Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Прохідний бал до медичних вишів буде підвищено
Прохідний бал до медичних вишів буде підвищено

Мінімальний бал на медичні спеціальності буде становити не нижче 150 балів з кожного предмета

Прохідний бал до медичних вишів буде підвищено

Мінімальний прохідний бал на медичні спеціальності у 2017 році буде становити не нижче 150 балів з кожного сертифікату ЗНО. Відповідні зміни будуть внесені Міністерством освіти і науки до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2017 році, повідомляє прес-служба МОЗ.

Відповідне рішення ухвалено з метою підвищення якості абітурієнтів, які вступатимуть до медичних вищих навчальних закладів.

Зокрема, відповідно до спільного рішення двох відомств, встановлення прохідного бала розповсюджуватиметься на спеціальності: «Стоматологія», «Медицина», «Фармація, промислова фармація» та «Педіатрія» галузі знань «Охорона здоров’я».

Нововведення стосуватиметься усіх абітурієнтів, незалежно від форми навчання та підпорядкування ВНЗ.

У Міністерстві охорони здоров'я зазначають, що запровадження такого підходу сприятиме встановленню адекватного механізму позитивного відбору на медичні спеціальності і відповідно підвищенню «якості» медичного студента.

«Ми вкотре наголошуємо, що саме освіта майбутнього лікаря, медсестри, фельдшера є тим визначальним фактором від якого дійсно залежить здоров'я та життя пацієнтів. Тому встановлення прохідного бала, перш за все, має на меті відібрати дійсно кращих випускників, мотивованих та готових до навчання», - повідомляють у МОЗ.

Також у відомстві повідомили, що встановлення прохідного бала на рівні, не нижче, ніж 150 балів не є покаранням для університетів або абітурієнтів.

«Це дійсно необхідний крок, спрямований на підвищення якості абітурієнтів, котрі вступають на медичні спеціальності. Охорона здоров'я - один з пріоритетних напрямків державної діяльності, і ми переконані, що лікарями мають ставати найкращі випускники, які усвідомлюють усю важливість та відповідальність професії. Мінімальний прохідний бал - це той механізм, який дозволить відсіяти абітурієнтів, які заледве на «трійку» здали ЗНО, і, відповідно, в майбутньому не допустити до роботи з пацієнтами осіб, які не зможуть бути достатньо компетентними та кваліфікованими», - наголосили у Міністерстві охорони здоров’я.

«Ми розуміємо, що це болюча реформа, яка відобразиться як на самих абітурієнтах, так і на університетах, однак такий рішучий крок Міністерства зараз, зможе в майбутньому вберегти пацієнтів від некваліфікованих спеціалістів», - йдеться у повідомленні.

Освіта.ua
01.06.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
гость
У наш медицинский университет приезжала Супрун и я лично от нее слышал, что сначала будет 150, потом 180.
Катерина
Тепер, коли на вступі розгорнули результати ЗНО, покажіть хтось абітурієнтів, чиї батьки розпинались а-ля "по біології 198!, по хімії 198!, а по укр. 149" ))))
Клава
Увага всім вступникам в які не здали ЗНО, та тим в кого дуже-дуже низький бал: http://catcut.net/wwI9
олег
УВАГА!!! Внесено зміни до Умов прийому на навчання до ВНЗ 06-07-17, 11:24 / КАТЕГОРІЯ: ПОВІДОМЛЕННЯ Інформуємо, що наказом Міністерства освіти і науки України від 30 червня 2017 року № 945, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 03 липня 2017 року за № 813/30681 було затверджено Зміни до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році. Зазначені зміни будуть офіційно опубліковані та наберуть чинності 7 липня 2017 року. Норму щодо мінімальної кількості балів з кожного конкурсного предмету для окремих спеціальностей галузі знань 22 «Охорона здоров’я» було вилучено з Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році. Прийняття рішення щодо введення мінімальної кількості балів з кожного конкурсного предмету для окремих спеціальностей галузі знань 22 «Охорона здоров’я» відтерміновано до розробки Умов прийому на навчання до ВНЗ у 2018 році.
Анна
Рішення перенесли на 2018 рік, то ж майбутні медики хоча б будуть завчасно проінформовані, що їх чекає . Але дуже сумніваюсь в тому, що ця реформа якось вплине на якість нашої медицини в майбутньому, оскільки результати ЗНО - це не показник майбутнього висококваліфікованого лікаря. http://vnz.org.ua/novyny/vstup/10173-dlja-vstupnykiv-do-medychnyh-vyshiv-na-rivni-150-baliv-perenesly-na-2018-rik
&&&
Попробовала б эта Супрун такие финтиля вытворять в Америке,без предупреждения,в разгар вступительной компании,уже б в тюрьме сидела.А здесь все можно,украинцы-лохи.
да да да
Закон «О высшем образовании» не ограничивает права профильного Министерства вносить изменения в Условия приема на обучение в высшие учебные заведения. Практика проведения вступительных кампаний прошлых лет показывает, что изменения в Условия приема вносятся профильным Министерством в течение всего срока их действия, в том числе, накануне и во время вступительной кампании. Поэтому, если говорить о незаконности введения проходного балла для поступления на медицинские специальности в 150, то и другие изменения нужно считать незаконными, и требовать их отмены. Однако почему сопротивление вызывает только повышение балла ВНО? Все просто. Это делает невозможным коррупционные схемы в вузах», — заявляет Супрун. Решение об установлении минимального балла 150 для всех сертификатов утверждено 24 апреля 2017 Приказом Министерства образования Украины №637. Приказ юстирован, он является обязательным к исполнению.
1
Супрун акцентировала внимание на том, что решение об установлении минимального проходного балла было юстировано и является обязательным к выполнению.
2
Кабмин РЕКОМЕНДОВАЛ министерству перенести срок повышения минимального балла на 2018 год.
Коментувати
111
ПИЗДА І БАБКИ ПРАВЛЯТЬ МИРОМ) всюди бабки це всім ясно і боротись проти сиситеми немає сенсу бо якщо даже тебе посадити на місце посадовця і запропунувати 20млн $ ти б скажи несогласився і даже якби це зруйнувало життя 100 людей повір чим дальше ти по карєрній сходинці ідеш тим більшою сукою стаєш ти можеш сказати шо я не не але ти лише 1 ланка коли в тебе є влада вона осліплює...на мою думку корупція в таких маштабах зникне коли вимре 5-10 поколіннь після СССР як неговори але красти людей там навчили і питаня вирішувати за бабки а зараз ведеться велика пропаганда що корупція тоо є зло ....
Коррупция, власть, деньги
актер А. Серебряков написал .Кто хочет идти во власть .должен подписать бумагу что его дети должны прожить в этой стране в течение 50 ти лет -А так же ЛЕЧИТЬСЯ и учиться они ДОЛЖНЫ в стране где их папа придумывает законы и рулит жизнью других людей!
Коррупция, власть, деньги
актер А. Серебряков написал .Кто хочет идти во власть .должен подписать бумагу что его дети должны прожить в этой стране в течение 50 ти лет -А так же ЛЕЧИТЬСЯ и учиться они ДОЛЖНЫ в стране где их папа придумывает законы и рулит жизнью других людей!
Коррупция, власть, деньги
актер А. Серебряков написал .Кто хочет идти во власть .должен подписать бумагу что его дети должны прожить в этой стране в течение 50 ти лет -А так же ЛЕЧИТЬСЯ и учиться они ДОЛЖНЫ в стране где их папа придумывает законы и рулит жизнью других людей!
Коррупция, власть, деньги
ПОНЯТНО, ЧТО ПОБЕДИЛИ Д Е Н Ь Г И. Д Е Н Ь Г И Д Е Н Ь Г И Д Е Н Ь Г И Д Е Н Ь Г И Д Е Н Ь Г И Д Е Н Ь Г И Д Е Н Ь Г И Д Е Н Ь Г И Д Е Н Ь Г И Д Е Н Ь Г И Д Е Н Ь Г И Д Е Н Ь Г И Д Е Н Ь Г И Д Е Н Ь Г И Д Е Н Ь Г И Д Е Н Ь Г И ЭТО УКРАИНА. Коррупция, власть, деньги. Обидно, что эти богатые бездари опять у руля.
олег
победа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
наташа
Для олег: рано еще радоваться..супрун заявила что будущие студенты и ректораты вузов к ней не обращались и этот приказ о повышении баллов юстирован и подлежит выполнению.
Аня
Так отменили или нет? Кто знает?
Коментувати
Diana
http://vnz.org.ua/novyny/vstup/10173-dlja-vstupnykiv-do-medychnyh-vyshiv-na-rivni-150-baliv-perenesly-na-2018-rik Перенесли?
віталій
я не згідний шо саме в період здачі зно підвищили поріг для вступу в мед заклади треба зменшити
КатринХадид
Для віталій: напишите мне на фейсбук Катя Миндра-Хадид
Коментувати
Елена
Для Хадид: отправила запрос на дружбу на Фейсбуке
Елена
Для Хадид: отримала запрос на дружбу на Фейсбуке
Елена
Для Хадид: на Фейсбуке у Вас отключен Messenger и я не могу с Вами связаться
КатринХадид
Для Елена: щас включу
КатринХадид
Для Елена: ДОБАВЬТЕСЬ КО МНЕ В ДРУЗЬЯ
КатринХадид
Для Елена: просто отправьте мне сообщение
Коментувати
Елена
Для КатринХадид: не могу найти ссылки, скиньте пожалуйста
КатринХадид
Для Елена: http://podrobnosti.ua/add-user-news/ скидывайте сюда письма
КатринХадид
Для Елена можете написать мне на фейсбуке или связаться со мной по мобильному, как вам удобно, всё получится
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!