Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вступом на Донбасі управлятимуть ректори
Вступом на Донбасі управлятимуть ректори

Вищі навчальні заклади регіону отримали широкі повноваження щодо зарахування абітурієнтів

Вступом на Донбасі управлятимуть ректори

Міністерством освіти і науки внесено зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році, якими унормовано питання прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання до ВНЗ, розташованих на території Донецької та Луганської областей.

Відтепер, згідно з наказом Міносвіти, керівники вищих навчальних закладів Донбасу зможуть самостійно в межах держзамовлення визначати умови та порядок проведення конкурсного відбору абітурієнтів, які проживають у Донецькій і Луганській областях і не проходили зовнішнього незалежного оцінювання (за вступними іспитами або відповідно до середнього бала атестата). Також ректори вишів регіону самостійно визначатимуть дату закінчення вступної кампанії.

У свою чергу абітурієнти, які не проходили ЗНО отримали право надсилати заяви про вступ до навчального закладу на електронну або поштову адресу приймальних комісій вишів.

Окрім того, відповідно до змін, у разі наявності вакантних місць на навчання за держзамовленням приймальні комісії військових вишів, інших ВНЗ, які здійснюють підготовку фахівців для Збройних Сил, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби, можуть проводити додатковий конкурсний відбір та зарахування в 2014 році у строки, визначені керівниками цих вищих навчальних закладів.

Як відомо, прийом заяв та документів у паперовій або електронній формі на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти у Донецькій і Луганській областях мав завершитися 15 вересня 2014 року.

Статистичні дані перебігу вступної кампанії в регіоні Міністерством освіти і науки України не повідомляються.

Освіта.ua
16.09.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!