Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
як можна змінити дані коли уже подав першу заяву,оскількі додаток до атестату відправили не тою стороною?
Олег Грица
Для Ірина: не тою стороною - це не ту сторінку? нададуть статус заяві - "Потребує уточнення вступником", щоб мати змогу виправити помилку.
Коментувати
Тимофей
если по конкурсу не прошел на бюджет, можно ли потом пойти на контракт?
Snickersson
Для Тимофей: Можна, якщо потрапиш просто в ліц. обсяг
Коментувати
Анастасія
Чи обов’язково подавати заяви на контракт в електронній формі? Я читала в газеті, що можна буде подавати заяви на контракт особисто . Хочу перестрахуватись , що потраплю в омріяний ВНЗ , але можу не пройти на бюджет . Чи не завадить мені те, що я подам (в електронній формі) заяву і на контракт і на бюджет в один і той самий ВНЗ ?
Олег Грица
Для Анастасія: заяви на бюджет автоматично беруть участь і в контракті.
Коментувати
Татьяна Борщевская
Чи має шанс абітурієнет пройти на бюджет, якщо заявка подавалась на контракт? У ВНЗ квота державного замовлення 100 місць, а всього подано заяв 80. Якщо абітурієнт подає заявку з позначкою "тільки на контракт" (тому що перевищено максимально можливу кількість спеціальностей), чи може такий абітурієнт бути зарахованим на бюджет, так як квота бюджетного замовлення неповністю заповнена?
Маша
Для Татьяна Борщевская: ні, ви ж подавали заявку на контракт
Anna
вообще если это не мед, пед, и не нужен творческий конкурс. То по новым правилам места при такой непопулярности вуза просто уйдут в другие более популярные вузы. и тех 80 может и не быть вовсе
Коментувати
Mary
Скажіть, будь ласка, як рахують конкурсний бал? Чому у мене вийшло на 10 балів нижче? Як це?
Anna
Для Mary: без курсов и олимпиад максимум 190 в этом году
Mary
Для Anna: Тобто, якщо у мене на 10 балів нижче, то і в інших також?
Тарас
Для Anna: якщо я правильно розумію, вузи мали право навіть взагалі не враховувати бали за курси, якщо вони бажають зробити умови вступу більш рівними. те саме і з середнім балом атестата. "та/або за успішне закінчення підготовчих курсів вищого навчального закладу для вступу до цього вищого навчального закладу (додаток 3) на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності, що може становити від 0 до 5 відсотків конкурсного бала" "вага середнього бала документа про повну середню освіту, що має становити від 0 до 10 відсотків конкурсного бала"
Коментувати
Анна
что в заявлении означает Коментар ВНЗ: Ключ?
Олег Грица
Розподіл бюджетних місць буде відбуватись за іншою схемою, ніж раніше. З 1 січня 2016 р. 80% від загальної кількості бюджетних місць для бакалаврів розподілятимуть на підставі показників минулого року і заявок університетів. Повідомляли, що цих 80% Кабмін розподілить у квітні. Інші 20% — за підсумками подачі заяв під час вступної кампанії. Чим більше заяв на певну спеціальність, тим більше бюджетних місць вуз на неї отримає. КОМЕНТАР: от і все. це означає, що не всі найкращі поступлять на бюлдет, так як, для прикладу, всі найкращі подадуть заяви в 1 вуз, то їх там буде макс. 125%. а в інших пройдуть з нижчими балами.
Anna
Для Олег Грица: про 80% уже не актуально - это убрали. Оставили лишь то что мест должно быть не больше чем 125% от прошлого года. Про 80% и 20% в последней нараде которую онлайн показывали уже ничего не говорили
Коментувати
Владислав
Подскажите, а заявления на заочную форму подаются в электронном виде или как? Например, я хочу поступить В КНУ на Международные отношения заочно. Как это сделать? Заранее спасибо
Олег Грица
Для Владислав: особисто у вуз.
Коментувати
Віта
Всім привіт. Скажіть будь ласка що означають вступні іспити? Чи обов’язково на них їхати? І чи приймуть до університету без них??
Snickersson
Для Віта: Вступні іспити - лише для певної категорії людей (військові, інваліди, ті, хто з якихось причин не складав зно або вступає на другу вищу....), хто має складати вступні іспити - вказано на сайті ВНЗ. Якщо Ви склали всі потрібні зно та вступаєте після 11 класу, спіть спокійно)
Anna
еще на творческие специальности нужен экзамен (архитектура журналистика физрук и тд)
Коментувати
Олег Грица
народ! в рейтингових списках багато "мертвих душ". давненько чув про таку хімію, але мало вірив. тепер самі можете переконатись. я взяв один з вузів де є мій син. така ж спеціалізація в нашому місті є ще у 6 вузах як мінімум. так от, брав прізвище випусника з високими балами і пріоритетом 2, 3 і в ЖОДНОМУ іншому вузі міста (а це логічно) у більш як 70% їх не має!!!!!! (облегшити пошук можна за допомогою ctrl+F і внизу у вікно вставляєте прізвище). доречі декого пробував шукати і інших топових вузах України і не знайшов. допускаю, що серед них подавали на інші спеціальності, але не всі 70%! так що без паніки. чекаєм 1.08.
Anna
Для Олег Грица: а вы через абит поиск искали? попробуйте, там просто фамилию имя вводишь и видишь все места куда человек подал и с каким приоритетом
Snickersson
Через абіт пошук також можна знайти "кадрів" , які подали заяви лише з другим і третім пріоритетом, наприклад, або взагалі тільки з першим. Але це нормально: можливо, абітурієнт ще просто не вирішив, що поставити 1 пріоритетом (а якщо в нього ще й бали високі, то вибір великий і реально складно). Дехто взагалі не розглядає "запасних" пріоритетів, якщо бачить, що і так пройде на бюджет туди, куди найбільше хоче. Плюс не всі твої заяви одразу з’являються на тому ж абіт пошуку
Олег Грица
дякую за розяснення. тепер ще краще пішло. можливість вирахувати свої шанси збільшилась.
Коментувати
Андрей
Можно ли на заочное отделение поступать не на те 5 специальностей которые подаются на сайте на дневное отделение?
Snickersson
Для Андрей: Певно що так (ніде не зазначено, що не можна)
Коментувати
Не мадяр
Заберіть рекламу того тупого УЖНУ! Університет нижче посереднього, викладачі тупі, знань не дають, влаштуватися потім на роботу неможливо. Хабарництво зашкалює. А ще приниження тих дітей, що не є закарпатцями і мадярами. Наприклад у гуртожитку №4 де живе більшість студентів у кімнатах , призначених для 2 студентів проживає 3, для 3 -4. Якщо ти місцевий або мадяр - тобі кімната з ремонтом. Українець не з Закарпаття - живи в такій кімнаті-трущобі з грибком, яких немає і в тюрмі.
Оксана
Підскажіть будь ласка,чому не можна знайти спеціальності -кухара???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Олег Грица
Для Оксана: кухара у вузі? можливо двірника? не в обіду цим трудягам а тобі
Anna
это вам в ПТУ на повара, это все же рабочая профессия.
Коментувати
Олег Грица
по ідеї, справедливості, рівності ... держзамовлення мало б бути розпреділино наступним чином: скажімо, на певну спеціальність по Україні виділено 550 держмість. у вузах зареєстровано у конкурсі 8000 випусників (не заяв!). беруть найвищі 500 (за мінусом 50 пільговиків) загальних балів (це конкретні випусники) і розпреділяють ці бюджетні місця у ті вузи куди обрані ставили пріоритет 1.
Anna
Для Олег Грица: так оно и будет в этом году. Только ограничение стоит в вузе не может быть больше 125% прошлогоднего бюджета
Олег Грица
угу, читав, просто не зміг згадати коли писав допис. тому має будити поправка у попердьому (мав намір писати, що якщо всі держ випадуть на київ, то будуть там. а тепер не так буде. думаю тут вступить в силу пріоритети 2,3)
Yava
А як тоді буде враховуватись додатковий бал за підготовчі курси ? Адже вони мають силу тільки на той ВУЗ де проходились..
Коментувати
Дмитро
чи можна скасувати заяву у ВНЗ, якщо вже присвоєно статус " Допущено до конкурсу " ?
Олег Грица
Для Дмитро: ні.
Коментувати
Євгеній
Подскажите пожалуйста, как произойдет 1августа такая ситуация: Я сейчас не прохожу на бюджет в определенный ВУЗ (не далеко от бюджетных мест), но перед мной просто уйма людей с приоритетом 3-15 Мне придет статус "Рекомендовано до зарахування" или нет?
Nataliya
Для Євгеній: Якщо ця "уйма" людей, що перед тобою пройде по своїх попередніх пріоритетах.
Коментувати
Денис
Подскажите, пожалуйста. Я забыл загрузить дополнение к аттестату и подал заявление в вуз без него, возможности загрузить документ нет. На что это может повлиять? Будет ли мое заявление рассматриваться вузом? Что теперь делать? Заранее благодарю за ответ.
Олег Грица
Для Денис: два варіанти: скасуй заяву (якщо вуз ще не прийняв) і подавай знову. 2. якщо пізно скасувати нададуть заяві статус "Потребує уточнення вступником ". от яким чином будуш уточнювати - розкажеш (чи появиться кнопка для загрузки, чи прийдеться іти в любий вуз і т.д.).
Денис
Я так понял, никто ничего утверждать не может) В принципе, там написано что нужно обращаться в вуз, наверное, это и есть то самое "уточнение". Я-то успел отменить заявку, но уже ничего загрузить не могу, к сожалению.
Олег Грица
ні, уточнення, це коли вуз присвоює статус "Потребує уточнення вступником " твоїй поданої заяви. тобто вуз не допускає тебе до участі у конкурсі. у всякому разі, ти б у всі вузи в подальшому відправляв заяви без додатку, поки не загрузив би його.
Коментувати
Аня
Подскажите , если подаю документы на бюджет и не прохожу на него, могу поступить по этому же заявлению на контракт ?
Nataliya
Для Аня: Вчора мені відповіли у ВУЗІ так: "Це залежить в який день Ви подавали. У перші дні інтерфейс заяви містив окремий пункт, в якому потрібно було поставити відмітку про "контрактну" форму. Сьогодні цього елементу не має і всі заяви, які надійшли на "бюджет", приймають участь на "контракт".
Коментувати
Яна
Чи можу я подати в один вуз і на один факультет дві заяви, одну на контракт, а іншу на бюджет?
Nataliya
Для Яна: Вчора мені відповіли у ВУЗІ так: "Це залежить в який день Ви подавали. У перші дні інтерфейс заяви містив окремий пункт, в якому потрібно було поставити відмітку про "контрактну" форму. Сьогодні цього елементу не має і всі заяви, які надійшли на "бюджет", приймають участь на "контракт".
Коментувати
абитуриент
кто подскажет ,если я в желаемый вуз не прохожу на бюджет и решил иди на контракт ,смогу ли я если хорошо буду учится, на следующий курс уже перевестись на бюджет ?
Олег Грица
Для абитуриент: думаю, що ні, у випадку відсутності вільних держмісць.
Anna
если кто-то будет отчислен или уйдет сам и при этом у тебя будут лучшие оценки из всех контрактников + никто не решит перевестись к вам из другого универа, то тебя зачислят на бюджетное место. Но думаю ты сам понимаешь что вероятность этого события чрезвычайно мала, по этому я бы особо на это не полагалась.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!