Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
N
А маразм у вигляді додатково прикуплених балів за підготовчі курси хоч хтось збирається відмінити?
17
Які умови вступу до навчальних закладів І-ІІ рівня акредитаці, вступ на основі базової середньої освіти?
Людмила
Для 17: жодних, такого вступу більше не буде
Коментувати
КОпа
Зно 2016 работает, вот только ничего что на сертификате написано "дійсний до 31 грудня 2016"? Получается поступаем по просроченным?
Diana Ivannikova
За яким алгоритмом будуть формуватись рейтингові списки? Хто буде вступати у 2017 зверніть на це увагу! Хоча зміна алгоритму може відбутися прямо під час вступної компанії, як це було у поточному році.
Олег Грица
дочекався. всетаки п.Гриневич дотримала слова щодо сертифікатів (мінімум 2 роки). все інше буду читати і напишу тут. іду в Київ і не маю часу зараз.
бОльшей глупости
Для Олег Грица: она наворотит в дальнейшем. Это ещё малюсенькая толика тех бестолковостей, которые нас ожидают. Это ж надо - сравнивать рейтинг двух лет. Это как олимпийскому чемпиону звание присвоить и на следующий год. Тупость несусветная
ЗНО з довгим строком придатності
Ні для кого не секрет, що з року в рік завдання ЗНО різняться рівнем складності. Тому не можна прирівнювати результати різних років. А що ви скажете, якщо цього року завдання, наприклад з англійської мови, буде легшим за минулорчне(обіцяють складати завдання з усіх предметів тільки за рівнем стандарту). Тоді дитина з минулорчними результатами буде не в кращому становищі. Ситуаці"навпаки" теж нічого гарного для вступників 2017 року не несе. Це "нововведення" абсолютний маразм, або навмисна шкода.
N
Перечитавши правила вступу можна тільки дыйти до висновку , що у МОН зібралися або завідомо шкідники, або просто недолугі люди.1) На всю країну продовжують озвучувати неповноцінність шахтарів та їх дітей. 2) НЕ розуміють що вступ має бути тільки за знннями, а проблеми пільгових категорій насення держава має ВИРІШУВАТИ , А НЕ РОБИТИ ВИГЛЯД ЩО ВИРІШУЄ, та ще й за рахунок розумних, працьовитих , талановитих дітей, за якими майбутнє країни.( А може в МОН просто бояться цього майбутнього ???- цікаво який середній вік працівників МОН ? відчуваю що їх пора провести на пенсію?))))
Коментувати
Ольга
Хотілося б почути від МОН хоч якісь аргументи щодо введення таких змін до умов прийому. Чим їм не догодили певні спеціальності, які вилучили з додатку 6? Чекаємо на відповідь!!!!!
Ольга
Можливо про такі радикальні(так і хочеться сказати тупі і безглузді зміни) потрібно було повідомити ДО ПРИЙНЯТТТЯ людей на підготовчі курси!!!!!! Багатьом знань було достатноьо, але вони йшли на курси, щоб їх не обігнали у рейтингових списках ті, що получили додаткові бали за курси. І що це за дискримінація певних сеціальностей?!!! Всі мають мати рівні права!
Anna
Для Ольга: а вы не узнавали, возможно вуз вернет деньги, ведь занятия только начались ( или не начались вовсе)?
Ольга
Курси дворічні!!! Вже 1 рік відучилися. а на другий проплачено! І на якій підставі мають повертати гроші? У договорі говориться тільки про освітні послуги!!! А не про бали для вступу.
Олег Грица
Для Ольга: курси дають знання чи додаткові бали? школа ніби дає знання але додаткових бали не дають. репетитори дають знання, але додаткових балів не дають. якщо відмінини підготовчі курси - відмінили і дискримінацію. моя дитина ходила також на такі ж курси і не отримувала додаткових балів. і поступала як і інша дитина за загальними правилами. не шукайте собі привілегій.
Коментувати
Ольга
Класика жанра у нашій країні!!!!Все як завжди і всюди!!!! І ВУЗи, і абітурієнти почувають себе ніби Міністерством, яке змінює правили вступу, як рукавички керує такий собі Остап Бендер. Бо інакше, як ВЕЛИКОЮ КОМБІНАЦІЄЮ все це не назвеш. Люди проплатили 2 роки навчання на курсах, ходили на заняття, писали контрольні роботи і залишається тільки пилити гирі!!!!Залишаться сподіваєтися на сумлінність викладачів, які дадуть гарні знання для написання ЗНО!!!
Вікторія
Для Ольга: Ви проплатили за знання, а не за додаткові бали. Якщо знання вам на курсах не дали, треба зясовувати у вузі, чому так сталося. А, якщо я не в змозі ПРОПЛАТИТИ курси, або мешкаю у селі Кукуєво та не маю змоги іздити щотижня до Києва. Чому при вступі Ви повинні мати якісь переваги наді мною????
Ольга
Згодна, але ви не зрозуміли, йдеться про те що про зміни повинні говорити ДО ЗАРАХУВАННЯ НА КУРСИ. І тоді все ОК. Я згодна, що тепер будуть шанси на вступ до столичних ВУЗів і з інших міст А це чудово
Вікторія
Для Вікторія: Відколи 2000 - це такі великі гроші? Мені аж смішно стає, коли хтось пише, що не в змозі проплатити курси. А платити десятки тисяч гривень за репетиторів ви в змозі?
Коментувати
ТАРАС
Понаписували всього. Але, правильно Михайло і Юрій відмітили, що головне не кількість заяв, а підрахунок конкурсного бала. П/курси не дають вже додаткових балів ще і на комп.науки та інф. технології, кібербезпеку ( дійсно, треба закривати їх і звільняти працівників), а тим, хто заплатив- повертати гроші. Крім того, зверніть увагу на БАЛАНСУВАННЯ конкурсного бала- може доцільно перевестись в 11 класі в село біля міста і там прописатись і мати ще 1,2 до КБ і кращі оцінки в атестаті. І університетські олімпіади - записуйтесь терміново!!!!
Ольга
Для ТАРАС: Так! Всі в село! Що за дискримінація міських учнів?!! Якісь дивні пріоритети. Це що їм бонус за такий?!! З якого переляку?
Ольга
Згодна, але про умови потрібно порвідомляти ДО ЗАРАХУВАННЯ НА КУРСИ,і тоді ніхто не буде відчувати себе обманутим
N
А соціально незахищених держва має сама захищати( чи забезпечити житлом, чи лікуванням, чи пенсією, на яку людина може прожити), а не прекладати свої проблеми на абітурієнтів. Вступ має бути виключно за знаннями , ніяких квот і цільових прийомів. ЯКщо дитина не вчиться, то і спеціаліст з неї буде ніякий.
Коментувати
Михайло Чиж
Вже писав на іншій гілці, повторюсь (тут актуальніше). А в проекті Умов прийому 2017 в додатку 6 (стосовно ФДП, тобто курсів) в переліку були і прикладна математика і комп’ютерна інженерія. В затверджених умова їх вже немає. Як це розуміти? Тепер будемо чекати реакцію вузів на це, адже тоді більшість ФДП можна закривати через відсутність слухачів. Наприклад, в КПІ на жодній спеціальності ФІОТ та ФМП додаткові бали зараховуватись не будуть, а на цих факультетах діють (і вже набрали десятки слухачів) очні, очно-заочні та заочні курси, плюс повідкривали філіали в багатьох містах. Тож, почекаємо розв’язки (а вона може настати аж в травні, як минулого чи цього року, коли ще в червні вносили зміни до Умов прийому).
Ольга
Для Михайло Чиж:Так. Саме ВУЗи не повинні мовчати. Бо їх просто підставили!
Юрій
Для Ольги: А чому ВУЗи підставили. На скільки я розумію, основна мета підготовчих курсів, щоб майбутні студенти (абітурієгти) гарно здали ЗНО. З цією задачею курси повинні впоратися. А торгівлю балами за кошти слід давно вже було припинити.
Ольга
Pгодна, але про умови потрібно порвідомляти ДО ЗАРАХУВАННЯ НА КУРСИ,і тоді ніхто не буде відчувати себе обманутим
Коментувати
Юрій
Все таки решили оставить 9 заявлений на 4 специальности. Правильное решение. Единственное, что не совсем понятно, это квота-1, квота-2 и т.д. Кто разобрался, объясните на пальцах (с примерами) что это такое? И по льготам. На сколько я увидел, по сравнению с проектом порядочно порезали список специальностей, на которые дают баллы подготовительные курсы. И университетские олимпиады тоже дают, на сколько я понял, дополнительные 20 баллов (хотя это бред) к предмету, опять же таки из перечня додатка 6.
N
Для Юрій: 30%(10%квота1 + 20%квота 2 ) бюджетных мест отойдет тем кто не в состоянии хорошо учиться и нормально сдать ЗНО???? В МОН вообще хоть какая то часть работников адекватна ? Когда до их мозга дойдет что поступление должно быть только по знаниям???? А то потом ни врачей в стране нормальных ни финансистов ...никого .....(((( . Не МОН, а засланные казачки какие то – лишь бы в стране не было специалистов нормальных . А проблемы льготных категорий населения должны решаться не за счет абитуриентов , а то государство получается "хитро сделанное"- как бы и позаботилось и ему это ничего не стоило .
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!