Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія В УжНУ відбувся ярмарок «День кар’єри ЄС»
В УжНУ відбувся ярмарок «День кар’єри ЄС»

Майже два десятки закарпатських роботодавців взяли участь у заході «Дні кар’єри ЄС»

В УжНУ відбувся ярмарок «День кар’єри ЄС»

Майже два десятки закарпатських роботодавців відгукнулися на пропозицію взяти участь у «Дні кар’єри ЄС», що відбувся в Ужгородcькому національному університеті.

Проведення заходу, що був ініційований Представництвом Євросоюзу в Україні і підтриманий керівництвом вишу, привернуло увагу багатьох студентів різних факультетів, яких зацікавила можливість дізнатись про наявні вакансії, безпосередньо поспілкуватися з роботодавцями, записатись на стажування чи взяти участь у одному з трьох тренінгів, що провели організатори.

«Завданням університету є не лише передавання знань. Ми повинні працювати так, щоб наші студенти розуміли: якщо вони вступають в УжНУ, то університет створить усі можливості для того, щоб після навчання випускники знайшли достойну роботу саме в Україні. Ми дуже сподіваємося, що започаткована сьогодні співпраця з роботодавцями не буде одноразовою акцією і що після цієї події матимемо багато можливостей для співпраці в рамках інших проектів. Вважаю, що сьогодні ми започаткували велику справ, – зауважила проректор з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел.

За словами Ігора Тодорова, який очолює Інформаційний центр Європейського Союзу в УжНУ, «День кар’єри ЄС» концептуально є реалізацією Угоди про асоціацію України з Євросоюзом.

«Ми маємо поступово рухатися до європейських стандартів – і правових, і моральних, і етичних, і у відносинах між працедавцем і робітником. Не секрет, що на Закарпатті проблема безробіття серед молоді стоїть дуже гостро. Але я певен, що ті роботодавці, які сьогодні прийшли запропонувати свої вакансії, відкривають величезні перспективи для наших студентів і випускників, дають можливість знайти роботу саме в європейському контексті. Цей захід – це передусім спроба налагодження комунікації між молодими людьми, які шукають роботу, і ринком праці», - зазначив Тодоров.

У свою чергу, координатор проектів представництва ЄС в Україні Олександра Рязанцева запевнила, що «День кар’єри ЄС» – це не лише стандартний ярмарок вакансій, а й можливість випробувати себе на першій співбесіді, презентувати себе, вивчити пропозиції ринку праці і, можливо, скоригувати свої плани на майбутнє.

«Молодь мусить знати, де шукати інформацію не лише про освітні можливості, про стажування, про мовні курси чи літні школи, але й про можливості роботи в Україні та в країнах Європейського Союзу. Все це – знання і досвід, які підвищують можливість молодої людини на достойне працевлаштування. Насправді ми всі розуміємо, що нині випускникові університету важко одразу знайти достойну роботу з гідною зарплатою. Саме тому нам потрібні такі заходи, як «День кар’єри ЄС», щоб люди розуміли реальність, в якій вони перебувають, і могли себе знайти в тій реальності, – резюмувала координатор проектів Представництва ЄС в Україні.

Всі охочі в рамках «Дня кар’єри ЄС» мали можливість безкоштовно пройти тренінги для розвитку навичок, що важливі для професіонального зростання, а також поспілкуватись з працівниками Ужгородського міського центру зайнятості, які також взяли активну участь в організації заходу.

Освіта.ua
26.05.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!