Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Таня
Доброго дня! Це нормально коли ти 13.07 подавала заяву, а сьогодні 19.07 статус два дні тому змінився тільки на " зареєстровано у вищому навчальному закладі"?
женя
Для Таня: так
Коментувати
Яна
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, в додатковій інформації, (фотокопія документу , що підтверджує реєстрацію в сільській місцевості) я нічого не вказала(не завантажила), але прописана в селі,вже подала документи 4 навчальні заклади, чи потрібно його тепер завантажувати?І чи це буде враховуватись як вірна інформація?
Станіслав
Для Яна: ні
Коментувати
Тігран
Доброго дня!Підкажіть будь - ласка: чому ввів серію атестату, а пише що невірно введена серія атестату?
Олександра
Не можу зайти у власний кабінет пише , що некоректна відповідь сервера. Що робити ?
Саша
Не працює кнопка ПОШУК, 2 день не можу подати жодну заяву.
Юлия Пастушко
В мене кнопка ПОШУК не працює, з чим це повязано????
Ярослав
Добрий день! Якщо подав заяву,а забув вибрати результати ЗНО, ВУЗ написав потребує уточнення КБ. А як внести ці уточнення,якщо вікно виборуконкурсних балів не ЗНО тепер не активне?
Таня
Добрий день. Скажіть будь-ласка, якщо подати всі 9 заяв на держ. замовлення якщо я не пройду ні по одній із них що потім робити? І чи краще змінити?
Наталия
Для Таня: Вибирайте уважно, куда можете пройти. Ну і ще як варіант - подавайте і на бюджет і на контракт.
Коментувати
Вікторія
Виникли проблеми з реєстрацією особистого кабінету вступника, ознайомилась із рубрикою "Запитання-відповідві", проблему не вирішила. Вже другий день не можу додзвонитися за жодним вказаним сайтом номером. Зареєструвала особистий кабінет, вибило помилку. Спробувала ще раз зареєструватися, але висвітилось, що за данним номером сертифіката зно електроний кабінет зареєстровано. Спробувала увійти до особистого кабінету, проте мені видало "Користувач не активований". На почту повідомлення не прийшло (навіть подивилася у папці "спам"). Спробувала знайти рішення проблеми на сайті, у рубриці "Запитання-відповіді". Сказано почекати 24 години і спробувати знову зареєструватися. Пройшло вже більше доби, проте при повторній спробі зареєструватися на сайті видало "Особистий електронний кабінет вступника за даним номером Сертифіката ЗНО та Атестатом вже зареєстровано". Що за безлад????
Аліна
Така ж сама проблема.Чому сайт не допрацьований? Вибачте,ви не вирішили ще цю проблему?)
Коментувати
Мирослав
А середній бал атестата у 200-бальну шкалу переводить не треба?
Олег
Для Мирослав: не треба
Коментувати
Павло
Підскажіть будь ласка,чому після подачі заяви в ВУЗ з`являється червона табличка з англайським текстом? Заяву неможливо подати!!!!
Марина)
Доброго дня.Чому при подачі заяви не знаходить мфй вуз та пише,що" конкурсні пропозиції відсутні,,?
Денис
Добровий вечір! Підкажіть будь ласка фотокопію додатка до атестата потрібно робити з обох боків чи тілька та сторона на якій оцінки і середній бал? Адже в інструкції про це не сказано?
Марина
Для Денис: Тільки но додзвонилась на гарячу лінію - сказали, тільки ту сторону, яка містить оцінки і середній бал
Коментувати
Катя
Добрый вечер! ребята скажите пожалуйста, может кто то знает. я решила подавать оригиналы документов только в один вуз и на один только факультет, подскажите надо все равно регистрироваться в базе для конкурса или можно сразу в вуз нести документы? спасибо за ранее!
Оксана
Для Катя: документи все одно потрібно подавати в електронній формі, а оригінали будуть приймати аж тоді, коли у вашому кабінеті з’явиться, що ви рекомендовані до зарахування, т.б. 1 серпня
Оптимистка
Для Катя: без электронного заявления у вас не примут документы в бумажном варианте. Так что регистрируйтемь обязательно.
Коментувати
Екатерина
ребята у многих нет результатов ЗНО в кабинете? что делать? я уже и звонила и писала, но никто не отвечает!
Оксана
Для Екатерина: почекайте 3-4 дні і все буде добре, зараз просто перевантажена система
Коментувати
VFRCBV
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, що робити. При реєстрації мені пише: неможливо зареєструвати Особистий електронний кабінет вступника у зв’язку з невідповідністю персональних даних атестата та сертифіката ЗНО. Спробуйте зареєструватися пізніше.
Аліна
Або пише вказаний логін використовується іншим користувачем...Як таке можливо?Зробила нову почту , так взагалі пише поле заповнено неккоректно(
Аліна
Не можу зареєструватися пише невідома помилка, неккоректна помилка сервера
Тарас Шепелин
Яку сторону треба сканувати у додатку до атестата? Тільки та на якій бали чи обидві? І коли прийде підтвердження щодо завантажених фото, довідки і атестата?
Natali
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, що робити. При реєстрації мені пише: неможливо зареєструвати Особистий електронний кабінет вступника у зв’язку з невідповідністю персональних даних атестата та сертифіката ЗНО. Спробуйте зареєструватися пізніше.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!