Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія 1 серпня завершується прийом заяв до ВНЗ
1 серпня завершується прийом заяв до ВНЗ

Перші рейтингові списки вступників вищі навчальні заклади оприлюднять 2 серпня 2014 року

1 серпня завершується прийом заяв до ВНЗ

Приймальні комісії вищих навчальних закладів завершать прийом заяв про вступ від абітурієнтів о 12 годині 1 серпня, випускники дізнаються про свої рейтингові місця 2 серпня.

Усього, станом на 31 липня, на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра абітурієнти подали 2 039 414 заяв про вступ до ВНЗ. Понад третину заяв було подано в електронній формі - 769 529.

Лідерами серед вступників за кількістю поданих заяв є Львівський національний університет ім. Франка (57 624 заяви), Київський національний університет ім. Шевченка (55 284 заяви) та Національний університет "Львівська політехніка" (52 981 заява).

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі базової та повної загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, має бути оприлюднений вищими навчальними закладами не пізніше 12.00 години 2 серпня.

5 та 8 серпня рейтингові списки абітурієнтів в вищих навчальних закладах будуть оновлюватися, з них будуть виключені абітурієнти, які не подадуть оригінали своїх документів до приймальних комісій у визначений час.

Отже, приймальні комісії вищих навчальних закладів прийматимуть рішення про рекомендацію до зарахування на навчання на місця державного замовлення у три етапи: у перший, четвертий та сьомий дні після останнього дня прийому заяв, тобто 2, 5 та 8-го серпня 2014 року. У кожний із цих днів абітурієнт має можливість опинитись у списку рекомендованих для зарахування на бюджет.

Для отримання інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
31.07.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталия
а если я когда подавала документы отдала все оригиналы, в случае поступления мне не нужно будет везти какие либо документы?
Кароліна
А як подавати оригінали? Треба особисто їхати у ВНЗ? А листом не можна? Бо я, чесно кажучи, не зовсім розумію як можна встигнути за 3 дні?
Андрей
Почему я уже не могу подать в электронном виде, если еще осталось 10 часов ?
Angela Prystavska
ЛДУ ім. Івана Франка збільшили обсяг державного замовлення для вступу на 1 курс? Цікавить, зокрема, факультет економіки
марина
За яким принципом розташовуються прізвища в рейтинговому списку при однаковій загальній кількості балів та відсутності пільг на ПК та ПЧ?
Alex
Для марина: походу за балами ЗНО, а не атестату
марина
Рейтинг формирует единая система автоматически, а ВУЗы используют данные из нее? Почему же тогда в ИС конкурс одна картинка, а ДНУ например совсем другая причем не вмою пользу.
лена
По очереди подачи заявлений
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!