Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Третина заяв до вишів подана через Інтернет
Третина заяв до вишів подана через Інтернет

Усього станом на 16 липня в електронній базі з питань освіти зареєстровано 813 753 заяви від абітурієнтів

Третина заяв до вишів подана через Інтернет

Міністерством освіти і науки надано статистичні дані подання абітурієнтами заяв про вступ до вищих навчальних закладів України.

Усього станом на 16 липня в Єдиній державній електронній базі з питань освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра зареєстровано 813 753 заяви від 376 934 осіб.

Майже третина заяв про вступ від абітурієнтів отримана вищими навчальними закладами за допомогою електронної системи подання документів – 268 444.

Лідерами вступної кампанії за кількістю поданих заяв є КНУ ім. Шевченка, Львівський національний університет ім. Франка, Дніпропетровський національний університет ім. Гончара, Національний університет "Львівська політехніка" та Національний педагогічний університет ім. Драгоманова.

Як відомо, у 2014 році вступники мають можливість подати документи до 5 вищих навчальних закладів та на 3 спеціальності в кожному з них.

Прийом документів триватиме до 12.00 годині 1 серпня. Абітурієнти, які мають проходити співбесіду, вступні екзамени або творчі конкурси у вищих навчальних мають встигнути подати документи до 24 липня.

Для отримання інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
16.07.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
батько
Всім привіт...Дайте відовідь...Дитина подавала заяви для вступу у ВУЗ лише через інтернет... В рейтингових списках видно наявність позначки про "медаль".... Протиріччя...чому пишуть в правилах прийому про особисте подання заяви для врахування першочергового зарахування!??????????
ЯЯЯ
Для батько: Тому що є пільги при вступі у вигляді довідок, посвідчень і т.ін., які неможливо прикласти до електронної заяви та перевірити їх справжність. Щодо медалі - це фактично фікція, яка не має практичного значення, тому й так.
батько
Для ЯЯЯ: бла-бла-бла...
Коментувати
Дмитрий
Простите за неуместность вопроса, но не подскажите ли мне, как мне найти себя на сайте http://vstup.info, если у меня нет отчества?? Подскажите пожалуйста
Валерия
Для Дмитрий: Можно поискать на сайте абит поиск там вообще можно только фамилию указать и уже ищет
Коментувати
kachA
NA abit-pisk ye statistika n kozhnu spezialnist na kozhniy den za 2013 rik
Іван
І що можна сказати по цій статистиці?? Здається, висока інтенсивність подачі заяв.За 6 днів майже половина того, що було в тому році. Інтенсивніть буде такою і надалі? Чи все таки почне падати? Хто вступав в минулих роках, скажіть будь ласка, як було у вас?
олдд
Для Іван: як можна згадати те, що було рік назад. не сміши
батько
Для олдд: гн сміши та дивися статистику ------>>>abit-pisk
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!