Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
Чому мені не зараховують додаткові бали за 4й тур олімпіади? Я давно вже відправила заяви, бали все ще не нараховані? Що робити?
Anna
Для Катя: позвоните в вуз спросите. Может вам лично нужно было документы подавать как льготникам, откуда вуз должен знать что у вас есть олимпиада?
Коментувати
Mike Tyson
Коментар ВНЗ: Допущено - что это значит ???????????
Олег Грица
Для Mike Tyson: допущена до конкурсу на бюджет. вище почитай статтю. там розписані статуси заяв.
Коментувати
Ярослав
Скажіть будь ласка чому під час подачі документів не відображаються всі університети ?
Олег Грица
Для Ярослав: по районах міста вузи розкидані.
Коментувати
Тетяна
Добрго дня! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно окремо подавати заяву на контракт (на бюджет не проходжу) ? Маю їхати до ВНЗ?
Mike Tyson
Для Тетяна: нужно
Олег Грица
Для Тетяна: не потрібно. заява на бюджет автоматично бере участь у контракті.
Коментувати
Nastya
як подати заяву до коледжу? чи це можливо, адже в правилах написано, що 1-4 рівні акредитації
Kris
Як можна скасувати заяву, якщо є статус"Допущено до конкурсу"?
Олег Грица
Для Kris: ніяк
вчитель
Для Kris: тільки у ВНЗ, куди подана. Але заява зникає разом з пріоритетом. Тобто не можна замість неї подати іншу.
Коментувати
Допоможіть, будь ласка
За сімейними обставинами, досить недавно, той ВНЗ, який був 14 у пріоритеті тепер має бути моїм основним, тобто я вже знаю, що документи подаються лише туди. Я проходжу на бюджет, але чи зарахують мене туди, якщо він аж 14 у пріоритеті, а я проходжу до більшості ВНЗ з пріоритетом 1-13?
вчитель
Для Допоможіть, будь ласка: ні, не зарахують. Ніякі сімейні обставини, нажаль, не враховуються при розподілі бюджетних місць. Єдиний вихід скасувати усі перші 13 приорітетів (їхати у ВНЗ). Спробуйте зателефонувати у приймальні комісії.
Anna
если вы проходите на приоритет к, то все места к+ анулируются. А отменить заявы в первых 13 очень сложно, многим отказывались их отменять, но попробовать стоит. Это касается только бюджета, на контракт можете идти куда угодно
Коментувати
Олександр
Якщо я в списку на вступ маю тисячне місце,я подав на бюджет але планую на контракт,в мене перша приоритетність стоїть тож може бути таке шо я не поступлю на контракт при таких розкладах?
Snickersson
Для Олександр: якщо в Богомольця, може і вступите. Залежить від величини ліц. обсягу
Олександр
Для Snickersson: я поступаю до львівськох політехніки на факультет права
Олег Грица
Для Олександр: розклад такий, що там є 300 місць з бюджетом. як правило з інших областей малоймовірно захочуть вчитись у Львові. тому шанс є. пріоритет ролі уже не грає. пробуй ще в ЛьвДУВС. там більше шансів, а різниці між вузами по праву практично не має (по грошах за 4 роки точно). і врахуй - в політесі право викладається максимум 5 р., частина викладачів власне із ЛьвДУВС. просто політех рахується більш "рейтинговим", от і вся різниця. по знанням - краще Франка, по грошам - ні.
Коментувати
Ірина
як можна змінити дані коли уже подав першу заяву,оскількі додаток до атестату відправили не тою стороною?
Олег Грица
Для Ірина: не тою стороною - це не ту сторінку? нададуть статус заяві - "Потребує уточнення вступником", щоб мати змогу виправити помилку.
Коментувати
Тимофей
если по конкурсу не прошел на бюджет, можно ли потом пойти на контракт?
Snickersson
Для Тимофей: Можна, якщо потрапиш просто в ліц. обсяг
Коментувати
Анастасія
Чи обов’язково подавати заяви на контракт в електронній формі? Я читала в газеті, що можна буде подавати заяви на контракт особисто . Хочу перестрахуватись , що потраплю в омріяний ВНЗ , але можу не пройти на бюджет . Чи не завадить мені те, що я подам (в електронній формі) заяву і на контракт і на бюджет в один і той самий ВНЗ ?
Олег Грица
Для Анастасія: заяви на бюджет автоматично беруть участь і в контракті.
Коментувати
Татьяна Борщевская
Чи має шанс абітурієнет пройти на бюджет, якщо заявка подавалась на контракт? У ВНЗ квота державного замовлення 100 місць, а всього подано заяв 80. Якщо абітурієнт подає заявку з позначкою "тільки на контракт" (тому що перевищено максимально можливу кількість спеціальностей), чи може такий абітурієнт бути зарахованим на бюджет, так як квота бюджетного замовлення неповністю заповнена?
Маша
Для Татьяна Борщевская: ні, ви ж подавали заявку на контракт
Anna
вообще если это не мед, пед, и не нужен творческий конкурс. То по новым правилам места при такой непопулярности вуза просто уйдут в другие более популярные вузы. и тех 80 может и не быть вовсе
Коментувати
Mary
Скажіть, будь ласка, як рахують конкурсний бал? Чому у мене вийшло на 10 балів нижче? Як це?
Anna
Для Mary: без курсов и олимпиад максимум 190 в этом году
Mary
Для Anna: Тобто, якщо у мене на 10 балів нижче, то і в інших також?
Тарас
Для Anna: якщо я правильно розумію, вузи мали право навіть взагалі не враховувати бали за курси, якщо вони бажають зробити умови вступу більш рівними. те саме і з середнім балом атестата. "та/або за успішне закінчення підготовчих курсів вищого навчального закладу для вступу до цього вищого навчального закладу (додаток 3) на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності, що може становити від 0 до 5 відсотків конкурсного бала" "вага середнього бала документа про повну середню освіту, що має становити від 0 до 10 відсотків конкурсного бала"
Коментувати
Анна
что в заявлении означает Коментар ВНЗ: Ключ?
Олег Грица
Розподіл бюджетних місць буде відбуватись за іншою схемою, ніж раніше. З 1 січня 2016 р. 80% від загальної кількості бюджетних місць для бакалаврів розподілятимуть на підставі показників минулого року і заявок університетів. Повідомляли, що цих 80% Кабмін розподілить у квітні. Інші 20% — за підсумками подачі заяв під час вступної кампанії. Чим більше заяв на певну спеціальність, тим більше бюджетних місць вуз на неї отримає. КОМЕНТАР: от і все. це означає, що не всі найкращі поступлять на бюлдет, так як, для прикладу, всі найкращі подадуть заяви в 1 вуз, то їх там буде макс. 125%. а в інших пройдуть з нижчими балами.
Anna
Для Олег Грица: про 80% уже не актуально - это убрали. Оставили лишь то что мест должно быть не больше чем 125% от прошлого года. Про 80% и 20% в последней нараде которую онлайн показывали уже ничего не говорили
Коментувати
Владислав
Подскажите, а заявления на заочную форму подаются в электронном виде или как? Например, я хочу поступить В КНУ на Международные отношения заочно. Как это сделать? Заранее спасибо
Олег Грица
Для Владислав: особисто у вуз.
Коментувати
Віта
Всім привіт. Скажіть будь ласка що означають вступні іспити? Чи обов’язково на них їхати? І чи приймуть до університету без них??
Snickersson
Для Віта: Вступні іспити - лише для певної категорії людей (військові, інваліди, ті, хто з якихось причин не складав зно або вступає на другу вищу....), хто має складати вступні іспити - вказано на сайті ВНЗ. Якщо Ви склали всі потрібні зно та вступаєте після 11 класу, спіть спокійно)
Anna
еще на творческие специальности нужен экзамен (архитектура журналистика физрук и тд)
Коментувати
Олег Грица
народ! в рейтингових списках багато "мертвих душ". давненько чув про таку хімію, але мало вірив. тепер самі можете переконатись. я взяв один з вузів де є мій син. така ж спеціалізація в нашому місті є ще у 6 вузах як мінімум. так от, брав прізвище випусника з високими балами і пріоритетом 2, 3 і в ЖОДНОМУ іншому вузі міста (а це логічно) у більш як 70% їх не має!!!!!! (облегшити пошук можна за допомогою ctrl+F і внизу у вікно вставляєте прізвище). доречі декого пробував шукати і інших топових вузах України і не знайшов. допускаю, що серед них подавали на інші спеціальності, але не всі 70%! так що без паніки. чекаєм 1.08.
Anna
Для Олег Грица: а вы через абит поиск искали? попробуйте, там просто фамилию имя вводишь и видишь все места куда человек подал и с каким приоритетом
Snickersson
Через абіт пошук також можна знайти "кадрів" , які подали заяви лише з другим і третім пріоритетом, наприклад, або взагалі тільки з першим. Але це нормально: можливо, абітурієнт ще просто не вирішив, що поставити 1 пріоритетом (а якщо в нього ще й бали високі, то вибір великий і реально складно). Дехто взагалі не розглядає "запасних" пріоритетів, якщо бачить, що і так пройде на бюджет туди, куди найбільше хоче. Плюс не всі твої заяви одразу з’являються на тому ж абіт пошуку
Олег Грица
дякую за розяснення. тепер ще краще пішло. можливість вирахувати свої шанси збільшилась.
Коментувати
Андрей
Можно ли на заочное отделение поступать не на те 5 специальностей которые подаются на сайте на дневное отделение?
Snickersson
Для Андрей: Певно що так (ніде не зазначено, що не можна)
Коментувати
Не мадяр
Заберіть рекламу того тупого УЖНУ! Університет нижче посереднього, викладачі тупі, знань не дають, влаштуватися потім на роботу неможливо. Хабарництво зашкалює. А ще приниження тих дітей, що не є закарпатцями і мадярами. Наприклад у гуртожитку №4 де живе більшість студентів у кімнатах , призначених для 2 студентів проживає 3, для 3 -4. Якщо ти місцевий або мадяр - тобі кімната з ремонтом. Українець не з Закарпаття - живи в такій кімнаті-трущобі з грибком, яких немає і в тюрмі.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!