Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Якщо я навчалась на бюджеті в 2016-2017 н.р. і зараз хочу поступати в інший внз знову на бюджет на І курс, то згідно з постановою про Порядок відшкодування коштів я маю заплатити вартість навчвння за рахунок загального фонду державного або місцевого бюджету одного здобувача вищої освіти. Хто може підказати цю вартість за другий семестр 2016 р. та перший семестр 2017 р.? Чи ця вартість у кожному внз різна? Хоч приблизно, щоб знати, яку суму доведеться відшкодовувати. Навчалась у Львівській політехніці. Входить до МОН.
Anna
Для Юлія: на сколько я знаю сума в пару раз больше стоимости контракта, точнее думаю можете узнать в деканате
Коментувати
Костя
В списку абітурієнтів,при вступі до ВНЗ,якщо пройшов на бююджет,але не подав документи,то місце згорає чи переходить нижчще по списку,в 2017 році?
Рита
Для Костя: в прошлом году место пропадало.
Коментувати
Алла
Чи правда, що на бюджет можна вступити лише за першим пріоритетом? Дякую
тетяна
Для Алла: Ні , не правда,На бюджет пройдеш лише за конкурсним балом.
Совет
Лучше не спешить подавать заявки в первую неделю и посмотреть с какими баллами будут подавать другие абитуриенты и какие приоритеты будут ставить. Тогда можно будет понять, какой приоритет ставить тебе. Если твой балл достаточно высокий, нужно ставить первый, второй приоритет. Одноклассница моего сына в прошлом году поступила в Лингвистический по 7-му приоритету с баллом 185. В других Вузах ее балл сильно упал вниз, т.к. рейтинг был очень высокий в тех университетов. Нужно все хорошо продумать, чтобы не получить то место, которое не совсем хочешь.
Коментувати
AppleJack
Така проблемка. Цього року вступаю в університет. Але в той час, коли потрібно буде везти документи у ВНЗ (1-5 серпня), буду закордоном. Чи є якісь варіанти? Бо взагалі не знаю,що робити...
Віка
Для AppleJack: а електронна форма подачі?
Коментувати
Upiter
якщо ви ще не визначились з вибором ВНЗ, можливо цей ВНЗ це те що вам потрібно http://iszzi.kpi.ua
Наталія Вікторівна
Зно 2016 дійсне. В 2017? Будь ласка підкажіть на денну форму навчання
Марина
Добрий день,скажіть будь ласка на заочну форму з сертифікатом 2016 року заяву до ВНЗ можна подавати в електронній формі чи потрібно тільки письмово у ВНЗ?
Наталія
Доброго дня, якщо я закінчила училище то мині потрібно поступать в університет на 1 курс чи ні? Дякую за відповідь
михайло
підкажіть будь-ласка,я учасник АТО.моя донька має пільги?
Анна
Если я уже учусь в вузе(1курс), но хочу в этом году попробовать поступить на бюджет, можно ли поступать, не забирая документы из своего вуза? Просто если я не поступлю на бюджет, то не смогу продолжать обучение, и год будет потерян.
Тетяна
Будь ласка.як правильно виставити приорітет?Буду вдячна отримати відповідь
Василь
Отримую в цьому році диплом бакалавра. Чи можуия вступати до інституту після дипломної освіти щоб здобувати другу вищу?
влад
Скажіть будь ласка куди я можу вступити з такими предметами англійська мова історія України географія
оля
у меня диплом магистра, хочу получить 2-е высшее, учится на заочном. что для этого надо- на какой курс можно поступить и какие экзамены сдавать?
Людмила
Учусь на втором курсе? на контракте? хочу попробовать на заочку в другой вуз ЗНО 2015 в этом году не проходят ,нужно сдавать заново?
Анна
Да
Коментувати
HOPE
Поясность мені , будь ласка, такий момент- чи можу я бути рекомендована до зарахування на держ замовлення відразу у кілька вишів чи на кілька спеціальностей ( за високим рейтингом) і буду мати право сама вибрати??, чи виберуть за мене, автоматично, за найвищим пріоритетом? Дякую!!!
ТАРАС
Для HOPE: Ніхто тебе не вибере, ні ти, ні за тебе, ні автоматично... Бо ти лінива. Пишеш тут, а зверху Умови не хочеш прочитати.
HOPE
Правила перечитала вздовж -поперек -і по діагоналі, але ж мала якусь наївну надію. А ТАРАСи, які грубіянять дівчаткам, будуть покарані- їх не тільки ВУЗи не виберуть, але й карма наздожене ( злий смайлик додається!!!)
ллариса
Для HOPE: якщо буде так як минулого року -виберуть за тебе і навіть за 9 пріоритетом. Тому дуже важливо визначитись і з факультетом, і з внз. Успіху тобі, ти розумна дівчина.
Коментувати
Олександра
Чи правда,що цьогоріч не буде прийому до коледжів та технікумів на базі 9 класів?
тетяна
Для Олександра:
Коментувати
Віталій
Усім, доброго дня!! В мене наступне запитання: "Я зараз навчаюся на держзамовленні, 2 курс, але ще хочу в 2017 вступити на заочне навчання, за напрямком фармакологія, я розумію, що треба здавати ЗНО, але не зовсім розумію, як буде відбуватися уся ця прцедура, так як я уже студент, а тут ще один вступ але вже ж не одразу після школи, які тут ньюанси??" Дякую!
Марія
Для Віталій: Вступ ще на одну спеціальність ТІЛЬКИ НА КОНТРАКТ! А так, як звичайно здаєте ЗНО, подаєте документи у ВНЗ (копії), бо оригінали залишаються на держзамовлені.
Віталій
Дякую! Ну звісно на контракт))
Роман
Якщо Ви хочете здобути ще одну спеціальність, то у Вас є можливість вступити на другий (чи вище, в залежності від програм підготовки) курс : Розділ I п. 6 «Для здобуття ступеня вищої освіти за іншою спеціальністю приймаються особи, які здобули раніше такий самий або вищий ступінь (рівень) або здобувають його не менше одного року та виконують у повному обсязі індивідуальний навчальний план.», «Для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) за іншою спеціальністю особи можуть прийматись на другий або старші курси.» Запитуйте у приймальній комісії, чи є така можливість і які документи для цього потрібні.
Коментувати
Ілля
Я маю сертифікат ЗНО 2016 ,але буду поступати в 2017. Чи можу я в 2017 здати лише англійську,тому що в 2016 в мене все вище 180 крім англійської?
Юрий
Как бы сегодня, 15 декабря 2016 года на сайтах Высших учебных заведений должны (были или будут) появиться "Правила прийому", про що вказано в Міністерському наказі про вступ. На 21-00 ни на сайте КПИ, ни ХНУРЕ ни на других сайтах ВУЗов "Правила прийома" не появились. Делаем выводы - ВУЗы ложили с прибором на Министерство (как, впрочем, и на своих будущих студентов - нынешних абитуриентов). Продолжения ждем
ТАРАС
Для Юрий: Невірно. ЛНУ виставив. Правда, додатків не бачу.
Юрий
Сьогодні виставив КПІ. Додатків теж немає - де вказано які предмти, коефіцієнти. курси.
Юрий
ХНУРЕ теж не виставив Цікаво, як буде, якщо буде, реагувати Міністерство
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!