Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія 2 серпня ВНЗ оприлюднюють перші рейтингові списки
2 серпня ВНЗ оприлюднюють перші рейтингові списки

Не пізніше 11-го серпня ВНЗ видадуть накази про зарахування абітурієнтів на бюджет

2 серпня ВНЗ оприлюднюють перші рейтингові списки

Вищі навчальні заклади завершили прийом заяв про вступ від абітурієнтів та розпочали формування рейтингових списків вступників, які будуть рекомендовані на навчання за кошти державного замовлення.

Рейтинговий список – це список усіх абітурієнтів, які подали документи у вищий навчальний заклад, із зазначенням рейтингового бала та рейтингового місця кожного абітурієнта. Такий список формуватиметься у кожному навчальному закладі та за кожною окремою спеціальністю.

Перші рейтингові списки із зазначенням осіб, рекомендованих для зарахування у вищий навчальний заклад на бюджетну форму навчання, оприлюднюються 2 серпня не пізніше 12-ї години («перша хвиля»). Після цього в абітурієнтів буде три дні (до 4-го серпня включно) для того, щоби подати оригінали документів у той ВНЗ, який рекомендував їх до зарахування.

5 серпня до 12-ї години рейтингові списки повинні оновитися («друга хвиля»), з них будуть виключені особи, які не подали в період з 2 до 4 серпня оригінали документів до ВНЗ. У підсумку їх місця посядуть абітурієнти, які у списку знаходились нижче, та сформується другий рейтинговий список з усіх спеціальностей у всіх ВНЗ України.

Ті абітурієнти, прізвища яких з’явились у другому рейтинговому списку, матимуть три дні (5, 6 та 7 серпня) для того, щоби подати оригінали документів у ВНЗ.

8 серпня до 12 години всі вищі навчальні заклади України повинні втретє оприлюднити рейтингові списки («третя хвиля»), знову виключивши з них абітурієнтів, які не подали оригінали своїх документів протягом 5, 6 та 7 серпня. У результаті в новий рейтинговий список знову повинні увійти абітурієнти, які знаходились у списку нижче. Якщо прізвища таких абітурієнтів з’являться у списку, у них буде три дні (8, 9 та 10 серпня) для того, щоби подати оригінали документів. Не пізніше 15 години 11-го серпня ВНЗ повинні видати накази про зарахування абітурієнтів за бюджетною формою навчання.

Отже, приймальні комісії вищих навчальних закладів прийматимуть рішення про рекомендацію до зарахування на навчання на місця державного замовлення у три етапи: у перший, четвертий та сьомий дні після останнього дня прийому заяв, тобто 2, 5 та 8-го серпня 2014 року. У кожний із цих днів абітурієнт має можливість опинитись у списку рекомендованих для зарахування на бюджет.

Рішення приймальної комісії ВНЗ про рекомендацію зарахування абітурієнта оприлюднюється в день його прийняття не пізніше 12-ї години.

Рейтингові списки вступників оприлюднюються шляхом їх розміщення у повному обсязі на веб-сайтах вищих навчальних закладів із зазначенням категорій списку.

Офіційним повідомленням про надання рекомендацій до зарахування вважається оприлюднення відповідного рішення на стендах приймальних комісій вищих навчальних закладів. Рішення приймальної комісії про рекомендацію до зарахування також розміщується на веб-сайті вищого навчального закладу.

В Умовах прийому зазначено, що рекомендованим до зарахування вступникам можуть надсилати повідомлення за допомогою засобів електронного та мобільного зв’язку відповідно до правил прийому у вищий навчальний заклад, але це не означає, що абітурієнту обов’язково повідомлять про потрапляння у список рекомендованих до зарахування.

Після того як відбудеться зарахування на бюджетну форму навчання, тобто починаючи із 12-го серпня, розпочнеться зарахування абітурієнтів на контрактну форму навчання, що триватиме до 18 серпня 2014 року. Принцип формування рейтингового списку для контрактників залишається таким самим, як і при зарахуванні на бюджет.

Для отримання інформації про оприлюднення рейтингових списків та процес зарахування абітурієнтів приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
02.08.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Yuliya Yamkova
Скажіть, будь ласка, якщо я рекомендована до вступу в першу хвилю і я подала оригінали ще до початку хвиль, то мені не потрібно їхати туди особисто після оприлюднення рейтингу???
777
Для Yuliya Yamkova: Нет конечно. Поздравляю!)
Set
Никого не слушайте, из личного опыта, сын два года назад поступил, ехать надо все равно: вам необходимо написать заявление на общежитие ( списки уже формируются, возможно, у вас есть какая- то льгота на поселение), подписать некоторые документы о том, что вы уже не абитуриент, а студент)). Все это занимает немного времени, но зато душе спокойней,, и интересующим вопросы можно непосредственно преподавателям вуза задать.
777
Во-первых если бюджетник общага предоставляется 100%,во-вторых когда поселение, указано на сайтах универов. А документы, лично мне (тоже учусь на бюджете) предоставили в начале сентября. А еще - книги выдали 31 августа, тогда же прошло собрание с деканом.Поселение в общагу было 25. И для Set - моя мама тоже переживала)
Коментувати
Уляна
скажіть будь ласка чому кількість рекомендованих абітурієнтів перебільшує кількість держ місць майже в 3 рази (КНЛУ). З чим це може бути зв"язане???
w
Для Уляна: Якщо це стосується особисто вас, то можна було б не тут срочити, а зателефонувати в приймальну комісію і спитати.
мама
Для Уляна: Це може бути пов`язане з тим, що там вказали не тільки держ.місця, а весь ліцензований обсяг на прийом.Дивіться на сайті ВНЗ загальну кількість і кількість держ.замовлення.
Коментувати
Людмила Кулешова
Подскажите ,все приемные комиссии ВНЗ будут завтра работать ,на сайте вуза написано что суббота и воскресенье выходные?
w
Для Людмила Кулешова: Таке враження, що люди розучились користуватись телефоном.
Гость
Для W: не груби
Коментувати
Анна
завтра, в суботу, приймальна комісія працює 9-ої до скількоx?
Олена
Для Анна: до 18.00, напевно. Але краще уточніть на сайті вашого внз до котрої години.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!