Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія 30% ВНЗ не оприлюднили списки зарахованих абітурієнтів
30% ВНЗ не оприлюднили списки зарахованих абітурієнтів

Громадянська мережа «ОПОРА» провела моніторинг веб-сайтів 185 вищих навчальних закладів

30% ВНЗ не оприлюднили списки зарахованих абітурієнтів

До 15.00 11 серпня усі вищі навчальні заклади України, окрім тих, які знаходяться на території Донецької та Луганської областей, повинні були прийняти рішення про зарахування вступників за державним замовленням на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти.

Накази про зарахування на навчання з додатками до них формуються в Єдиній базі відповідно до списків вступників, рекомендованих до зарахування, та оприлюднюються на інформаційному стенді приймальної комісії і веб-сайті вищого навчального закладу у вигляді списку зарахованих у строки, встановлені в пунктах 9 і 11 розділу V Умов прийому до ВНЗ, а отже, не пізніше 15.00 години 11 серпня.

Громадянська мережа «ОПОРА» провела моніторинг веб-сайтів 185 вищих навчальних закладів державної та комунальної форм власності щодо виконання ними вимог щодо оприлюднення списків вступників зарахованих за державним замовленням на денну форму навчання і з’ясувала, що до 18.00 12 серпня не оприлюднили списки на своїх інформаційних ресурсах 56 навчальних закладів.

Нагадаємо, що вступники можуть бути відраховані з вищого навчального закладу за власним бажанням. Таким особам повертаються документи, а на звільнене при цьому місце до початку навчальних занять може проводитись додатковий конкурсний відбір з числа осіб, які брали участь у конкурсі на цей напрям підготовки (спеціальність). У разі відсутності таких претендентів на звільнені місця дозволяється зараховувати осіб з інших напрямів підготовки (спеціальностей) цього вищого навчального закладу за умови збігу конкурсних предметів (2 пункт XIX розділу Умов прийому до ВНЗ).

Повний перелік навчальних закладів, що не опублікували списки зарахованих абітурієнтів на сайті Громадянської мережі «ОПОРА».

Освіта.ua
14.08.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
укерман
Зверніть , будь ласка, увагу на зарахування у Київському національному лінгвістичному університеті.Які рейтингові бали?!!!! Не оприлюднювався рейтинг! Шок ! Більшісь стояли 600 у списках,800 і привезли документи і вступили! На наступний рік -привозьте оригінали ,здавайте і в останній день будете обов ’язково зараховані! Звичайно я звертаюся до абітурієнтів які будуть комплексувати, що набрали нормальні бали ( не 190, а 170 -165).Приймальна комісія себе не обтяжувала, яка різниця чим швидше сформувати списки!!! Тобто для них не важливий рейтинговий відбір!!! Я згідний ,що нівелюється поняття про вицу освіту!!!!
DOCENT
Для укерман: не "згідний", а згоден, або погоджуюсь
укерман
Погоджуюсь!!! Згоден!!! Так краще??? Це все ,що вам не сподобалося у моєму коментарі.
Ігор
Для DOCENT: очевидно о работе Приемной комиссии вы имеете такое же представление, как о жизни на Марсе, как бы кто не хотел "подмазать" все это уже давно в прошлом!!! а результат этого года показал - что бешеные конкурсы - это результат раздутого количества заявлений"! сами себе его нагнали - и сами же его испугались!!
Коментувати
хельга
не можу зрозуміти одного: для чого все зно разом взяте, якщо потім приймають всіх хто приивіз оригінали. маю на увазі медичні вузи.відразу шок: такі високі бали у всіх! капец!а потім дивишся - зараховані з такими результатами... мені здається, що це не зовсім правильно. поясніть, хто це все розуміє. адже так нівелюється поняття про вищу освіту.
DOCENT
Для хельга: Все дуже просто. Створюється фіктивний конкурс із абітурієнтів попередніх років з високими балами ЗНО, які займають місця в рейтинговій таблиці. А потім, уже в добір університети беруть тих, хто "підмастив"
Коментувати
Ігор
Просто капец!! В списке значатся университеты, которые обнародовали свои данные ЕЩЕ ДО 15.00 11 АВГУСТА!!!!!!! и на сайте и на информационных стендах!! Дибилы опоровские!!!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!