Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Триває «друга хвиля» зарахування абітурієнтів
Триває «друга хвиля» зарахування абітурієнтів

До 7 серпня включно абітурієнти рекомендовані до зарахування мають подати оригінали документів

Триває «друга хвиля» зарахування абітурієнтів

5 серпня, вищі навчальні заклади оприлюднили другі списки рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення.

Під час «другої хвилі» із рейтингових списків виключаються вступники, які були рекомендовані до зарахування, але не подали в період з 2 до 4 серпня оригінали документів до вищого навчального закладу. У підсумку їх місця повинні зайняти абітурієнти, які знаходились нижче у списку.

Абітурієнти, які мають бажання навчатися у ВНЗ, де їх рекомендовано до зарахування 5 серпня, протягом трьох днів – до 7 серпня включно, повинні подати до приймальних комісій оригінали необхідних для вступу документів.

Нагадаємо, із оновленим рейтинговим списком абітурієнтів можна ознайомитися на стендах приймальних комісій. Крім стендів приймальних комісій оновлені рейтингові списки також мають бути опубліковані на сайтах вищих навчальних закладів та сайті Інформаційної системи «Конкурс» www.vstup.info.

Як повідомлялось раніше, деякі навчальні заклади всупереч правилам прийому не оприлюднили рейтингові списки на власних сайтах. З питань порушень права на вступ абітурієнти можуть звернтусь на гарячі лінії Мінстерства освіти та Громадянської мережі "ОПОРА".

Зазначимо, що згідно з рішенням Міністерства освіти абітурієнтів Донецької та Луганської областей вузи зможуть зараховувати без оригіналів документів.

8 серпня всі вищі навчальні заклади України повинні втретє оприлюднити рейтингові списки («третя хвиля»), виключивши з них абітурієнтів, які не подали оригінали своїх документів протягом 5, 6 та 7 серпня.

Освіта.ua
05.08.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віталія
Доброго дня! Підкажіть будь ласка коли мають подати список абітурієнтів які вступають на бюджет на (2 курс за скороченим терміном навчання) тобто після технікумів і коледжів.
Алла
Можна питання!Я подавала в електронному вигляді заяву до Київського лінгвістичного університету!Все,хто подали всі 1777 чол. всі рекомендовані.Це як?
Іван
Для Алла: Отже на цьому факультеті немає бюджетних місць, тільки на контракт
Алла
Нічого собі контракт!Зараз зараховують бюджетні місця,якщо я не помиляюсь.Що ж тоді буде після 11?
Олеся
Для Алла: Просто є у ВУЗах факультети на яких немає взагалі бюджетних місць, лише контрактні. Ви уважно почитайте умови прийому у цьому університеті.
Коментувати
Лілія Дяків
Чи можуть мене "посунути" в списку абітурієнти з третьої хвилі якщо я в другій...
Софія
Для Лілія Дяків: Звичайно " посунуть" якщо до початку третьої хвилі не буде оригіналу документів. Тебе просто виключать із рейтингу і все.
Лілія Дяків
оригінали подала :-)
Софія
Для Лілія Дяків: Тоді тебе можна привітати зі вступом !
Коментувати
вступник
Абіт-пошук тепер взагалі не буде оновлюватись?
Батько
Частково вже оновився...адмінів сайту вступ-інфо жаба давить. Абіт-пошук - МОЛОДЦІ!!!
Коментувати
Батько
Поверніть текстовий формат даних у ІС Конкурс http://www.petitions247.net/vstup
Батьки
САБОТАЖ !!!! Влада, що робите!!! Чому не оновлюється сайт абіт-пошук, кажуть саботують на сайті Вступ-інфо!!! ГАНЬБА!!!! Це повний п...
w
Для Батьки: Абіт-пошук - не офіційний сайт, чого ви до нього чіпляєтесь. Дивіться списки на сайтах вузів.
Батько
Ви мене не так зрозуміли.... http://abit-poisk.org.ua/ - КЛАСНИЙ САЙТ!!! але їм палки в колеса вставив оффффіційний сайт http://www.vstup.info/... http://www.vstup.info/ - ОТСТОЙ .... Вступнику зручніше користуватися сайтом abit-poisk.org.ua. Справа в тім, що доступ до єдиної БД вони (abit-poisk.org.ua) не мають, а брали дані з сайту vstup.info. А сьогодні вони (vstup.info) на частину інформації виставляють у вигляді фотографій (скрінів, зображень) Порошенко та Квіт - ДОПОМОЖІТЬ підтримайте петицію http://www.petitions247.net/vstup
Батько
Для w: ОЧЕВИДНО У ВАС НЕМАЄ ДИТИНИ ... Для прикладу подивіться на списки у НАУ...НУ дуууже багато інформації...
Коментувати
Віталій
Неподобство - це м`яко сказано! Дев`ята вечора, а списків немає! Просто не в які рамки не лізе!!!!!
Анна
Коли будуть списки зарахованих на контракт?
Ліна
Для Анна: 11 серпня.
Коментувати
Алина
Всем привет! Мое имя в списке абитуриентов, выделено серой линией, это означает, что о поступлении в Вуз, я могу забыть?
Ирина
Для Алина: Ще є третя хвиля.Сподівайтесь на краще! Бажаю успішного вступу!
Коментувати
Буйний
Великодушні працівники МОН! Довожу до вашого відома, що сервіс подачі документів завершився на 12 годин раніше, тобто 1 серпня о 00.00. Дуже неприємно, що люди, які мали забезпечувати вільний шлях в майбутнє, самі люблять в пісочниці пограти. А про оновлення списків.... Його не просто не існує
w
Для Буйний: Ну, да, доводить до відома - це основне ваше призначення, а ще можна анонімку чи донос написати.
Ліна
Наше призначення - це вступ до омріяного ВНЗ! А призначення працівників міністерства - контролювати та оновлювати!!! Якщо треба буде, не хвилюйтеся - напишемо кому треба, подзвонимо куди треба!!!
w
Для Ліна: Гидко читати про "напишемо куди треба"
Коментувати
Ліна
ЩО ЦЕ ЗА НЕПОДОБСТВО???? МОН, відгукніться!!!!! Не оновлюючи рейтингові списки, ви викрадаєте в нас, абітурієнтів, дорогоцінний час!!! А нам ще треба дістатися ВУЗів та простояти чергу!!! Невже нас ніхто не розуміє!!! Третя година, а на сайтах "Абіт пошук" та "Конкурс" жодного оновлення!!! КОНТРОЛЮЙТЕ, БУДЬ ЛАСКА, СИСТЕМИ!!! Пам’ятайте, ви ламаєте нам життя!!
w
Для Ліна: Який МОН, куди ви потрапили? Коли ви вже навчитеся не перекладати на інших відповідальність. Замість того, щоб сидіти і коментарі строчити, можна скористатися телефоном, і дізнатися чи приймуть вас хоч в ПТУ
Ліна
По-перше, шановний(-а), не " Який МОН", а ЯКЕ МОН! Краще вивчіть рідну мову, а не захищайте тих, хто не котролює вступну кампанію!!! Це їх обов’язок!! По-друге, ви з першого разу додзвонилися до приймальної комісії??!! там таких невдоволених - хоч греблю гати!!! тому зв’язатися з ними досить проблематично. По-третє, не Вам оцінювати мій рівень знань!!! На відміну від Вашого, він досить високий, тому я вступаю саме до ВНЗ.
w
Для Ліна: Дорогенька, українську я і без вас знаю. А сайт цей до МОН ніякого стосунку не має, то чого тут нити. А ваш рівень знань показує вже те, що ви не пройшли у першу хвилю: з високими балами абітурієнти були рекомендовані у першу хвилю або їм зателефонували і сказали, що проходять у другу.
Коментувати
Сергей
А чому списки не оновлені? як було так і залишелось. це не повага до абітурієнта.
Буйний
Для Сергей: Неповага це ’ не повага’
Коментувати
цоба зоряна
А ЧОМУ НЕ ВІДКИДАЮТЬ ТИХ, ХТО НЕ ПОДАВ ДОКУМЕНТІВ В ПЕРШІЙ ХВИЛІ???
Євген
Для цоба зоряна:
Євген
Для цоба зоряна: Я теж не розумію,чого не відкидають тих Що не подали документи в першій та другій хвилі!!!Дивлюсь у списках,одні і тіж фамілії. Як на мене це не справедливо!!Не подали оригинали в теченії 3-х днів - вон зі спика ,хай інші підіймаються ,а топозаймають по 10-15 мість і сам не гам і другому не дам!!!!
Коментувати
Ксения
а обязательно отправлять почтой? если она не работает?
Лена
Сьогодні в мене в електонці пише "рекомендовано до зарахуваня" Як це якщо на том факультеті нема гос.местов?
Аліна
Для Лена: тебе рекомендують на контракт
Коментувати
Лена
Сьогодні в мене в електонці пише "рекомендовано до зарахуваня" Як це якщо на том факультеті нема гос.местов?
Анжеліка
Для Лена: це означає, що ви рекомендовані на контрактну форму
Вера
Це порушення правил прийому -спочатку хвилі бюджетні, а потім - після 11 числа - рекомендовано на контракт.
Роман
Якщо бюджетних місць на цю спеціальність не виділено - то навчальний заклад може рекомендувати відразу на контракт, тут все відповідає правилам прийому. Якщо ж на цю спеціальність бюджетні місця є, то спочатку повинні заповнити всі бюджетні місця, і тільки після зарахування на бюджетні місця рекомендувати на контракт.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!