Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Доброго дня, якщо я закінчила училище то мині потрібно поступать в університет на 1 курс чи ні? Дякую за відповідь
михайло
підкажіть будь-ласка,я учасник АТО.моя донька має пільги?
Анна
Если я уже учусь в вузе(1курс), но хочу в этом году попробовать поступить на бюджет, можно ли поступать, не забирая документы из своего вуза? Просто если я не поступлю на бюджет, то не смогу продолжать обучение, и год будет потерян.
Тетяна
Будь ласка.як правильно виставити приорітет?Буду вдячна отримати відповідь
Василь
Отримую в цьому році диплом бакалавра. Чи можуия вступати до інституту після дипломної освіти щоб здобувати другу вищу?
влад
Скажіть будь ласка куди я можу вступити з такими предметами англійська мова історія України географія
оля
у меня диплом магистра, хочу получить 2-е высшее, учится на заочном. что для этого надо- на какой курс можно поступить и какие экзамены сдавать?
Людмила
Учусь на втором курсе? на контракте? хочу попробовать на заочку в другой вуз ЗНО 2015 в этом году не проходят ,нужно сдавать заново?
Анна
Да
Коментувати
HOPE
Поясность мені , будь ласка, такий момент- чи можу я бути рекомендована до зарахування на держ замовлення відразу у кілька вишів чи на кілька спеціальностей ( за високим рейтингом) і буду мати право сама вибрати??, чи виберуть за мене, автоматично, за найвищим пріоритетом? Дякую!!!
ТАРАС
Для HOPE: Ніхто тебе не вибере, ні ти, ні за тебе, ні автоматично... Бо ти лінива. Пишеш тут, а зверху Умови не хочеш прочитати.
HOPE
Правила перечитала вздовж -поперек -і по діагоналі, але ж мала якусь наївну надію. А ТАРАСи, які грубіянять дівчаткам, будуть покарані- їх не тільки ВУЗи не виберуть, але й карма наздожене ( злий смайлик додається!!!)
ллариса
Для HOPE: якщо буде так як минулого року -виберуть за тебе і навіть за 9 пріоритетом. Тому дуже важливо визначитись і з факультетом, і з внз. Успіху тобі, ти розумна дівчина.
Коментувати
Олександра
Чи правда,що цьогоріч не буде прийому до коледжів та технікумів на базі 9 класів?
тетяна
Для Олександра:
Коментувати
Віталій
Усім, доброго дня!! В мене наступне запитання: "Я зараз навчаюся на держзамовленні, 2 курс, але ще хочу в 2017 вступити на заочне навчання, за напрямком фармакологія, я розумію, що треба здавати ЗНО, але не зовсім розумію, як буде відбуватися уся ця прцедура, так як я уже студент, а тут ще один вступ але вже ж не одразу після школи, які тут ньюанси??" Дякую!
Марія
Для Віталій: Вступ ще на одну спеціальність ТІЛЬКИ НА КОНТРАКТ! А так, як звичайно здаєте ЗНО, подаєте документи у ВНЗ (копії), бо оригінали залишаються на держзамовлені.
Віталій
Дякую! Ну звісно на контракт))
Роман
Якщо Ви хочете здобути ще одну спеціальність, то у Вас є можливість вступити на другий (чи вище, в залежності від програм підготовки) курс : Розділ I п. 6 «Для здобуття ступеня вищої освіти за іншою спеціальністю приймаються особи, які здобули раніше такий самий або вищий ступінь (рівень) або здобувають його не менше одного року та виконують у повному обсязі індивідуальний навчальний план.», «Для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) за іншою спеціальністю особи можуть прийматись на другий або старші курси.» Запитуйте у приймальній комісії, чи є така можливість і які документи для цього потрібні.
Коментувати
Ілля
Я маю сертифікат ЗНО 2016 ,але буду поступати в 2017. Чи можу я в 2017 здати лише англійську,тому що в 2016 в мене все вище 180 крім англійської?
Юрий
Как бы сегодня, 15 декабря 2016 года на сайтах Высших учебных заведений должны (были или будут) появиться "Правила прийому", про що вказано в Міністерському наказі про вступ. На 21-00 ни на сайте КПИ, ни ХНУРЕ ни на других сайтах ВУЗов "Правила прийома" не появились. Делаем выводы - ВУЗы ложили с прибором на Министерство (как, впрочем, и на своих будущих студентов - нынешних абитуриентов). Продолжения ждем
ТАРАС
Для Юрий: Невірно. ЛНУ виставив. Правда, додатків не бачу.
Юрий
Сьогодні виставив КПІ. Додатків теж немає - де вказано які предмти, коефіцієнти. курси.
Юрий
ХНУРЕ теж не виставив Цікаво, як буде, якщо буде, реагувати Міністерство
Коментувати
Рита
будет ли действовать в 2017 году сертификат зно 2016?
Катя
Я зараз навчаюсь у ВНЗ на бюджеті, але хочу навчатись в іншому виші теж за державний рахунок. Чи є в мене така можливість, якщо я знову здам ЗНО і отримаю задовільні бали для вступу на бюджет?
Anna
Для Катя: нет,у вас есть право только на одно бесплатное образование. То есть вы можете 1 раз поучиться на бюджете на бакалавра, 1 раз на магистра и тд. Но дважды на бакалвра на бюджет нельзя
ТАРАС
Для Катя: Можеш. Але треба звільнитись і повернути гроші за період першого навчання. А якщо пролетиш ? Тому доцільно після літньої сесії не звільнятись. Але тоді буде всього 5 днів, щоб забрати документи з першого ВНЗ. А раптом ректор "пропаде" і не підпише наказ про відрахування (без цього атестат не віддадуть). Та і гроші великі повертати треба. Краще заочно на контракт.
Коментувати
Катя
А как в этом году будут принимать после 9 класса ?
Катя
Так всё же какой второй предмет ЗНО обязателиный, правильно понимаю математика,история или биология?
Олександр
на ЗНО -на Ваш вибір ,можна і взагалі не здавати.а на ДПА укр.мова ,2 математика або історія 3.любий в тому числі математика або історія (якщо 2 був математика то третій може бути історія)
Коментувати
Дмитро
Докладніше можно подивитись тут http://education.od.ua/umovi-vstupu-vnz.html
Юрій
Для Дмитро: Это немного устаревшие условия
Коментувати
Юрій
Сам собі відповім. В нових, зареєстрованих правилах термін оприлюднення правил вступу ВУЗами змінили з 1 грудня на 15 грудня. Ну що ж, подивимося, як 15 грудня зявляться правила вступу у вишах. Але виникає наступне запитання, а де ж в нових положеннях ВОНИ (Міністерство), поділи додатки. Мені цікаво, якщо б їм так документи відправляли підлеглі, як би вони реагували?
ТАРАС
Для Юрій: На сайті МОН- "Повідомлення"
Юрій
Дайте посилання
ТАРАС
http://mon.gov.ua/usi-novivni/povidomlennya/2016/11/30/rozmishheno-na-sajti-mon/
Коментувати
Юрій
А де ж обыцяны до 1 грудня правила вступу, розроблены вишами? Вчора на жодному з сайтыв вишыв правил вступу на 2017 рык оприлюднено не було?
ТАРАС
Для Юрій: А хто і коли вніс зміни до затверджених 13 жовтня Умов при їх перебуванні в Мінюсті на реєстрації? Порівняйте- тепер додатків 4, Правила ВНЗ до 15 грудня, а не до 1-го. Далі ВНЗ чекатимуть на оприлюднення Постанови КМУ по якій зміни в перелік спеціальностей. Бо без цього не буде Правил. Наприклад, як тепер звучатиме спеціальність 122, бо появилась 126 ? ІДІОТИ!
Юрій
Тарас, а де можна додатки побачити? В умовах, що выдображаються за посиланням жодного немаэ
Hope
Для ТАРАС: То додаток 4, де перераховані спеціальності, за які додадуть бали за курси - можна вважати остаточним, чи ще буде редагуватись???
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!