Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Підскажіть будь ласка,чому не можна знайти спеціальності -кухара???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Олег Грица
Для Оксана: кухара у вузі? можливо двірника? не в обіду цим трудягам а тобі
Anna
это вам в ПТУ на повара, это все же рабочая профессия.
Коментувати
Олег Грица
по ідеї, справедливості, рівності ... держзамовлення мало б бути розпреділино наступним чином: скажімо, на певну спеціальність по Україні виділено 550 держмість. у вузах зареєстровано у конкурсі 8000 випусників (не заяв!). беруть найвищі 500 (за мінусом 50 пільговиків) загальних балів (це конкретні випусники) і розпреділяють ці бюджетні місця у ті вузи куди обрані ставили пріоритет 1.
Anna
Для Олег Грица: так оно и будет в этом году. Только ограничение стоит в вузе не может быть больше 125% прошлогоднего бюджета
Олег Грица
угу, читав, просто не зміг згадати коли писав допис. тому має будити поправка у попердьому (мав намір писати, що якщо всі держ випадуть на київ, то будуть там. а тепер не так буде. думаю тут вступить в силу пріоритети 2,3)
Yava
А як тоді буде враховуватись додатковий бал за підготовчі курси ? Адже вони мають силу тільки на той ВУЗ де проходились..
Коментувати
Дмитро
чи можна скасувати заяву у ВНЗ, якщо вже присвоєно статус " Допущено до конкурсу " ?
Олег Грица
Для Дмитро: ні.
Коментувати
Євгеній
Подскажите пожалуйста, как произойдет 1августа такая ситуация: Я сейчас не прохожу на бюджет в определенный ВУЗ (не далеко от бюджетных мест), но перед мной просто уйма людей с приоритетом 3-15 Мне придет статус "Рекомендовано до зарахування" или нет?
Nataliya
Для Євгеній: Якщо ця "уйма" людей, що перед тобою пройде по своїх попередніх пріоритетах.
Коментувати
Денис
Подскажите, пожалуйста. Я забыл загрузить дополнение к аттестату и подал заявление в вуз без него, возможности загрузить документ нет. На что это может повлиять? Будет ли мое заявление рассматриваться вузом? Что теперь делать? Заранее благодарю за ответ.
Олег Грица
Для Денис: два варіанти: скасуй заяву (якщо вуз ще не прийняв) і подавай знову. 2. якщо пізно скасувати нададуть заяві статус "Потребує уточнення вступником ". от яким чином будуш уточнювати - розкажеш (чи появиться кнопка для загрузки, чи прийдеться іти в любий вуз і т.д.).
Денис
Я так понял, никто ничего утверждать не может) В принципе, там написано что нужно обращаться в вуз, наверное, это и есть то самое "уточнение". Я-то успел отменить заявку, но уже ничего загрузить не могу, к сожалению.
Олег Грица
ні, уточнення, це коли вуз присвоює статус "Потребує уточнення вступником " твоїй поданої заяви. тобто вуз не допускає тебе до участі у конкурсі. у всякому разі, ти б у всі вузи в подальшому відправляв заяви без додатку, поки не загрузив би його.
Коментувати
Аня
Подскажите , если подаю документы на бюджет и не прохожу на него, могу поступить по этому же заявлению на контракт ?
Nataliya
Для Аня: Вчора мені відповіли у ВУЗІ так: "Це залежить в який день Ви подавали. У перші дні інтерфейс заяви містив окремий пункт, в якому потрібно було поставити відмітку про "контрактну" форму. Сьогодні цього елементу не має і всі заяви, які надійшли на "бюджет", приймають участь на "контракт".
Коментувати
Яна
Чи можу я подати в один вуз і на один факультет дві заяви, одну на контракт, а іншу на бюджет?
Nataliya
Для Яна: Вчора мені відповіли у ВУЗІ так: "Це залежить в який день Ви подавали. У перші дні інтерфейс заяви містив окремий пункт, в якому потрібно було поставити відмітку про "контрактну" форму. Сьогодні цього елементу не має і всі заяви, які надійшли на "бюджет", приймають участь на "контракт".
Коментувати
абитуриент
кто подскажет ,если я в желаемый вуз не прохожу на бюджет и решил иди на контракт ,смогу ли я если хорошо буду учится, на следующий курс уже перевестись на бюджет ?
Олег Грица
Для абитуриент: думаю, що ні, у випадку відсутності вільних держмісць.
Anna
если кто-то будет отчислен или уйдет сам и при этом у тебя будут лучшие оценки из всех контрактников + никто не решит перевестись к вам из другого универа, то тебя зачислят на бюджетное место. Но думаю ты сам понимаешь что вероятность этого события чрезвычайно мала, по этому я бы особо на это не полагалась.
Коментувати
Юлия Лихо
Здравствуйте. Вчера подзвонили девочке из нашей школы из университета и предложили поступать на контракт. На факультете 20 лицензованих мест. Она стояла у 79 у списку с приоритетом 1 . Сегодня она подала оригиналы документом и вуаля она уже студентка. Как такое может быть. на контракт подают документы из 6 по 10 августа. Ещё бюджетники только ждут своей очереди, а они уже контрактников понабирали. Я этого не понимаю. Обьясните мне пожалуйста
Олег Грица
Для Юлия Лихо: як і я передбачав - вузи самі будуть звязуватись з вступниками на контракт. нам також прийшло на мило повідомлення про можливість подачі оригіналів на контракт (і самі бачимо що пройдемо на контракт). правда дата подачі не зазначена (). таке ж гадаю витворяють і бюджетом. а конкретна Ваша знайома поспішила. бо документи уже не забере у випадку проходження на бюджет навіть в інший вуз.
Олег Грица
до речі, в правилах нічого не сказано за якими критеріями вузи будуть заразовувати на контракт, за пріоритетами чи за балами. скажімо один з пріоритетом не поступає, а перед ним з пріоритетом 12 всупає. я розумію, що пріоритети лишедля бюджету, але чрму для контракту анархія повна?
Юлия Лихо
Мне кажется такое будет и з бюджетом. Справедливости нигде нет. А подруге сказали, что её ещё могут перевести на бюджет, а деньги вернут.
Коментувати
Виктория
Здравствуйте,у меня возникла проблема.В двух разных университетах у меня получился разный рейтинговый балл.Хотя коэффициенты совершенно одинаковые что в одном вузе что во втором,вы не могли бы мне объяснить куда я могу обратиться с таким вопросом,возможно позвонить куда-то.На сайте вступ инфо написано внизу следующее "Помітили неточність, помилку, відсутність даних? Напишіть в службу підтримки ІС "Конкурс": iskonkursdata [at] i.ua" А что это за сайт или как туда перейти информации ноль.
Олег Грица
Для Виктория: в кабінеті є контакти. заповнюй, пиши.
Лена
МИ чекаємо відповіді на листа , який відправляли у контакти в кабінеті ще декілька днів тому назад, через те , що система обрала результат ЗНО з меньшими балами, а не з більшими , як нам обіцяли. Сумніваюсь, що дочекаємось відповіді. Так що , Вікторія , навіть на сподівайся, ми вже пролітаємо на бюджет. Різниця між англ та географією в нас суттєва.
Лена
Для Виктория:У профайлі , на якому ви подавали заяви у виш , є зверху КОНТАКТИ, коди ви туди зайдете , появиться форма для написання листа, потрібно вказати електронну адресу, номер сертифіката та ін реквізити.
Коментувати
Mary
Скажіть, будь ласка, чи можна подавати більше трьох заявок в один вуз?
Олег Грица
Для Mary: в правилах пише - 15 заяв не більше 5 спеціальностей. рахую можна. пробуй.
Коментувати
Крик Души
сайт первые пят дней лагал ,зарегистрироваться вообще невозможно было ,после уже можно было подавать заявления ,подал одно ,подаю второе пишет что ,невозможно подать, мол "нет перечня нужных предметов ЗНО" хотя все нужные предметы у меня были. ну я весь день пытался подать заявления в нужный ВУЗ раз двадцать пробовал ,если не больше ,без полезно ,на следующий день тоже самое это,на третий день я уже отчаялся а это между прочим 18 число было . ну в общем ,я смирился и начал отправлять заявления в другие ВУЗы подал двенадцать заявлений ,а теперь 21 первого числа оказывается что сайт просто лагал ,и я на самом деле могу подать заявление в тот ВУЗ который хотел ,да только приоритет заявления теперь будет ни 2,3,4, как хотел а 13,14,15. у меня просто нет слов.а техподдержка как была занят с первых дней так и остается .
Тарас
Для Крик Души: Схожа ситуація. Не розумію у чому причина заборони змінювати пріоритети. Технічно зміна пріоритетів ніби не складно робиться. Навіщо тоді навмисно створюють проблеми?
Олег Грица
для Крик Души: а чого ти не залишив для "свого" вузу пріоритет? якщо ти змирився з тим що не зміг подати заяву у "свій" вуз, то все таки ж краще, що зараз маєш все таки шанс подати.
Олег Грица
Для Тарас: дякуй тому хто тебе так класно проконсультувавя, все таки було самому читати самі правила.
Коментувати
Ann
Доброго дня. Один ВНЗ скасував мою заяву на вступ написавши такий коментар " Скасовано актом 8604". Можливо хто-небудь знає, що це за акт?
Аліна
добрий день, у поданих електронних заявах на місці, де має бути інформація про відбіркову комісію пусто, хоч пріоритет заяв вказано. що це означає??
Nataliya
Для Аліна: В нас так само в одному з ВУЗІВ вказано. Думаю не зазначив сам ВУЗ, щоб не турбували:))). Головне щоб в списках були.
Коментувати
Маша
Здравствуйте, у меня такая проблема я подала документы в один внз на 3 специальности и так получилось, что сейчас на сайте на первой специальности стоит прочерк(но второй и третий приоритет на других специальностях видно), хотя когда я заполняла анкету, то 1 в приоритете стояла уже автоматически что мне делать?
Олег Грица
Для Маша: швидше за все там бюджету не має. перевір.
Маша
Есть
Коментувати
Назар
Друзі як додати на сайт додаток про атестат????
Олег Грица
Для Назар: якщо не має кнопки загрузити файл - то невідома проблема. ніхто так і не відписав як її вирішив. (можливо треба іти в любий вуз і пробувати там грузити, відправляти). якщо є - фотографуєш/скануєш в jpg режимі до 1 Мб, грузиш, щоб в графі "додаток до атестату" появився напис ПЕРЕГЛЯГУТИ.
Мераб
Была такая проблема,я сначала загрузил додаток,а потом начал заявки кидать в вузы,но когда они начали проверять - додаток исчез и не было кнопки "загрузить".Через некоторое время сайт обновил это и у меня додаток уже был прикреплен.
Коментувати
Мама
Подскажите,пожалуйста,если я вижу,что по результатам зно мне не светит бюджет, то как правильно подать документы в электронном варианте?
Олег Грица
Для Мама: ставте галочку " Прошу НЕ РОЗГЛЯДАТИ заяву у конкурсі на бюджетні місця (навчання тільки ЗА КОНТРАКТОМ). Пріоритет заяви НЕ ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ. "
Коментувати
Nikolay
Скажите, если я пользуюсь льготами, каким образом мне дать понять ВУЗу, что у меня есть льготы?
Anna
Для Nikolay: подавать лично
Коментувати
Bellum
Почему я не могу заполнить поля начиная с населенного пункта и далее? В них просто стоит прочерк.
лариса
Для Bellum: справа выпадающее окошко, надо выбрать, а не заполнять
Коментувати
Elena Lukshina
нет университета новітніх технологій (соломенский район киева)
Алина
Для Elena Lukshina: у меня тоже такое было, дней 10 не могла подать , а потом появилось и как оказалось у меня по одному из предметов непроходной балл.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!