Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Виші мають оприлюднити обсяги держзамовлення
Виші мають оприлюднити обсяги держзамовлення

На сайтах та інформаційних стендах навчальних закладів буде оприлюднено дані про державне замовлення

Виші мають оприлюднити обсяги держзамовлення

Міністерство освіти і науки звернулось до керівників вищих навчальних закладів з проханням оприлюднити дані про отриманий обсяг державного замовлення на офіційних сайтах навчальних закладів та інформаційних стендах приймальних комісій. Про це йдеться у листі освітнього відомства.

У Міносвіти нагадують, що підпорядкованим навчальним закладам затверджено обсяг державного замовлення на прийом і випуск кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів, прийом і випуск фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра, підготовку науково-педагогічних кадрів, перепідготовку та підвищення кваліфікації у розрізі формам навчання.

Доведений навчальним закладам обсяг у сканованому варіанті розміщено на веб-сайті Міністерства освіти і науки України.

"Просимо керівників навчальних закладів забезпечити роздрукування доведеного обсягу на прийом і випуск фахівців з офіційного веб-сайту МОН для використання його приймальними комісіями під час проведення вступної кампанії 2014 року, а також розмістити його на офіційних сайтах навчальних закладів, інформаційних стендах приймальних комісій та у дводенний строк внести планові показники до Єдиної державної електронної бази з питань освіти", - йдеться у листі Міністерства освіти і науки.

Приймальні комісій вищих навчальних закладів прийматимуть заяви та вступні документи от абітурієнтів до 1 серпня.

Освіта.ua
14.07.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кафедра Ткшв
Кафедра технології і конструювання швейних виробів Хмельницького нацiонального унiверситету запрошує на навчання! Для вступу до нас потрібні такі предмети: 1). Українська мова та література. (профільний) 140 балів 2). Математика. 124 бала 3). Біологія або хімія. 124 бала Кількість бюджетних місць: Денна форма навчання Бакалавр (повна форма навчання) - 45 місць Бакалавр (скорочена форма навчання) - 25 місць Заочна форма навчання Бакалавр (скорочена форма навчання) - 20 місць
Iryna Kotyk
можна спитатись, коли вони це зроблять, бо це повідомлення було ще вчора, а бюджет далі по нулям у деяких закладах?
Контроль
Цікаво, а як оприлюднити , якщо наприклад для спеціалістів магістрів обсяг держ замовлення не доведено ще і досі до значної кількості ВУЗів
Олена
Знаю ,що не по темі ,але...Чи користується пільгами при вступі дитина ліквідатора ЧАЕС 2 групи ?Дякую.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!