Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Безкоштовний гуртожиток для вступників Донбасу
Безкоштовний гуртожиток для вступників Донбасу
На правах реклами

МАУП безкоштовно надає гуртожиток студентам стаціонару з Донецької та Луганської областей

Безкоштовний гуртожиток для вступників Донбасу

В рамках власної соціальної ініціативи допомоги абітурієнтам з Донецької та Луганської областей Міжрегіональна Академія управління персоналом пропонує безкоштовне проживання у гуртожитку впродовж 2014/15 навчального року студентам, які вступили до МАУП на денну форму навчання.

Міжрегіональна Академія управління персоналом знаходиться в Києві – столиці України, одному з наймальовничіших і найбільш зручних для життя міст Європи з майже тримільйонним населенням.

Міжрегіональна Академія управління персоналом (МАУП) була заснована в 1989 році як недержавний вищий навчальний і науковий заклад. МАУП є найбільшим економіко-гуманітарним вищим навчальним закладом, в якому навчаються студенти з 39 країн світу за 20 спеціальностями, 101 спеціалізацією з 10 галузей знань.

Навчальний процес в Академії забезпечують понад дві тисячі, 70% з яких – доктори і кандидати наук.

Сьогодні МАУП є лідером у сфері недержавної освіти в Україні. Академія має ліцензію Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, в тому числі на надання освітніх послуг іноземним громадянам, та акредитована за IV рівнем і видає дипломи державного зразка.

МАУП включена до Світової бази даних про вищу освіту, що регулярно видається Міжнародною асоціацією університетів під егідою ЮНЕСКО.

Академія має інфраструктуру, що повністю відповідає європейським стандартам: навчальні корпуси, конференц-зал, гуртожитки, медичний центр, бібліотека, спортивний комплекс, концертний зал, парки з унікальними культурно-мистецькими об'єктами, студентські ресторани, кафе та їдальні, продовольчі магазини, перукарня, сауна тощо. Охорона кампусу Академії забезпечується цілодобово.

Освіта.ua
14.07.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виктор
как же задрала реклама и пиар на горе других...

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!