Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Абітурієнтам настав час інвестувати в себе
Абітурієнтам настав час інвестувати в себе
На правах реклами

Київський інститут бізнесу й технологій створить тобі можливість зробити ці інвестиції прибутковими

Абітурієнтам настав час інвестувати в себе

По-справжньому обдарована людина завжди знайде можливість розкрити свої таланти та творчо реалізувати себе в будь-якій діяльності, чи то економіка, соціологія чи бізнес. Вік з 18 до 23-х років – період інтенсивного пізнання світу. Але в цьому віці людина частіше за все ще мало знає про саму себе.

У молодості захоплення різноманітні й багаточисленні. Постійний пошук реалізації себе в нових сферах – явище, природне для цього життєвого періоду. Але в сучасному світі темп, в якому відбуваються події, настільки високий, що витримувати його спроможні тільки ті, хто знаходиться не просто в постійному пошуку, а знає власні ресурси й цілеспрямовано працює над їх реалізацією. Секрет цього знання в тому, що воно формується в молодості.

Капіталізація закладеного в молодості називається успіхом і приходить у зрілому віці. І це приносить справжнє задоволення від життя починаючи із 25 й до 40–50-ти років. Але іноді й жаль, що щось пропустив у свої 0–25. Можливості були, але, на жаль, спливли.

Для тих, хто фундамент свого життя будує розважливо, хоча ще й не зовсім упевнений, із чим зв’яже свою подальшу діяльність – наукою чи бізнесом, Київський інститут бізнесу й технологій надає можливість вивчитись та випробувати себе, не відкладаючи питання самореалізації на 5–10 років. Для тих, сумарний бал кого складає 500 і більше, у КІБіТ створюється експериментальна група студентів. Одночасно зі стандартною навчальною програмою ліцензованого українського ВНЗ самовмотивованому студенту доступна унікальна складова освіти.

Англійською буде проходити 50% занять. Крім того, акцент робиться на викладанні бізнес-англійської. Випускник одночасно з державним дипломом про вищу освіту отримує сертифікат IELTS. Волонтерська програма для студентів цієї групи включає участь у роботі школи бізнесу КІБіТ і літніх таборах SIBTA.

Наш навчальний заклад протягом багатьох років співпрацює в навчальному й науковому напрямах із закордонними однодумцями – Лодзьською політехнікою й Таллінським технічним університетом. Для студентів групи «500+» передбачені навчальні поїздки в рамках обміну студентами і 2-тижневе літнє стажування в цих ВНЗ.

На наше глибоке переконання, знання мають справжню цінність, коли вони конвертуються у практичний результат. Багаторічний досвід співробітництва КІБіТ із провідними підприємствами України надає нашим кращим студентам можливість відвідувати ці підприємства і проходити на них практику. Серед них КвазарМікро, Карлсберг, Кока-Кола, ЮніКредитБанк, Укрпластик.

У рамках науково-практичної діяльності передбачені й гостьові лекції топ-менеджерів українських і зарубіжних підприємств, і науково-практичні конференції. Одна із практичних сторін діяльності КІБіТ як навчальної бази для бізнесу – консалтингові проекти, для розробки яких створюються дослідницькі групи з вивчення різних сфер ринку. Працюючи в цих групах, студенти групи «500+» можуть стати незамінною частиною команди. У розпорядженні тих, хто проявить прагнення до справжньої науки, наші наукові керівники та видання ВАК для публікації своїх дослідницьких результатів.

Молодість – час інвестувати в себе! КІБіТ створить тобі можливість зробити ці інвестиції прибутковими.

Освіта.ua
28.07.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!