Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Asya
Чи враховуються заяви до коледжів у ті 9 заяв, що можна подавати? Чи ці 9 заяв тільки для університетів?
Яна
Підкажіть будь ласка, як і коли можна подати документи на базі повної загальної середньої освіти, з сертифікатом ЗНО, до коледжу.
Катерина
Поясніть будь-ласка про сільський коефіцієнт. Потрібно бути приписаним у селі, чи закінчити сільську школу?
Den Helsing
Для Катерина: закінчити и бути прописаним
Іван
І не просто будит прописаним, а взяти довідку з додатку 13. Прописки за паспорта або довідки про склад сім’ї недостатньо!
Коментувати
Владислав
А може замість мене 1-5 серпня, відвезти документи після оголошення результатів хтось з моїх родичів? Чи я повинен сам все робити?
Світлана
Для Владислав: документи подаються особисто
Коментувати
Roma
Коментарій залишений учасником “Порада” це адміністратор цього сайту чи звичайний читач?
Sergio Goncharenko
Для Roma: кожна спеціальність має свій код однаковий у всіх ВНЗ,від цього і розраховуйте....
Коментувати
Романна
Не розумію 9 заяв 4 спеціальності. Типу можна в один універ всі 9 заяв, чи в 9 різних університетів по 4 заяви(тобто взагалом 28???), чи у 2 універи 8 заяв і в третій 1 заяву(чи просто по-ыншому розподылити щоб вийшло разом 9 заяв????)Чому завжди так не зрозуміло пишуть омг
Порада
Для Романна: Всього має бути 9 заяв в межах 4х спеціальностей.Будьте уважними!Якщо в одній спеціальності ви обираєте різні спеціалізаціі,то кожна заява вважається окремою.Всього ви можете подати тільки 9 заяв,більше система не пропустить.Тому обирайте ретельно тільки те ,що для вас важливо.Всі 9 заяв ви можете подати хоч в один внз ,хоч по одній в 9 універів.І дуже уважно ставте пріорітети ,змінити іх не можна.Заходіть на сайти внз і уважно дивіться на які спеціалізаціі йде набір.Бо в минулому році абітурієнти наробили дуже багато помилок .В результаті кидали своі бюджетні місця та йшли на контракт.На контракт можна подавати необмежену кількість заяв.Бо в минулому році така сама беліберда була написана в правилах.
Коля
Для Романна: 9*4=36, а не 28. Вивчіть таблицю множення, а потім у виш. Часом не на лікаря зібралися?
Коментувати
Романна
Не розумію 9 заяв 4 спеціальності. Типу можна в один універ всі 9 заяв, чи в 9 різних університетів по 4 заяви, чи у 2 універи 8 заяв і в третій 1 заяву?? Чому завжди так не зрозуміло пишуть омг
Тетяна
Якщо ми хочемо спробувати поступити за кордон у Німеччину, чи буде наш сертифікат зно 2017 дійсний наприклад у 2019-2020 р, якщо дитина потім захоче отримати ще й освіту в Україні?! Дякую
Абітурієнт
Для Тетяна: Це буде відомо лише в 2019-2020 роках, коли МОН затвердить правила прийому до ВНЗ відповідних років.
Коментувати
Марія
Доброго дня! Чи можу я подавати 9 заяв ( 4 спеціальності) у 9 міст?
Оля
Будласка,розшифруйте,як це дев’ять заяв на чотири спеціальності? Я не можу зрозуміти, у яку кількість учбових закладів я можу подати докумнти, і на скільки факультетів в один вуз. . Будласка допоможіть.
Yava
Для Оля: дуже просто- вибираєте чотири спеціальності, або менше і подаєте на ці спеціальності заяви у будь-які вузи. Загальна кількість заяв не більше 9.
Богдан
Ява, яка Ви розумна, ви просто перефразували питання :)
Коментувати
Марина
Будласка,розшифруйте,як це дев’ять заяв на чотири спеціальності? Я не можу зрозуміти, у яку кількість учбових закладів я можу подати докумнти, і на скільки факультетів в один вуз. . Будласка допоможіть.
Анна
Що на рахунок сільського коефіцієнту? Які потрібно документи щоб його нарахували? І у скільки вузів можна подати документи у 9 чи у 4?
Аннф
Для Анна: у 9 вузів на 4 спеціальності
Коментувати
аааа
Фізикі і астрономія та фізака і наноматеріали при вступі вважається 2 різні спеціальності?
Юлія
Чи правда що випускники коледжів поступають до вузу без зно?
Вікторія
Для Юлія: якщо за тією ж спеціальністю,яку отримав після коледжу, то так, можна вступити без ЗНО.
Коментувати
Yava
Чи можна у цьому році подавати документи на бюджет, якщо в минулому році пройшов в університет на бюджет, але по певній причині не подавав документи і відповідно не вчився.
Світлана
Чому всі мовчать про "Сільський коефіціент"? і куди звернутися про його відміну, адже це велика несправедливість, він додає до 3-4 балів у загальному балі абітурієнта під час вступу.Тобто обігнати вас за рейтингом може велика кількість людей, особливо якщо на дану спеціальність подано багато заяв. Насправді зараз всі мають однакові можливості щодо отримання якісної освіти, скрізь є інтернет, кваліфіковані вчителі. Більшість сіл знаходяться поблизу міст, учні мають таку саму можливість займатися з репетитором. І насправді сільські учні склали ЗНО не гірше ніж у містах. Так чому ж їхні бали помножаться, а інших - ні??? Це просто катастрофа для вступників з міста!!! Треба щось робити!
Соломія
Для Світлана: Ви помиляєтеся, учні з сіл мають набагато гірші умови для навчання. У мене, наприклад, просто перед географією відімкнули світло. А якщо його відключають це означає, що немає ні води, ні газу. Спробуйте помитися в холодній воді, з"їсти якусь сухом"ятку і братися до навчання. Як ви гадаєте, наскільки це буде продуктивно? Для хороших результатів потрібні хороші умови, які, на жаль, у більшості сіл відсутні.
Коментувати
Даша
Для Настя: на скільки я знаю,то так,прийняли
Даша
Скажіть будь ласка,чи потрібно проходити медичний огляд і подавати електронну довідку разом із документами для вступу ????
Настя
Скажіть будь ласка чи вже прийняли закон ,що в мед потрібно не менше 150 балів??
Рина
Для Настя: так.
Коментувати
Марія
Якщо несклала ДПА з фізики, але маю високі результати з укр.мови та літератури, математики і біології, чи можу подавати документи у навчальні заклади. Якщо так, то які?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!