Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Співпраця Вісконсинського університету з ТПП
Співпраця Вісконсинського університету з ТПП
На правах реклами

Вісконсинський міжнародний університет в Україні - член київської Торгово-промислової палати

Співпраця Вісконсинського університету з ТПП

Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні вже багато років є членом Київської Торгово-промислової палати, а також співпрацює з Торгово-промисловою палатою України. Дієва співпраця університету та Торгово-промислових палат в сфері підтримки національного підприємництва допомагає студентам ВМУУ брати активну участь у бізнес-форумах та занурюватися у всі етапи налагодження міжнародних зв'язків з транснаціональними корпораціями.

Така співпраця сприяє прискоренню євроінтеграції України, підтримці та популяризації національних підприємств і виробників, залученню інвестицій для розвитку малого, середнього та великого бізнесу в країні.

Студенти ВМУУ залучаються в якості перекладачів у міжнародних заходах Торгово-промислової палати та сприяють підписанню міжнародних контрактів. Організованість, дисциплінованість, відповідальність, вміння спілкуватися з людьми різних національностей, ввічливість і охайність – запорука успіху у діловому спілкуванні. Профорієнтаційна діяльність студентів допомагає їм спробувати свої сили у справжньому бізнес-середовищі та отримати безцінний досвід.

Минулий тиждень ознаменувався участю студентів ВМУУ в двох бізнес-форумах: української діаспори «Українці світу – для України» та українсько-нігерійському бізнес-форумі, що відбулися в ТПП України.

Бізнесмени України та діаспори з 15 країн світу вперше за 25 років одержали змогу встановити прямі контакти та обговорити можливості співпраці. Діаспора здатна забезпечити ефективну допомогу в залученні прямих іноземних інвестицій, сучасних технологій, інновацій та великих міжнародних компаній працювати в Україні. Форум створив нові можливості для подальшого втілення заходів з диверсифікації українського експорту та надання практичної допомоги малому і середньому бізнесу під час здійснення експортно-імпортних операцій.

У рамках роботи профільних секцій та В2В діалогу за такими напрямами, як агробізнес, експорт-імпорт, інвестиції та інновації представники української діаспори - підприємці, що заснували бізнес, зокрема у Литві, Австралії, Італії, Андорі, Іспанії, Португалії та ще у низці країн, розповіли про потреби і можливості кооперації з українською бізнес-спільнотою.

Студенти мали змогу бути присутніми на ділових зустрічах з бізнесменами та допомагати їм у налагодженні діалогу та укладанні договорів.

Також студенти ВМУУ взяли участь в українсько-нігерійському бізнес-форумі.

Стабільність економіки, високі темпи зростання населення і ранній етап розвитку ринку – фактори зміцнення позицій Нігерії на міжнародній економічній арені. Очевидно, що попит на товари та послуги всередині країни найближчими роками зростатиме. Можливі шляхи пожвавлення співробітництва України та Нігерії у Торговельно-економічній сфері обговорили на форумі за допомогою студентів ВМУУ, які виступили у ролі перекладачів.

Сфера інтересів нігерійських партнерів сконцентрована в аграрному секторі (імпорт зернових культур, продуктів харчування, кормів для тварин, запчастин для сільськогосподарської техніки), будівельній галузі (імпорт будівельних матеріалів), постачанні обладнання та запчастин для транспортної авіації, косметологічній і парфумерній продукції, залученні інвестицій тощо. До роботи кожної з цих секцій було залучено окремі групи студентів.

Співробітництво України з державами Африки виходить на новий рівень – інтерес до форуму виявили підприємці з Одеси, Чернігова, Житомира, Миколаєва. «Африканський континент – один із найперспективніших за показниками розвитку. Нігерія стала найбільшою економікою Африки. Тому ТПП України працює над розширенням експорту до цього регіону», – сказав віце-президент ТПП України Валерій Король.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
29.05.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!