Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Зорік
Якщо я студент, то що я маю вибирати в графі Освітній ступінь, бо я вибрала, що вже здобутий раніше(навчання не закінчено).Чи правильно я вибрала?
Андрій
Скажіть будь ласки, чи це в мене в одного при введені логіну та пароля вибиває невірний логін та пароль, а згодом те що користувач тимчасово заблокований? якщо у вас теж то скажіть бо я хвилююся.
Таня
Для Андрій: У мене таке саме
Сергій
і у мене також
заъбали
+
Коментувати
Денис
Не можу подати заяву , пишу всі данні , на що не отримую ніякої відповіді від сайту.
ТЕТЯНА
Скажіть будь-ласка, система взагалі працює чи ні ?! Другий день не можу заєреструватися в електронному кабінеті ! Після того, як вводжу середній бал атестату пише : Неможливо зареєструвати Особистий електронний кабінет вступника у зв,язку з невідповідністю персональних данних атестата та сертифіката ЗНО. Спробуйте зареєструватися пізніше.....!?
Костянтин
Для ТЕТЯНА: У мене спочатку теж таке було. Через кілька днів уже зміг зареєструватися. Так що, можливо, треба почекати
Олена
Скажіть будь ласка, де відображає мій середній бал?
Коментувати
Мирося
скажіть, чи розглядаються електронні заяви у ВНЗ в неділю?
Також
Для Мирося: ні
Коментувати
іван
СКАЖІТЬ ТАМ ДЕ УЧАСТЬ В КОНКУРСІ ЗА ДЕРЖАВНИМ ФІНАНСУВАННЯМ ЩО ПОТРІБНО ОБИРАТИ НЕБІДА ЯКЩО Я ОБРАЛА 3 ЧИ ПОТРІБНО БУЛО 1 ПІДКАЖІТЬ
ліля
Я зареєструвалась , але мені вже як тиждень не приходить лист активації..в чому проблема???!!!!! Дзвонила до контактів вказаних і писала ...ніїто не відписує і не бере трубки...зареєструватись знову не можу , так як і війти в кабінет( пише не активовано або невірний пароль або логін, хоча все вірно !!...відпишіть будь ласка !!!!!!!!!
стас
Для ліля:
Коментувати
Богдан
Завантажив неправильне фото додатка до атестата. Помилку побачив після подачі заяв. Чи можливо це виправити і на що це впливає?
Богдан
Завантажив неправельне фото додатка до атестата. Як це можна виправити і на що це впоиває? Помулку замітив після подачі заяви.
Гість
Добрий день. Я вчився у 2016 році на бюджет, вуз не сподобався-забрав документи.Цього року буду ще раз вступати. Всі зяви тільки на контрактну основу. У виборі про освітній ступінь, вибрав, що не здобувався (диплому ж я ніякого не отримав)...чи треба було щось інше вибрати? Чи буду я тепер вступати у вуз? Через це не будуть ніяких проблем??
Аліна
Це можна просто сфотографувати на телефон фотографію, прописку і додаток?
Руслана
Для Аліна: Не знаю як фото,а от додаток і довідку про проживання в сільській місцевості можна. Я так робила. Просто дивіться,щоб фото було якісним, при необхідності обріжте зайве.
Коментувати
Ендрюх
Що таке "сканована копія документа, що підтверджує реєстрацію у сільському населеному пункті"??? Поясніть будь ласка хто небудь!
Руслана
Для Ендрюх: Якщо ви проживаєте і навчалися в сільській місцевості то вам необхідна довідка про реєстрацію місця проживання (додаток 13). Проскануєте її або сфотографуйте на телефон, головне,щоб фото було якісним, І завантажте в свій кабінет. Якщо ви проживаєте в районному центрі або місті , то такої довідки вам не потрібно.
Ендрюх
Аллілуйя! Дякую, дуже дякую! Ато ніде не міг знайти визначення
Коментувати
Людмила
Як видалити довідку про сільську прописку? якщо заявки вже подані
Сергій
Для Людмила: така ж проблема. Негайно скасував усі заяви. Видалити довідку не можу. Може Ви вирішили цю проблему?
Людмила
Після скасування заяв їх можна буде подати знову?
Коментувати
Анна
Неможливо подати документи в ЄДЕБО...скільки днів вже пройшло.....що робити???????????
Ярослав
Для Анна: Телефонувати!!!!!.
Анна
Куди?????????????Жоден телефон не відповідає!!!!!!!!!!!!111
Коментувати
Ярослав
в атестаті неправильно зазначено дату народження. Що робити? Скільки днів чекати нового атестата?
Руслана
Для Ярослав: В атестаті дата народження??? ви нічого не путаєте ?
Ярослав
Перевірили в базі ЄДЕБО. Помилка у даті народження
Руслана
Люди в яких є проблеми з атестатом пишуть, що новий робиться десь півтора тижня
Коментувати
Костянтин
Після подачі заяви з’явився статус "Потребує уточнення вступником" з коментарем "Заява затримана у зв’язку з не відображенням в ЄДЕБО скан-копії додатку до атестату (або конкурсного балу), що унеможливлює перевірку надісланих даних. Чекаємо на роз’яснення МОН України." Порадьте що робити
Мария
Що робити коли подала заявку до ВНЗ, статус отримала, що заявка надійшла без даних сертифіката та без середнього балу атестата.Спробуйте надіслати повторно. Як це зробити? Дані всі введені.
Іван
Для Мария: Ніяк. Чекати, доки в ЄДЕБО виправлять свою помилку. І не варто було поспішати подавати заяву в другий день...
Коментувати
абітурієнт
що робити не можу знайти ніякий вуз заповнюю все правильно а потрібного вузу не знаходить натискаю пошук і нічого не відбувається
Лиса
Для абітурієнт: не указывайте регион
Коментувати
надія
коли рeєструвалася у колонці 《освітній ступінь за кошти дeржавного або місцeвого замовлeння》 вибрала 《вжe здобутий ранішe》, бо подумала що якщо маю диплом молодшого спeціаліста, то тeж рахується, потім мeні пояснили що так заповнюють цю колонку лишe ті хто здобув ранішe освіту бакалавра. Чи можна змінити дані?
Олексій
Кабінет зареєстровано, але коли я натискаю пошук після внесення всієї інформації про навчальний заклад, нічого не відбувається. Іноді сайти вилітає в помилку сервера. Що з цим робити?
Руслана
Для Олексій: Будьте уважні при виборі спеціальності, можливо в вузі вона по іншому пишеться. У мене була така ж проблема. При оформленні заяви в педагогічний я писала спеціальність географія і після натискання пошуку нічого не відбувалося, але коли я змінила на середня освіта,то мені викинуло усі пропозиції ,де й була географія
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!