Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
555
Що в МОН курять? Діти ходять на підготовчі курси, щоб отримати кращі знання й додаткові бали. А їм - пішли нафіг. Ми такі вумні, яку-небудь, але фігню тай видумаємо. Аби було для людей, но як завжди - не як в людей. На підготовчих курсах разом з майбутніми абітурієнтами вчаться студенти 1курсу, поступити поступили,хоть і по ЗНО, но знань не вистачає. Просто немає слів, одні матюки.
N
Для 555: Так ніхто ж не забороняє курси. Просто треба позбавитись маразму у вигляді добавочних балів за них. Абітурієнти які не мають коштів оплатити курси , чи живуть не біля вузу до я кого планують вступати мають бути в рівних умовах.
Михайло Чиж
Для N: Якщо вже говорити про "рівні умови", то потрібно скасувати додаткові бали від курсів на всі спеціальності (а не зараховувати їх згідно додатку №6). А чому мовчите про корегуючий коефіцієнт 1,02 для абітурієнтів сільської місцевості? Це такі "рівні умови" у Вашому розумінні?
555
Для N: Ви за справедливість, я також. А як назвати таку справедливість, коли дітей свідомо обманюють(точніше най....ть)? Наобіцяли додаткові бали, зібрали з батьків кошти, а потім посеред навчання - пішли нафіг. Не всі діти є киянами, багато їздять і не один км. I не всі є заможними. А, як Закон України "Про вищу освіту", який чітко визначає складові конкурсного балу вступника :бали за особливі успіхи та/або за успішне закінчення підготовчих курсів. Чи закон в нас як дишло? Дуже сумно що міністра освіти виставили в ролі кобили, якій можна не тільки покрутити дишлом, а й воза перевернути.
Коментувати
юлія
вибачаюсь трошки не так сформолювала речення скажіть мені для вступу в мед університет потрібно здавати мову біологію хімію чи можу я для дпа в школу здавати біологію чи мені треба здавати математику або історію
юлія
скажіть чи для вступу в мед університет потрібно здавати мову біологію хімію чи можу я для дпа в школу здавати біологію чи мені треба здавати математику або історію
іван
чи можна вступати у медучилище після 9 класу?
Вікторія
Усі накинулися на МОН щодо підготовчих курсів квот, а у мене питання, щодо цієї частини закону: Для конкурсного відбору вступників, які вступатимуть на основі повної загальної середньої освіти будуть зараховані бали сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури (перший предмет), математики, історії України або біології за вибором вищого навчального закладу (другий предмет), загальноосвітнього предмета, з якого проводиться ЗНО або творчого конкурсу (третій предмет). От я збираюся вступати в медичний ВНЗ, для вступу мені потрібно здавати українська, біологію та хімію, а чи потрібно мені ще здавати математику чи історію для ДПА, чи біологія тепер теж рахуватиметься, як один з трьох предметів на вибір?
Лейла
Для Вікторія: Ні! ДПА вибираєте історія або математика!
Денис
Тепер, можна вибирати, чи Біологія, чи Історія, чи Математика для ДПА
Юля
Для Денис: Вы уверены? где можно об этом прочитать обстоятельно?
Коментувати
Олег Грица
1. розділ ІІІ п.3 відшкодовуй кошти і знову право на бюджет. чому? місце попереднє не повернеться і уже використане. 2. спеціальність право. на магістра здавай іноземну. а чому приймаєте з вибором іноземна/математика/географія? a прийняли на контракт нульових з іноземної. те що я писав під час вступу 2016 р. 3. розділ ІІІ п.8 не вирішив проблему цьогорічного КПІ та справи Понамаренку, коли сину останьому МОНУ дало державне місце понад ліцензію. 4. позитив? п. 1 розділ IV про переведення на держ. контрактників. ніяк не можу зрозуміти (може місця уже не згорять?) 5. позитив: електроні заяви із зазначенням навчання (держ, контракт, контракт у випадку непроходження на держ і т.д. п. 4 розділ V). 6. додаткові бали за підготовку не відмінені всім. знову є рівні а є ще рівніші. 7. в наказі не побачив, що у випадку подачі документів до вузу для/і зарахування, в інших вухах зазначається про «неучасть» абітурієнта у конкурсі. По факту, проблеми вступу 2016 перейшли на вступну компанію 2017 р.
Олег Грица
Для Олег Грица: до свого п. 5. всет аки вузи будуть доукомплектовувати вільні бюджетні місця, але лише тими, хто такого права не отримував (розділ Х)
Евгений
Слышишь Олег , а зачем юристу английский , если он учить он учит украинское законодательство!!!??? Ты просто баран , юристы в основном работают в гос аппарате адвокатами и т.д где необходимо знать только государственный язык , по работе с английским они не сталкиваться!!!! А математика например развивает мышление это очень полезно в уголовном праве!
Коментувати
Саша Попко
Могу ли я поступить на бюджет,если в этом году уже прошёл на бюджетное место?
ТАРАС
Для Саша Попко: Можеш, але треба вернути всі кошти (стипендія +ще багато інших затрат згідно методики підрахунку). І чим тобі філологія не подобається?
Коментувати
Олег Грица
Для N: з Вами згідний, читав дописи, правильно. самі правила ще не встиг. щодо зрівняння різних років зно (це для інших мінусуючих) - тут спірне питання, є багато + і -. просто мають чітко бути прописано правила. коли дитина здає 2 зно із середнім 188 і може пройти в топ на бюджет, а третій взагалі під питанням чи пройде цей грьобаний поріг і взагалі може пролетіти як фанера над Парижем навіть на контракт, а топові вузи потім приймають на котракт із 110 балами, а той і менше, це правильно? чому не дати цій дитині можливість в наступному році вступати, здавши інший предмет зно чи перездати своє, а не всі три? про те що дозволили 2016 р. сертифікати- однозначно конкурс зросте. просто потрібно було зробити, вчишся на бюджеті, значить забрав уже місце і ніяких більше бюджетів тобі не дадуть (просто чув розмову, поверну гроші і знову вступлю, думаю не безпідставно)
N
Для Олег Грица:Не думаю що багато буде бажаючих повернути гроші ))) . Хоча багато детей виставляли приорітетність як попало (((
Олег Грица
Для N: Для Олег Грица: справа не в кількості. держмісце то вони у когось "забрали". то чому знову давати? так можна і в 2 і в 3 поступати, обмежень не має. лише щоб коштів вистачило.
Коментувати
Юрій
Учасникам Всеукраїнської олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностей, зазначених у додатку 6 до цих Умов, які проводяться відповідно до Положення (додаток 8), можуть нараховуватись додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з одного предмету при розрахунку конкурсного балу в даному навчальному закладі в обсязі від 1 до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет. А де у умовах додаток 8?
ТАРАС
Для Юрій: Проект додатку 8 - в "громадському обговоренні" проекту Умов.
Юрій
А що, у прийнятих умовах додаток 8 не потрібен? А як же на нього йде посилання у документі?
Квітка
))) там, де і додаток 7!!
Коментувати
Світлана
Шановні освітяни, як ви вважаєте, якщо брати 800-бальну шкалу (3 предмети+ атестат), то який мінімальний прохідний бал має бути при вступі на бюджетну освіту, щоб вступали розумні діти (напишіть будь ласка цифру, яку ви вважаєте по 800 бальній шкалі оптимальну).
ТАРАС
Для Світлана: КБ=180, (К1+К2+К3+К4=1)
Юрій
Для Тарас: http://www.vstup.info/2016/174/i2016i174p318188.html#list И посмотрите сколько из прошедших на бюджет прошли туда без дополнительных баллов. Ответ: аж один из 20 зачисленных на бюджет. Вот поэтому, по поводу курсов и происходят такие возмущения.
Юрій
И К1+К2+К3+К4 не равно 1. Вы забываете про К5, который как раз и дают курсы, и который равняется 0,05. Поэтому сумма указанных Вами коэффициентов равно 0,95
Коментувати
N
І доки наша країна при законотворчості в любій галузі буде придумувати велосипед, в той час як цивілізований світ на ньому давно уже катається ???? (((((
Ліна
Повний текст Нових Умов Вступу у ВНЗ в 2017 році - http://education.od.ua/umovi-vstupu-vnz.html
Олімпіади ЗНЗ
Не можу зрозуміти, що це ще за олімпіади ЗНЗ? у якому документі можна прочитати про умови і правила їх проведення? Щось нічого такого не зустрічалося до викладання Умов вступу 2017
Олімпіади ЗНЗ
Виправлюся : олімпіади не ЗНЗ, ВНЗ
Нічого не зрозуміло
Це що будуть проводитись якісь незрозумілі олімпіади ВНЗ. будуть "визначатись переможці" (діти сватіві, братів, просто хороших знайомих людией ),а потім будуть незрозуміло на підставі чого додватися 20 балів до сертифіката ЗНО? Це вже взагалі!!! Може - перебор?
yava
Олімпіади тільки для спеціальностей з додатку №6 ?
Коментувати
ТАРАС
Та зрозумійте, що МОН не так вже і винен в пільгових питаннях, які встановлюються ЗАКОНАМИ ( а це питання депутатів наших обраних, які не спішать відміняти ці пільги). Але МОН винен - в сертифікатах 2016-2017 років (це для дітей мажорів, повторний вступ, втеча від армії і т.п.); в БАЛАНСУВАННІ КБ ( це на основі якого закону?, чи не треба було хоч уточнити, що в селі зареєстрований і навчався зо 2 роки, а то зареєструюсь в лютому і переведусь в лютому в 11 клас в ближнє село для отримання атестату, бо що забороняє?); в підготовчих курсах з викиданням певних спеціальностей (по яких критеріях залишили системний аналіз , а інші ІТ ні- чи не лобіювання КПІ, де він престижний ?); в незрозумілих ВНЗ-олімпіадах (а може вони будуть за гроші, втрачені на п/курсах-?, по якому закону до сертифікату ЗНО допишуть 20 балів?); чому немає механізму подачі сертифікатів 2016-17років- по одному, два разом, як і хто вибиратиме предмети з двох?); як ті самі п/курси і олімпіади (олімпіади в базі будуть, але як про них знати комісії) впхати в електронну...
Дістало!!!
Для ТАРАС: Повинні пільговики пооступати за окремими списками, а не за рахунок вже виділених бюджетних місць. Нехай держава подбає про них у додатковому порядку
Гість із майбутнього
Для ТАРАС: А олімпіади ВНЗ - це знову покупка балів(підготовчі курси просто здадуться квіточками))
Михайло Чиж
Для ТАРАС: Якраз ІТ-спеціальності в КПІ і в прольоті (стосовно дод.балів за курси): системний аналіз тільки на ІПСА (не самому сильному факультеті, що готує ІТ-шників), а от ФІОТ з його програмною інженерію (на яку за вже декілька років поспіль один із найвищих прохідних балів по Україні) та комп’ютерною інженерією, ФПМ з аналогічними до ФІОТа спеціальностями + прикладна математика, залишились фактично без ФДП (а в них дуже великих контингент слухачі, був). Це саме можна сказати і про ІТ-факультети КНУ (доречі, також буде сильні в підготовці фахівців). Та і про ЛП забувати не потрібно. На мою думку, причиною виключення ІТ-спеціальностей із переліку дод.балів за курси є спроба МОНу "перенаправити" потік розумних абітурієнтів із ІТ-ринку на інші напрямки (на ту саму освіту). Але нічого в них (в МОНу) не вийде: курси прибрали для всіх абітурієнтів на ці спеціальності - змагатимуться за результатами ЗНО, щоб хтось пішов на освіту - сумніваюсь
Коментувати
N
Перечитавши правила вступу можна тільки дійти до висновку , що у МОН зібралися або завідомо шкідники, або просто недолугі люди.1) На всю країну продовжують озвучувати неповноцінність шахтарів та їх дітей. 2) НЕ розуміють що вступ має бути тільки за знннями, а проблеми пільгових категорій насення держава має ВИРІШУВАТИ , А НЕ РОБИТИ ВИГЛЯД ЩО ВИРІШУЄ, та ще й за рахунок розумних, працьовитих , талановитих дітей, за якими майбутнє країни.( А може в МОН просто бояться цього майбутнього ???- цікаво який середній вік працівників МОН ? відчуваю що їх пора провести на пенсію?)))).
N
От і почнеться тепер, а чому в минулому році завдання були легшими , а в цьму важчі ))))
Ольга
Якщо відміняти бали за підготовчі курси. то для ВСІХ спеціальностей!!!!! Квоти - тільки не за рахунок дітей, що вчаться і мають розумні голови!!! Так на інженерію програмного забезпечення іде така собі квотна дитинка,про яку її батьки кажуть, що "він вміє на комп’ютері...", а той взагалі немає ніякої уяви, що це таке!Просто вони чули, що у програмістів велика зарплатня.Да за такою спеціальністю навіть не всі діти, хто дуже добре знає фізику і математику, можуть вчитися. Знаю такого хлопчика, призера олімпіад з математики всіх етапів, який абсолютно нічого не розуміє в програмуванні.Це зовсім інше.СПЕЦИФІЧНЕ А тут ще квотно-пільгові вступники! Вони займають чиєсь бюджетне місце. .А батькам дитинb, якій не вистачило місць на бюджеті, "остается одно- умирать"(Ільф і Петров). Тоді дитина зможе поступити на бюджет як сирота. Можливо - це чорний гумор, але білого вже МНО нам не залишило!!!! Всі розумні голови втечуть за кордон (якщо фінанси дозволять), з чим залишиться Україна?!!!
Татьяна
Для Ольга: Полностью поддерживаю. Проблемы льготных категорий населения не должны решаться за счет абитуриентов , а то государство получается "хитро сделанное"- как бы и позаботилось и ему это ничего не стоило .Зачем стране специалисты которые совсем не специалисты????? да еще и за наши бюджетные деньги ((((.
Коментувати
N
30%(10%квота1 + 20%квота 2 ) бюджетных мест отойдет тем кто не в состоянии хорошо учиться и нормально сдать ЗНО???? В МОН вообще хоть какая то часть работников адекватна ? Когда до их мозга дойдет что поступление должно быть только по знаниям???? А то потом ни врачей в стране нормальных ни финансистов ...никого .....(((( . Не МОН, а засланные казачки какие то – лишь бы в стране не было специалистов нормальных . А проблемы льготных категорий населения должны решаться не за счет абитуриентов , а то государство получается "хитро сделанное"- как бы и позаботилось и ему это ничего не стоило .
Гість із майбутнього
Для N:Просто все робиться, для того, щоб у майбутньому переважна більшість населення були б такі "спеціалісти" з вищою освітою, які в таки знищать нашу країну. І підготовка таких "спеців" зараз буде здійснюватися за наші бюджетні кошти!!!
Гість із майбутнього
Підписуюсь під кожним словом! Абсолютно правильно. Кому потрібні "спеціалісти " за квотами, а не за знаннями і здібностями?
Коментувати
N
Снова подчеркивается неполноценность шахтеров и их детей))))
N
Знлову держава норовить вирішувати свої проблеми за рахунок абітурієнтів. Не повинно бути ніяких квот і цільвих прийомів. Прийом на навчання має бути виключно за зннями!!!! А діти ,перед якими держава завинила, мають отримати чи пенсії, чи квартири, чи допомогу на лікування. А то складається враження . що спеціалісти нашій державі не портрібні.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!