе нічого не вартую, що дарунка не хочеш приймати? (Ольга Кобилянська, II, 1956, 145)." У тім і вся справа, що це - ДІАЛЕКТ, і він не є нормою!!!! Правильно казати ВОНА НЕ ВАРТА!!!
А Вы глупа, Арина.
Лишь очень недалёкие выпускники, тем более медалисты, быдыт вопеть о том, что им должны идти навстречу.Вы сдали все ЗНО на 200 баллов? То ест у Вас максимально возможный балл 800-4 по 200, или близко к этому. Пусть 4 по 195. Так? В таком случае Вас могут отметить. Если нет, то закрывайте рот и работайте дальше...
Вчитель
Для А Вы глупа, Арина.: А що можуть вартувати теперішні медалі, якщо для їх отримання з історії достатньо було набрати 32 бали з 47 можливих?
оля
Для Вчитель: медалі не можуть "ВАРТУВАТИ"( вони ж не солдати), вони можуть КОШТУВАТИ. І чого можуть бути "ВАРТУВАТИ" такі "грамотні" вчителі?( правильно сказати: чого варті медалі!)
;-)
Для оля: http://sum.in.ua/s/vartuvaty "діал. Коштувати. Вона [праця] дома ж таки втроє більше вартує (Словник Грінченка); — Або я вже в тебе нічого не вартую, що дарунка не хочеш приймати? (Ольга Кобилянська, II, 1956, 145)." я за Вчителя... Если на меНдаль достаточно 32 балла из 47, то это НЕ медаль, это позор... Стране.
Коментувати
без надії сподіваюсь
http://www.inforesurs.gov.ua/kontaktu.html Ось тут є маса телефонів, на які можна висловити своє "захоплення" від реакції на реєстрацію ОСОБИСТОГО ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ ВСТУПНИКА
без надії сподіваюсь
Реєстрація недоступна ! При дзвінку на сервіс підтримки чую чарівне "Произошла ошибка" Дякую Українському сервісу ЄДЕБО (але і ВЛУЧНА абревіатура) за чудовий софт і неперевершену підтримку !!!!! Бажаю вам мати багато дітей-випускників, та ще й відмінників !!! Гарний в них виходить старт в доросле життя ... Стосовно ЄДЕБО - є чарівне українське слово - НЕУКИ, не вмієте - не робіть, не знаєте - спитайте, не впевнені - не впроваджуйте, і головне НАПАРТАЧИЛИ - ПРИЗНАЙТЕСЬ І ХОЧ ВИБАЧТЕСЬ ПЕРЕД ДІТЬМИ (так і просилась на зовні інша лексика) але - «Aegróto, dum ánima est, spés esse dícitur»
Аріна
Поясніть мені!!! Навіщо мені було добре навчатися 11 років, здобути Золоту медаль та атестат з відзнакою, підтвердивши свої знання високими балами ЗНО, якщо вона при вступі нічого не варта!!! Це так ви заохочуєте дітей до навчання? На ділі я могла просто здати добре три ЗНО для вступу і не паритись!!!! Зате квот і пільг та коефіцієнтів різних понапридумували!!! до ВНЗ повинні вступати найкращі!!! Майбутні абітурієнти2018 року - знайте -Золота медаль нічого не варта!!! Краще добре здавайте ЗНО !!! Немає слів !!! Ганьба нашому МОНу!!!
Leto
Для Аріна: Ви про це тільки довідалися? Співчуваю.
Друзілла Галицька
Для Аріна: Ну, по-перше, медель дійсно нічого не варта, а ось середній бал атестату грає роль. По-друге, навчатись за всіма предметами на 12 вас ніхто не примушував, це був вибір ваш або ваших батьків. По-третє, працюючи свого часу в приймальній комісії я таких медалістів надивилась. Приїздили діти з сільських шкіл з відмінними атестатами, акі взагалі були не здатні до навчання. Просто у них 11 або 12 - це звична оцінка, а якщо нижча, то це "вона (вчителька) посварилась з нашою бабою, тому мстить", або ще подібні причини. Добре тепер хоч ДПА проводять у формі ЗНО і вчителі перестали бездумно ставити оцінки по тим предметам за якими діти здають ЗНО.
Викладач
Для Дрозофіли Галицької: Перестаньте принижувати дітей з села. Навіть, якщо їхні оцінки в школі й завищені, то більшість таких дітей зі своєю працездатністю адаптуються до навчання. А от окремих зарозумілих випускників ліцеїв доводиться відраховувати.
Коментувати
Julia
Регистрировались еще в первый день. Все было хорошо. Сегодня зашла в кабинет и, оп. Выбивает - поле не должно быть пустым и равняться "0". Странно. Все введено верно. Главное, прошло в самом начале. Надеюсь, просто глюк.
Катя
Для Julia: тоже самое. Что делать?Ждать?
Julia
Думаю, да. Вступ инфо тоже лежит, загружается только список университетов, а на их странички не пускает. Я сейчас еще раз зашла в кабинет, пишет уже другое - невідома помилка, сервер не відповідає. Почекаємо.
Наталия
Для Julia: Такая же ситуация.
Коментувати
Володимир
Атестат з відзнакою. Реєстрація постійно викидає помилку невідповідності даних ... Обіцяли поправити все 10/07 ввечері .. Обіцяли, обіцяли .... але реєстрації це не помогло :-( Виглядає, на те, що знову створена "дуже надійна" система. Виникає логічне питання: чи готові всі морально довірити свої дані такій системі, якщо навіть реєстрація учасників викликала такі проблеми !!!! А що буде, коли абітурієнти почнуть загружати свої документи ?!! Тут не сарказм, а повний розпач в даній ситуації ... тим паче є з чим порівнювати (є досвід користування подібними сервісами в Польщі, Австрії та Німеччині)
Аріна
Для Володимир: а де ви в електронному кабінеті вказуєте, що атестат з відзнакою? у мене також з відзнакою, але це ніде не вказується, просто серія атестату та додаток до нього!!! Можливо я щось не зрозуміла!!! Медалісти відгукніться!!! Як у Вас у всіх у електронному кабінеті? Хіба десь ця інформація відображається?
Каріна
НІ, на жаль, ніде не відображається(((
Наталия
Для Аріна: Загрузила двосторонній додаток до атестату. Там, де стоїть печатка вказується, що нагороджена медаллю.
Коментувати
Світлана
Та ну... Реєструвала себе і подругу за 10 хвилин і зовсім без проблем. Що важкого в заповненні елементарного бланку?.. Ще якщо виникають якісь "не співпадіння", то це ще пів біди, але більше причин нарікання на саму ситему я не бачу. Просто потрібно чітко, уважно, без поспіху все заповнити і все).
Олена
Для Світлана: без проблем заповнила лише мала частина. багато моїх знайомих до сих пір не можуть зареєструватись через постійні помилки серверу
Коментувати
111
При реєстрації не зрозуміло .. кабінет зареєстровано, чи ні. Виправте.
Діана
Для 111: Якщо можна завантажити все, видно кабінет , то зареєстровано
Коментувати
жертва неуків
Система працюэ погано! Для чого система маэ порывнювати купу параметрыв ыз сертифіката, паспорта і атестата, якщо достатньо вводити лише один-ідентифікаційний податковий номер! кількість помилок зменшиться в тисячі!
Олена
ЕРУНДА... сами наделали ошибок, а мы теперь страдаем!!! Ваш телефон НЕ отвечает и эл.почта также молчит!!! И к кому теперь обращаться??? к Богу!?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!