Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Термін вступу на мистецькі спеціальності продовжено
Термін вступу на мистецькі спеціальності продовжено

МОН дозволило подовжити термін прийому заяв від абітурієнтів на мистецькі спеціальності

Термін вступу на мистецькі спеціальності продовжено

Міністерство освіти і науки дозволило вищим навчальним закладам Міністерства культури України приймати документи від абітурієнтів, які вступають на мистецькі спеціальності, у паперовому вигляді до 20 липня з подальшим електронним опрацюванням приймальними комісіями до 25 липня. Відповідний лист підписано міністром освіти і науки Лілією Гриневич.

Таке рішення прийнято на прохання Міністерства культури, а також у зв’язку з тим, що строк подання заяв до мистецьких вищих навчальних закладів коротший, ніж в інші ВНЗ.

"Враховуючи виключні обставини, викладені у зазначеному листі, Міністерство, як виняток, не заперечує проти прийому вищими навчальними закладами, що належать до сфери управління Міністерства культури, заяв вступників у паперовій формі до 20 липня 2016 року включно з подальшим електронним опрацюванням до 25 липня 2016 року", - йдеться у листі.

У МОН зазначають, що для вступу за мистецькими спеціальностями абітурієнтам необхідно брати участь у творчих випробуваннях, які в більшості мистецьких вишах планувалося розпочати вже 18 липня і закінчити до 21 липня.

Відтепер, приймальні комісії вищих навчальних закладів Міністерства культури зможуть до 25 липня завантажити дані всіх паперових заяв від абітурієнтів до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Прийняття рішення про подовження терміну проведення творчих конкурсів залишається за вищими навчальними закладами.

Освіта.ua
18.07.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Tania Rusinkevych
Цікаво виходить, що творчі конкурси з архітектури, приміром, у Львівській політехніці, ІФНТУНГ та Чернівецькому університеті Федьковича припадають на одну і ту ж дату. І потрібно вибирати щось одне. Це вкрай обмежує шанси вступників, і дуже несправедливо щодо них. Дуже "гарно" з боку вишів та Міносвіти.
Anna
Для Tania Rusinkevych: а разве раньше было иначе? мне кажется в прошлых годах тоже совпадали. Думаю просто не возможно во всех архитектурных вузых провести конкурс в разное время.
Світлана
Було б ідеально творчі іспити проводити централізовано, тоді шанси у всіх абітурієнтів будуть однакові і можна було б подавати заяви у різні ВНЗ. А так у кожному ВНЗ власні критерії оцінювання
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!