Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Освітні програми і спеціальності: що вибрати?
Освітні програми і спеціальності: що вибрати?

Сучасна вища освіта за освітніми програмами відрізняється якістю, практичністю і професіоналізмом

Освітні програми і спеціальності: що вибрати?

Освітні програми - це новий якісний виток в історії розвитку української освіти. Вони мають ряд переваг: сучасність, практичність, націленість на результат. Але часом не всі можуть їх відрізнити від спеціальностей. Київський інститут бізнесу та технологій пропонує розібратися, в чому полягає відмінність між ними і які цікаві освітні програми існують на даний момент.

Українська система освіти із завидною постійністю зазнає все нових й нових змін. Вступнику до вишу (абітурієнту) можна просто заплутатися і зламати голову: спробуйте самі пережити ЗНО і ще не загубитися серед всіх цих реформ!

Окремо серед усього іншого стоїть проблема розмежування спеціальностей і освітніх програм. Про це мало хто говорить, мало хто це взагалі помічає, але це має просто колосальне значення для отримання знань і успішного працевлаштування майбутнього студента.

Схожості і відмінності

Перш за все, варто пам'ятати, що освітня програма - це складова частина спеціальності. Абітурієнти вступають на освітню програму в рамках спеціальності.

Так, Міністерство освіти і науки з урахуванням пропозицій галузевих державних органів, до сфери управління яких належать вищі навчальні заклади, і галузевих об'єднань роботодавців затверджує їх разом з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

Освітніми програмами ж займається виключно університет або інститут і затверджує їх ректор.

Окрім таких ось формально-юридичних деталей, потрібно пам'ятати і про інше: освітні програми спрямовані насамперед на те, щоб підготувати випускника до роботи в сучасних умовах.

Цілком очевидно, що Міністерство освіти просто не в змозі дати студентам якісну освіту в рамках тільки спеціалізації. По-перше, не варто сподіватися на універсалізм подібних спеціальностей: це скоріше мінус, аніж плюс. По-друге, є спеціальності, якими мають займатися лише професіонали своєї справи.

Природно, якщо спеціальність носить дуже і дуже теоретичний характер, можливо, і освітні програми не потрібні (хоча з цим можна довго сперечатися). Але як бути з дійсно практичними, прикладними професіями? Хто вам краще розповість про бізнес і аудит діяльності підприємства? Природно, людина, яка займається цим. І в цьому випадку освітні програми готові надати куди більш затребувані навички.

До вишів, що можуть зараз дати дійсно практичні і потрібні навички, належить Київський інститут бізнесу та технологій. Чому саме він, що зараз дійсно важливо і актуально, які дійсно практичні і сучасні програми готовий надати вам КІБІТ - про це і піде мова далі.

Підприємництво

Не варто зайвий раз нагадувати про те, що менеджерів готують, напевно, в кожному університеті або інституті. І навіть у коледжі та технікумі. При цьому освіта не відрізняється зазвичай ні якістю, ні практичністю.

Київський інститут бізнесу та технологій пропонує подивитись на менеджмент зовсім по-іншому: крізь призму відкриття власного бізнесу. Напевно, у вас вже є якісь ідеї, які ви хочете реалізувати, але щось вам постійно заважає. Немає сил, а може, не вистачає досвіду.

Розвинути ваші творчі задатки допоможуть висококласні педагоги, бізнесмени, коучі, гостьові лектори, успішні підприємці та стартапери.

Під час навчання вам доведеться спілкуватися не тільки з професіональними викладачами, а й із зацікавленими одногрупниками, які можуть стати вашими майбутніми бізнес-партнерами.

Детальніше про програму «Підприємництво»

Корпоративні фінанси

Знання про корпоративні фінанси - це вміння залучати для компанії фінансові ресурси й ефективно їх використовувати. В умовах, коли Україна виходить на світовий ринок, це особливо важливо і прибутково: затребуваність цієї сфери буде зростати з кожним днем.

Програма побудована на вирішенні існуючих кейсів і завдань реальних компаній. Окрім того, у вас є реальна можливість додатково отримати дуже престижний сертифікат CAP / CIPA.

Не сумнівайтеся, що в майбутньому ви зможете бути успішним фінансистом вітчизняної або зарубіжної компанії.

Детальніше про програму «Корпоративні фінанси»

Психологія бізнесу

Як і менеджерів, психологів готують у більшості вишів. І так само освіта далеко не завжди відрізняється якістю. І тим більше - різноманітністю.

Ви хочете по-справжньому розуміти і «зчитувати» людей? Знати, що вони думають, як будуть поводитися? Планувати, як вибудувати роботу компанії і що необхідно змінити «всередині»?

Нудної теорії, ви, напевно, і так знаєте вже більш ніж достатньо. Головне - це вміти застосовувати теорію на практиці. Вже з самого початку навчання ви поринете з головою в світ бізнесу: вас навчать складати і проводити тренінги, аналізувати компанії і підбирати персонал під складену вакансію, оцінювати співробітників і розвивати їх.

Ви зможете краще зрозуміти себе та інших, подолати власні страх і невпевненість і допомогти іншим позбутися цього.

Детальніше про програму «Психологія бізнесу»

В епоху інформаційних технологій та сталого розвитку сучасна освіта повинна бути якісною і професійною. А стати такою вона може лише за умови її отримання за освітніми програмами.

Освіта.ua
16.05.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!