Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Саша
Як правильно завантажити фото в особистий кабінет?
Назар
що за документ що підтверджує реестрацію в сільському населеному пункті??? де його знайти, підкажіть будьласка!
Аня
Для Назар: Якщо не помиляюсь,то цей документ називається Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання
Коментувати
Maks
Мене зареєструвало на невірну електронну адресу тепер я не можу нічогор зробити. Як можна було не перевірити адресу і зареєструвати .
ДМИТРО
ЯК ПРОБЛЕМКА ВИРІШУЄТЬСЯ ,ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ ПИШЕ ЩО НЕМАЄ ДАНИХ В СИСТЕМІ ПРО АТЕСТАТ.ХТО ЗНАЄ БУДЬЛАСКА ПІДСКАЖІТЬ?
Юліана
Що означає "користувач не активований"????Я зареэструвалась, ы коли почала вводити логын та пароль, мены вибиваэ що мый акаунт не активований. Як активувати?
Іра
Для Юліана: ну як в тебе вирішилось все у мене так само?
Коментувати
Влад
добрый день. при регистрации пишет вот такую штуку Неможливо зареєструвати Особистий електронний кабінет вступника у зв’язку з відсутністю в системі даних про атестат випускника. Подскажите как решить проблему. Заранее спасибо.
Руслана
Доброго дня! Чи мушу я особисто подавати оригінали у вуз , чи це може зробити хтось інший? У серпні планую бути за кордоном .
Julia Goncharenko
Для Руслана: Ми були у ВНЗ - обов’язкове подання особисто!!!! Ніяких довіреностей не приймають.
Коментувати
Екатерина
подскажите пожалуйста на заочно как и где регистрироваться?
Ярослав
Після зарахування до вузу поміняв паспорт,чи потрібно подати копії до приймальної комісії нового паспорту
Петро
кому потрібно подавати гроші за навчання за контрактом
ТЕТЯНА
якщо я не встигну зробити індивід.подат.номер . можна довезти пізніше? ДОКУМЕНТИ ПРИЙМУТ?
Олег Грица
Для ТЕТЯНА: "не встигну зробити індивід.подат.номер " це індефікаційний код чи що?
ТЕТЯНА
Для Олег Грица: так
Олег Грица
Для ТЕТЯНА: думаю встигните зробити, можливо є послуга "експрес". більше платите за прискорення.
Коментувати
Ирина
У меня сразу в двух "Рекомендований до зарахування ", по 1му и 8му приоритетам
Олег Грица
Для Ирина: не знаю що і сказати. спочатку передзвоніть у вузи і перевірте інфу , а потім відпішіться.
Коментувати
Олег Грица
подарунок долі. інакше назвати не можна. ми поступили на бюджет. а хтось з більшими балами пролетів як фанера над Парижом. можете дальше говорити, що я істерив, "треба було вчитися" і т.д. але вступна капанія спотворена, несправедлива. я тут жив під своїм іменем. якщо МОНУ зацікавлена ДОЛАМАТИ стару систему, може мене знайти. не так багато і потрібно зробити. думайте про майбутні вступи і майбутніх дітей.
Наталья
Для Олег Грица: Возможно у того, у кого выше балл, есть рекомендации к зачислению по высшему приоритету., если речь идет об одной и той специальности.
Олег Грица
Для Наталья: якраз ні. бал середній дякуючи МОНУ (їхнім предметам на вибір, "вчасне" офіційне оголошення разом із вузами предметів зно на спецііальність (за 3 місяці) це інша історія). ми поступили на бюджет туди де його не мало б бути. получилось так, що все втрачене і спотворене через МОНУ ніби чарівною палочкою, як у казці про Попелюшку, повернулось. для мене особисто це КАЗКА. для інших - це жах.
Коментувати
Григорій
Як може бути "Рекомендований до зарахування " по двом заявам. Якщо на одній із них навіть немає державних місць!!!
Петро
Для Григорій: Мене також це цікавить
Коментувати
Софія
Скажіть, будь ласка, якщо я не проходжу на той факультет на який подала електронну заяву, чи можу я подати документи у той самий університет тільки на інший факультет де недобір студентів?
Наталья
Для Софія: нет
Коментувати
Євгеній
Вжеь не входить до особистого кабінету. Навіть не здивований
Міра
Коли Універи вже точно скинуть списки в інтернет хто поступив? ато 1 наярює везіть оригінали, а інший мовчить.
Олег Грица
хто хоче читайте, підтримуйту і розповсюджюйте https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=154633398299263&id=100012578110583
Женя
Чи є шанс вступити до вишу якщо ти в рейтингу більш ніж 2000,але с 1 пріоритетом.Як я зрозумів пріорітети мають важливе значення
Ирина
Для Женя: Важное значение имеет конкурсный балл. Конкурс по баллам.
Женя
Для Ирина: тобто якщо зараз я вже не входжу в кількість бюджетних місць,то немає сенсу чекати ці списки не буудть змінюватися?
Олег Грица
Для Женя: і для Марія на іншій гілці. якщо для бюджету - шансів не має взагалі (тільки якщо там ліцензія приблизно 2к +/- 0,5к(к - 1000) з них бюджет також вигадую у 0,5-1к. тоді можливо і на бюджет і 10000% на контракт). а так як Ви написали - вилами по воді
Коментувати
Олег Грица
достало!!! http://osvita.ua/vnz/consultations/51934/ Совсун І.Р.- прошу вказати яким пунктом і розділом НАКАЗу 15.10.2015 № 1085 передбачено подання до вузів заяв для участі у конкурсі за контрактом після завершення етапу всупної компанії з подачею електроних заяв. данний нормативний акт є чинним, а тому ви своїм листом, дозволиши вузам відбирати додаткові заяви на контракт, створюєте привілеї і переваги для інших (а саме - хто швидше подасть), що є корцпційними діями. оскільки сайт є офіційним, даний допис прошу вважати поданим для проведення перевірки і притягнення до відповідальності осіб причетних до порушень конституційних прав громадян.
Олег Грица
щоб було зрозуміло що ОСВІТА зробила - даний допис я опублікував після 24 год, однак він "зник" на інших гілках. вузи не вправі вимагати подачі заяв на контракт, оскільки заяви уже подані. а лист совсун дає змогу вузам набирати "потрібних" студентів в сроки до 01.08, що протирічить наказу. (є випусники, які подавали заяви без пріоритету відразу на контрак і звичайно з нижчими балами, тобто хтось може залишитися за бортом з вищими балами у конкретний вуз). пізніше вузи просто скажуть, ми діяли на підставі листа совсун. навіщо було проводити конкурс і визначати пріоритет? для бюджету, для створення ажіотажу і визначення який вуз "крутіший"? половина всупників і так була впевнена що не поступить на бюджет, просто розраховувала на якесь чудо. ось тепер ця половина переживає, що може пролетіти і із контрактом в омріяний вуз, оскільки МОУ не заборонила приймати документи на контракт до 1.08, а пальчиком памахало. МОУ!!!!!!!!! я буду слідкувати за вашими рейтингами і не дай Бог, побачу, що у вуз де є наші...
Олег Грица
документи рекомендовані на вступ з нижчими балами, а нас не має. (я таке уже проходив 6 років назад, коли вуз не оголосив ще результатів по бюджету, а однокласниця відкрито призналась, що всі договора на контракт уже укладені!). буду фотографувати, робити скрини, зберігати доказову базу вашої корумпованої схеми. ось вам і рівність, любі дітки.
Олег Грица
поки писав - подзвонили із одного вузу і запропонували подати ОРИГІНАЛИ документів до 01.08.16 р.! совсун, щоскажете на таке????????????
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!