Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Рита
будет ли действовать в 2017 году сертификат зно 2016?
Катя
Я зараз навчаюсь у ВНЗ на бюджеті, але хочу навчатись в іншому виші теж за державний рахунок. Чи є в мене така можливість, якщо я знову здам ЗНО і отримаю задовільні бали для вступу на бюджет?
Anna
Для Катя: нет,у вас есть право только на одно бесплатное образование. То есть вы можете 1 раз поучиться на бюджете на бакалавра, 1 раз на магистра и тд. Но дважды на бакалвра на бюджет нельзя
ТАРАС
Для Катя: Можеш. Але треба звільнитись і повернути гроші за період першого навчання. А якщо пролетиш ? Тому доцільно після літньої сесії не звільнятись. Але тоді буде всього 5 днів, щоб забрати документи з першого ВНЗ. А раптом ректор "пропаде" і не підпише наказ про відрахування (без цього атестат не віддадуть). Та і гроші великі повертати треба. Краще заочно на контракт.
Коментувати
Катя
А как в этом году будут принимать после 9 класса ?
Катя
Так всё же какой второй предмет ЗНО обязателиный, правильно понимаю математика,история или биология?
Олександр
на ЗНО -на Ваш вибір ,можна і взагалі не здавати.а на ДПА укр.мова ,2 математика або історія 3.любий в тому числі математика або історія (якщо 2 був математика то третій може бути історія)
Коментувати
Дмитро
Докладніше можно подивитись тут http://education.od.ua/umovi-vstupu-vnz.html
Юрій
Для Дмитро: Это немного устаревшие условия
Коментувати
Юрій
Сам собі відповім. В нових, зареєстрованих правилах термін оприлюднення правил вступу ВУЗами змінили з 1 грудня на 15 грудня. Ну що ж, подивимося, як 15 грудня зявляться правила вступу у вишах. Але виникає наступне запитання, а де ж в нових положеннях ВОНИ (Міністерство), поділи додатки. Мені цікаво, якщо б їм так документи відправляли підлеглі, як би вони реагували?
ТАРАС
Для Юрій: На сайті МОН- "Повідомлення"
Юрій
Дайте посилання
ТАРАС
http://mon.gov.ua/usi-novivni/povidomlennya/2016/11/30/rozmishheno-na-sajti-mon/
Коментувати
Юрій
А де ж обыцяны до 1 грудня правила вступу, розроблены вишами? Вчора на жодному з сайтыв вишыв правил вступу на 2017 рык оприлюднено не було?
ТАРАС
Для Юрій: А хто і коли вніс зміни до затверджених 13 жовтня Умов при їх перебуванні в Мінюсті на реєстрації? Порівняйте- тепер додатків 4, Правила ВНЗ до 15 грудня, а не до 1-го. Далі ВНЗ чекатимуть на оприлюднення Постанови КМУ по якій зміни в перелік спеціальностей. Бо без цього не буде Правил. Наприклад, як тепер звучатиме спеціальність 122, бо появилась 126 ? ІДІОТИ!
Юрій
Тарас, а де можна додатки побачити? В умовах, що выдображаються за посиланням жодного немаэ
Hope
Для ТАРАС: То додаток 4, де перераховані спеціальності, за які додадуть бали за курси - можна вважати остаточним, чи ще буде редагуватись???
Коментувати
Яна
А на каком основании в Уманском нацуниверситет садоводства требуют у студентов 1 и 5 курсов заплатить благотворительные взносы (типа вы же стипендию получаете),иначе грозятся не допустить к сессии?
Анна
Для Яна: надоели уже со своим Уманским университетом. Если видите коррупцию, идите в суд, выяснив подробности у руководства ВУЗа, может, все совсем не так. А то эти Ваши бесконечные кляузы, как у обиженного двоечника. Если есть вымогательство, пусть реагируют органы.
Я
анна,"иди в суд если видишь корупцию2 ...и что будет? пусть пишут ,ты здесь пешка,так что не указывай что и кому делать,выскочка
Студент
Брехня. Усіх до сесії допускають. Сесія уже другий тиждень йде
Коментувати
Ольга Гриб
Как будут сравнивать балы ЗНО за 2016 и 2017 год. Разработаны ли критерии для сравнения ? Когда будут озвучены ? до или после начала вступительной кампании?
ТАРАС
Для Ольга Гриб: Зрівнювати не будуть. А питання, як поєднати два сертифікати і вибрати з них потрібні предмети, чи ЕЛ.СИСТЕМА сама вибере потрібні і найкращі ( в чому великий сумнів), чи про це будуть графи в ел.заяві.
Коментувати
N
В прошлом году заявили знакомые что заплатили взятку за поступление на бюджет. При том не в зачухмаченный ВУЗ. У меня 2 варианта- или ребенок постубил бы со своми баллами и так, а устроители просто воспользовались ситуацией, или такое стало возможным из за перемещения буджетных мест " за абитуриентами " в процессе вступительной компании.
N
Вообще все квоты это МАРАЗМ пришедший от СССРа.. ПОСТУПЛЕНИЕ ДОЛЖНО БЫТЬ ТОЛЬКО ПО ЗНАНИЯМ. А помощь нуждающимся в ней или тем перед кем государство в долгу должна быть адресной. А то квоты только лишняя возможность для махинаций вузов.
Олекрсанд
Для N: безкоштовно навчає держава їм і вирішувати чи потрібно квоти чи ні.Будете ректором приватного вузу -там собі і визначите квотність
Коментувати
Анна
Кстати говоря, учитывая сроки ЗНО и то, что результаты включаются в атестат, когда же будет выпускной в 2017 году? Или так же как последний звонок, в дату одного из последних ЗНО?
Anna
Для Анна: выпускной будет летом, скорее всего
Коментувати
Анна
И самое главное: ЧТО ЭТО ВООБЩЕ ЗА РЕФОРМАТОРСТВО ТАКОЕ, ВМЕСТО ТОГО, ЧТОБЫ НАПРАВИТЬ ФИНАНСИРОВАНИЕ В НАУКУ И ОБРАЗОВАНИЕ, ТРАТИТЬ СРЕДСТВА НА ИЗОБРЕТЕНИЕ КАКИХ-ТО ПРЕПЯТСТВИЙ ДЛЯ ОБУЧЕНИЯ МОЛОДЕЖИ? НАМ СОВСЕМ НЕ НУЖНЫ ЛЮДИ С НАСТОЯЩИМ АКАДЕМИЧЕСКИМ ОБРАЗОВАНИЕМ? Что это значит: будущий врач должен знать историю/математику, а не химию и биологию? Что это значит: закрытые конкурсные позиции (это что для избранных)? Что это значит: квоты на поступление, почему не по знаниям?
N
Для Анна: ПРАВИЛЬНО. И пороговый бал должнн быть выше. А то человек с трудом освоил школьную программу, но собирается лечить людей.
Коментувати
Анна
10. В какие сроки будут оглашать результаты конкурса для простых абитуриентов, поступающих просто на основании ЗНО? 11. Куда исчез раздел с условиями поступления в магистратуру? 12. В документе на 81 странице находится Порядок подачи и рассмотрения заявлений в электронной форме, без информации на регистрацию в Минюсте, в котором содержится не работающая ссылка на форму электронного заявления http://ez.osvitavsim.org.ua. При попытке перехода, выдается сообщение: "ERR_CONNECTION_TIMED_OUT". При попытке перейти к ЕДБО, по ссылке http://edbo.gov.ua/, также выдается сообщение: "ERR_CONNECTION_TIMED_OUT". Каким образом предполагается электронная регистрация кабинетов абитуриентов и подача электронных заявлений по двум разным не работающим ссылкам? 13. В результате поиска, в инете была найдена ссылка http://www.inforesurs.gov.ua/info-per/inforesurs-registrator.php с интересными системными требованиями. Т.е. абитуриенты, у которых ПО не соответствует, не смогут подать заявления?
Анна
7. Что имеется ввиду под фразой: "Вступники можуть подати до дев’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення в закритих, та відкритих конкурсних пропозиціях не більше, ніж з чотирьох спеціальностей. " ? Это означает, что можно подать девять заявлений в любое количество ВУЗов, в рамках 4-х специальностей? 8. Под специальностью понимается код отрасли или код специальности? 9. Как правильно понять Раздел IV по срокам регистрации, подачи документов и конкурсного отбора: регистрация эл.кабинетов с 29.06 по 25.07, при этом: прохождение мед.осмотров до 11.07 прием заявлений и документов начинается 12.07 и заканчивается 26.07. Каким образом, результаты конкурса начинают оглашать с 24.07? Это конкурс избранных или самых шустрых?
N
Для Анна: В ХПИ, например, разбили компьтнрную специальность на 7- ЭТО УЖЕ 7 заявлений на одно и то же будет считаться?Почему не сделать одну. Учит то все равно года 3 будут одно и тоже. Или Это с целью раздувания количества кафедр и факультетов за наши бюджетные деньги
Коментувати
Анна
1. Что подразумевается под закрытым конкурсом при поступлении на бакалавриат? 2. Что подразумевается под Квотой-3? Это означает, что, если ребенок киевлянин и поступает в ВУЗы Киева, он имеет какие-то привелегии? Как этим воспользоваться? Распространяются ли эти квоты на поступление в магистратуру? 3. Из указанных Условий приема абсолютно не понятно, на каких условиях должен студент поступать в магистратуру: сдавать ЗНО, экзамены, регистрироваться в ЕДБО и подавать документы в электронном виде, как распределяется и будет ли бюджет? 4. Во сколько ВУЗов и на сколько специальностей можно подавать документы при поступлении в магистратуру? 5. Является ли обязательным экзамен по английскому языку при поступлении в магистратуру? 6. В Приложении 2 к документу приведен перечень специальностей медицинского, фармацевтического и ветеринарного направлений. Это означает, что ребенок не может поступать на Лечебное дело, со специализацией Эндокринология? Или все же может? На каких условиях?
Анна
Для информации Министерства образования и всех заинтересованных: 1. Согласно ЗУ "О высшем образовании" (Раздел VIII, Статья 44, пункт 2): "Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів оприлюднюються на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади у сфері освіти і науки не пізніше 15 жовтня року, що передує року вступу до вищого навчального закладу" А у нас: На сайте http://osvita.ua/ опубликована новость (http://osvita.ua/vnz/consultations/52534/) о том, что указанные Условия, уже утверждены, однако по ссылке на документ (http://osvita.ua/doc/files/news/525/52534/2017.doc) открывается документ без информации о регистрации в Министерстве юстиции Украины, содержащий множество пропусков, например в Разделе 5, п. 2: "2. Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі он-лайн та розглядається приймальною комісією вищого навчального закладу згідно з Порядком подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів України в...
Яна
На сайте ВР этого законопроекта нет, выдает ошибку, вот мне не совсем понятно по поводу количества специальностей, абитуриент должен выбрать себе 4 специальности, и по этим специальностям подать 9 заявлений в разные вузы??Я правильно поняла?
Hope
Для Яна: Так..але можна в один вуз всі заяви, а можна в різні...
Гість
Цього року закінчую технікум і хочу вступати до університету, але на зовсім іншу професію. Чи потрібне ЗНО? Якщо так то як зареєструватися , щоб його здавати?
Коментувати
Hope
Дааа.... багато пунктів просто обурює, але тільки друге коригування за два місяці, так що далі буде, але маю запитання- чи будуть підтягуватися списки на технічні спеціальності, бо у минулому варіанті це було вказано, а тут не знайшла,.... чи пропустила..???
Олег Грица
до речі, поки є тут живі люди. роздумую на рахунок 2-го вступу на бюджет (ті що вступали 2016). не стиковочка аба поправте мене. 2016 р. всі вузи оригінали доків прийняли і за ними уже студент зарахований. теоретично можна реєструватись в 2017 на вступ. добре. все проходить по електронці. приходить що поступаєш на бюджет. але доки у вузі зі вступу 2016. а лише 5 діб щоб подати ОРИГІНАЛИ док. а тепер як практично це зробити? вуз просто так доки не віддасть - оплата, наказ на відрахування ((обовязково!). ректор (декан) у відпусці і т.д. в наказі про вступ 2017 р. про це ні слова. що знову кожен буде вирішувати індивідуально?
123
Для Олег Грица: так; для студентів Універстетів чи Інститутів відрахуватися важко буде... Але як на мене 2 чи 3шанс дається студентам училищ; технікумів і коледжів; які не вступили у минулому році....Знаю по власному прикладі: в 2015 здав ЗНО: не вистачило балів; пішов в ПТУ;рік провчився; здав у цьому році теж ЗНО--все ок; навіть вступив на бюджет в Універ....але ж в училищі вчасно не видали документи(бо відпустка) я залишався в базі;не змогли зарахувати(((--думав все...але ж ні...Подзвонили з Коледжу....Загалом попав я на вечірнє бюджет....А тепер навіть не знаю що робити далі((( А саме коли відраховуватися...і чи йти до мети 3 раз....
Олег Грица
Для 123: шанс дається всім. а Ви підтвердили мої практичні міркування щодо 5 днів на подачц документів. або забираєш через відрахування доки зазделегідь і ризткуєш не тільки першим вузом де навчаєшся, але і не поступленням. як завжди закони пишуть непрофесіонали, які практику і не знають і не можуть побачити.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!