Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Mary
Чому я не можу змінити середній бал атестата? Я ще не подавала жодної заяви...натискаю "змінити", але все залишається так само. При реєстраціїї ввела все правильно, а в кабінеті чомусь інший бал...Що робити? Підкажіть, будь ласка.
батько Олег
Для Mary: буде так писати, поки хоча б 1 вуз не прийме заяву. просто нічого не змінюй.
Олег Грица
упс. я помилився з коментарем. не вірно його "прочитав". наскільки пригадую, середній бал автоматитично виставляє система. випусник вказує лише його серію і номер. так що або система невірно ввела або з атестатом щось "не те". у всякому разі необзідно зязуватись з МОУ.
Mary
Для Олег Грица: А як зв’язатись з МОН?
Коментувати
Оля
Что делать, если изначально не загрузила сканкопию дополнения к аттестату? Пойти в вуз уже с документами или как? Кто с этим сталкивался, подскажите, пожалуйста !
батько Олег
Для Оля: а яка причини, що не загрузила?
Оля
Не было сначала возможности.. Не знала, что после подачи первой заявки, нельзя изменять средний балл и эту копию. Невнимательно видимо заполняла...
Олег Грица
а заяву уже прийняли? якщо ні - пробуй скасувати. а нижче я писав як правильно загрузити атестат.
Коментувати
Богдан
Мені сказали,що в електронному варіанті приймають документи тільки університети та інститути, а коледжі -тільки у паперовому варіанті. Це правда? Чи деякі коледжі?
Anna
Для Богдан: правда, в колледжи подавать лично
Коментувати
Тарас
У правилах написано, що пріоритети можна змінювати, на всіх скріншотах пріритети можна змінювати, а зараз раптом дізнаюся, що не можна. Чому я та інші абітурієнти мають страждати через безлад у міністерстві?
батько Олег
Для Тарас: де таке написано? прошу показати. навпаки у правилах (наказ МОУ від 15.10.2015 № 1085) сказано, що після реєстрації заяви не можна міняти пріоритет.
Тарас
Для батько Олег: https://s32.postimg.org/73pfjneo5/faq.png Не правила, звичайно, але було.
Олег Грица
ну там же чітко написасано: не можна змінювати заяву якщо вона має СТАТУСИ!!!!!! так у кого безлад?
Коментувати
василь
відправив заявку але хочу її скасувати, проте стоїть статус допущено до конкурсу, чи може вуз її скасувати за моїм проханням?
батько Олег
Для василь: тільки з інших причин може скасувати. почитай вище "покрокову інструкцію".
василь
чи можна тоді спеціальність змінювати?
Олег Грица
так ти хочеш скасувати чи подати ще? у тебе ж є можливість на 15 заяв по 5 спеціальностях на бюджет. на платне хоч 100 заяв подавай.....
Коментувати
Надія
Як дізнатися я пройшла на бюджет в ВНЗ чи ні? Де це буде відображено?
Kiesza
Для Надія: зараз на сайті vstup.info(але зараз все приблизно, адже спискі оновлюються), потім(після завершення вступної кампанії) все можна подититись на сайті реєстрації
Коментувати
maman
Доброго дня ! Підкажіть, будь ласка, якщо ми скасували 3 заяви со статусом "зареєстровано в ЄДЕБО" (щоб замінити їх пріорітет), ми можемо замість них подати інші ? Чи тепер на бюджет можемо подати тільки 12 заяв ?
батько Олег
Для maman: якщо я не помиляюсь, скасовані - не зареєстровані. тому можете 15. у всякому випадку пробуйте. гірше уже не буде.
Коментувати
Мария
Если написано "відмовлено ВНЗ", это означает что меня не берут вообще ? И моя заявка даже не рассматривается??
Kiesza
Для Мария: коли приймальна комісія відмовляє в заяві, то вони вказують причину. Наприклад, відсутній сертифікат зно потрібного предмету.
Коментувати
Юрій
Не можу встановити середній бал атестату і завантажити копію атестату. Сайт не відображає клавішу, куди необхідно нажати. Що робити?
Валентина
Чи можна подати заяву на вступ до ВНЗ на ЗАОЧНУ форму навчання в електронному варіанті і як це зробити?
Лена
Для Валентина: нет
Коментувати
Лена
Добрий день! Під час реєстрації у Хмельницький університет управління та права на спеціальність "Право" мені зарахували бали з англійської мови замість кращого результату з географії , на це проблему у приймальній комісії вузу мені відповіли , що це помилка електронної системи. Що мені робити? Ця помилка не дає мені можливість стати студентом вузу, про який я мріяв. Підкажіть, які повинні бути мої кроки по усунення даного непорозуміння .
Nataliya
Для Лена: http://ez.osvitavsim.org.ua/contact.php думаю тут необхідно заповнити і зробити Print Screen сторінки. Щоб потім не казали що нічого не отримували.
Вася
У мене є така сама проблема , обрало предмеит з меншим балом, при тому що на спеціальність,яку я обрала предмет зно на вибір, як виправити це.Моя заявка вже на розгляді університету,я її не можу скасувати, і там обрано не ті що требв предмети,як бути???????
Anna
а вы уверенны что выбрало предмет с меньшим баллом? может вы просто не правильно считаете? помните что средний бал зно это не их среднее арефметическое, а каждое ЗНО умноженное на соответствующий ему коэфицент ( вуз их выставляет сам, вы можете видеть их на вступ инфо) потом три полученных числа суммируются и получается так называемый средний бал ЗНО.
Коментувати
батько Олег
повертаючись до вчорашнього діалогу (Nataliya від 19.07.16 о 10,36) про "згорання" бюджетного місця, коли вступник відмовиться від нього. відповідно до п.9 розділу V наказу МОУ від 15.10.2015 № 1085 зарахування здійснюється "за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та юридичних осіб (за умови виконання набору за державним замовленням за відповідною спеціальністю (спеціалізацією)) не пізніше 12 серпня". Тобто є умова виконання набору державного набору, а тому висновок - місце не "згоряє". якщо буде виділено 123 місць на держзамовлення то вони спершу мають бути заповненні до 12 год. 06.08.16, а потіи буде зарахування на контракт до 10.08.16 включно.
Nataliya
Для батько Олег: Я б була тільки рада якщо це дійсно так!
Anna
этот наказ может быть устаревшим. На сколько я знаю актуальными являются указы уже 2016 года ( вроде как совсем не задолго до старта регистрации было заседание где приняли много измененй)
Олег Грица
1. "Подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів регламентується Умовами прийому до ВНЗ України у 2016 році та Порядком подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України № 1085 від 15.10.2015 року" - це перший абзац цієї статті. 2. читаємо сам наказ.
Коментувати
христина
чи обов*язково додавати скан копію додатку до атестата ?
Vasiliew10
Для христина: так, обов’язково
Коментувати
Абітурієнт
Якщо ВНЗ вказав кількість державних місць і дописав "уточнюється" їх можут збільшити?
Anna
Для Абітурієнт: могут как увеличить так и уменьшить
Коментувати
Аля
Помогите, пожалуйста ! Никак не могу подать документы в один из вузов . Его просто нету . Хотя, подруга уже подала в него, а мне его не показывает . Помогите , прошу .
Закарпатець
Для Аля: поміняй кваліфікаційний рівень))))
Лена
Для Аля: Подруги так не поступают, задумайтесь над этим. Давайте конкретные данные-поможем.
Коментувати
Едуард
Якщо заява випадково була скасована, чи можна її відновити?
Бодя
Чи рахуються відмовлені заявки(спеціальності)?
Гриша
Юначе,бачу нечитаєм інструкцій,а там ясно сказано:відмовлені по технічній помилці не зараховуються.
Коментувати
Лена
Заметила, 3-е суток не обновляются данные рейтинговые списки на вступ инфо и абитпоиск, хотя сами сайты обновляются. Где же прозорість вступноі компаніі? Куда звонить? Где узнать?
Гриша
Лєна,вот і узнавай на сайті і не дєлай кіпішу.
Коментувати
Мария
что означает эта ошибка: Помилка! Для пропозицій з позначкою "тільки на контракт" необхідно подавати заяви з позначкою "тільки на контракт". помогите пожалуйста
Мария
Для Мария: значит на ту специальность которую вы хотите подать заявление нету бюджетных мест
Коментувати
Женя
Пройшло 2 дня як прийшла заява що допущений до конкурсу, а в рейтингових списках і досі не має, підскажіть чому?
Ганна
Для Женя: не хвилюйтесь, будете у списках, просто внз вносять інформацію дуже повільно
Юра
Питання до вузу.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!