Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Учасники АТО вступатимуть до ВНЗ поза конкурсом
Учасники АТО вступатимуть до ВНЗ поза конкурсом

Президент підписав зміни до закону, що дозволять учасникам бойових дій вступати поза конкурсом

Учасники АТО вступатимуть до ВНЗ поза конкурсом

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту". Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Законом визнано учасниками бойових дій військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних) та працівників Збройних Сил України, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, осіб рядового, начальницького складу Міністерства внутрішніх справ України, військовослужбовців Міністерства внутрішніх справ, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, а також працівників підприємств, установ, організацій, які залучались до участі в антитерористичній операції, у порядку, встановленому законодавством.

Зазначені категорії осіб мають право відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів 2014 року (пункт 1, розділ XIII) на зарахування поза конкурсом.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Для отримання інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
18.07.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Бандерівець
Набігла не рада бидлота. Ви б, шановні, там менше кричали за Росію, тоді б і все було добре. Хунта їм. Щось не подобається? У вас є гарна можливість емігрувати!
Ольга
Для Бандерівець: А ви бачу скористувалися можливістю показати своє справжнє обличчя. А емігрувати чи ні нам вирішувати. Якщо вже цю тему зачепили, то нам БЕЗ ВАС і вдома добре.
Українка
Для Ольга:У ситуації яка склалася ви своє обличчяПОКАЗАЛИ....Мені соромно за вас і вам подібних.Змінюйтеся поки є ще час.Як вам вдома добре - теж бачимо...Правда це добро маєте ,завдячуючи самим собі.Щодо еміграції...подумайте...адже самі не розуиієте де ваш дім.
Ольга
Для Українка: Эх милая...стыдно вам должно быть толька за себя. Вы, простые украинские граждани просто наблюдаете за тем как убивают ни в чем не виновное мирное население на востоке и плачете по своим героям которых военное руководство приказывает просто закапывать в наших полях и лесах - это факт(даже на продажном 1+1 показывают матерей которые не получили тела и не получат к сожалению). Меня удивляет, что люди пошли на майдан ради европы, а теперь сели на мягкое место ради ЖИЗНИ. Что вы построете на костях и что получите от сиюминутных привелегий потом?
Коментувати
Ольга
За что такие привилегии?! За убийство мирного населения?! Давайте теперь всех тупоголовых убийц пустим в учебные заведения + лугализуем оружие. Как же мне нравится наша новая власть... А дитина батька який брав участь нехай напружить свої мізки і вступає самостійно, як і інщі абітурієнти. А то вони місяць там пограли в війну, а тепер хочуть пільги.
Валерий
Для Ольга: Странно только, что детям с Донбасса привилегий нет. Вот приехал я с Харькова, а у меня над домом СУшка пролетела и за километр снаряд кинула. Так у нас уже после вно, а как было готовиться тем, у кого до этого были БД? Майдауны орут, как им тяжко было подготовиться из-за ситуации в стране, типо переживали, а мы вот вообще в мире и согласии живем, ага.
Ольга
Для Валерий:Знаете, эти привелегии и детям шахтеров не нужны бы были при нормальных условиях труда, вместо того чтобы обеспечить шахтеров нормальным оборудаванием они раздают подачки, а жизни не вернешь. Пускай Нас Бог бережет!
Валерий
Да как раз из-за этих ПК-шников с низкими оценками я и многие другие пролетаю
Коментувати
Іван
А якщо батько, брав участь, то його дитина має пільги, чи ні?
Геннадий
Для Іван: надо закон читать, имеют ли право дети убийц на льготы?
Коментувати
Геннадий
пОРОШЕНКО с ума сошел!
анонім
Для Геннадий: Ви спочатку повоюйте там, а потім вже коментуйте.
Геннадий
Для анонім: там не война. Там зачистка территории от населения. Местные жители говорят, что Славянск разбомбила киевская хунта. Уничтожать чужую территорию из артиллерийского оружия не велика доблесть.
Порошенко молодець
Правильно, що саме завдяки вам поступання перетворюється на абсолютно чесну і справедливу процедуру, ми саме за це скакали на Майдані, але не треба зупинятись на досягнутому, тепер пільгами треба забезпечити дітей учасників майдауну, всіх хто його підтримував і позбавити права брати участь дітей, батьків яких підозрюють у співпраці з колорадами, ось тоді буде правильний шлях, від неонацизму до укрнацизму, Хайль Порошенко, Члава Україні, привстав від щастя, що наш президент, точніше фюрер Поросятко
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!