Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Бакалаврами хочуть стати майже 330 тисяч абітурієнтів
Бакалаврами хочуть стати майже 330 тисяч абітурієнтів

Приймальні комісії вищих навчальних закладів завершать прийом документів від абітурієнтів 1 серпня

Бакалаврами хочуть стати майже 330 тисяч абітурієнтів

За інформацією Міністерства освіти і науки, станом на 21 липня в Єдиній державній електронній базі з питань освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра зареєстровано 1 401 841 заява від 652 274 осіб.

До коледжів та професійно-технічних закладів абітурієнтами подано 221 929 заяв. Вищі навчальні заклади ІІІ-ІV рівнів акредитації отримали 1 179 912 заяв вступників.

Також, станом на 21 липня на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста подано 214 118 заяв від 141 445 осіб, бакалавра – 862 218 заяв від 328 545 осіб, спеціаліста – 208 020 заяв від 143 347 осіб та магістра – 117 485 заяв від 94 750 осіб.

Більше третини заяв від абітурієнтів отримано в електронному вигляді – 481 374.

Лідерами вступної кампанії за кількістю поданих заяв є Київський національний університет ім. Шевченка, Львівський національний університет ім. Франка та Національний університет "Львівська політехніка".

Як відомо, у 2014 році вступники мають можливість подати документи до 5 вищих навчальних закладів та на 3 спеціальності в кожному з них.

Прийом документів триватиме до 12.00 годині 1 серпня. Абітурієнти, які мають проходити співбесіду, вступні екзамени або творчі конкурси у вищих навчальних мають встигнути подати документи до 24 липня.

Для отримання інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
21.07.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Курта Сергій Андрійович
Запрошую абітурієнтів поступати на природничі спеціальності до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в м. Івано-Франківськ: Хімія, біохімія, агрохімія, біологія, екологія, лісове господарство в Інституті(факультеті) природничих наук! Обіцяю,що не пожалкуєте, за цими напрямками майбутнє України! Професор кафедри органічної та аналітичної хімії академік АТН України Курта С.А.
Аики
а как же дну им олеся гончара??
хм
От тільки корупція з поступанням в магістратуру залишилась. Студент вчиться 4 роки на стабільну трієчку, тоді "гарно" здає вступний екзамен і все - магістрант. А ті, що вчились, опиняються внизу списку.
bodj
Для хм: Та же история.Кто бы мог подумать. Университет Шевченко. Просто мрак. Вся бесталанная и про плаченная шалупонь наверху списка!!
Коментувати
Олександр
Остановить бы это безумие. Многовато как-то людей, и каждый из них может отобрать шанс стать студентом желаемого ВУЗ-а.
Олена
Можна стверджувати ,що більшість випускників подала заяви до ВНЗ ?
Сашко
Для Олена: Думаю,що можна так вважати,бо минулого року всього заяв було подано 1423390 (бакалавр)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!