Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Оприлюднено обсяги держзамовлення у вишах
Оприлюднено обсяги держзамовлення у вишах

Конкурсною комісією МОН затверджено обсяги державного замовлення на підготовку фахівців

Оприлюднено обсяги держзамовлення у вишах

Міністерством освіти і науки оприлюднено обсяги державного замовлення на підготовку молодших спеціалістів, бакалаврів, спеціалістів та магістрів у вищих навчальних закладах.

З обсягами державного замовлення у вищих навчальних закладах можна ознайомитися за наступним посиланням.

Як відомо, прийом документів від абітурієнтів триватиме до 1 серпня. Перші рейтингові списки вступників, які вступають на основі базової та повної загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, мають бути оприлюднені вищими навчальними закладами не пізніше 12.00 години 2 серпня.

Для отримання інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
10.07.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Таня
Чому до цього часу немає кількості бюджетних місць? Сайт МОН України видає помилку.
Костя
Я взагалі не можу найти документу з кількістю бюджетних місць. Посилання видає помилку
Сергій
Допоможіть! Чому в Національному авіаційному університеті (Психологія) зникли бюджетні місця? З чим це повязано? І чи можу я в разі відсутності там бюджетних місць, подати заявку до іншого ВУЗу де є бюджетні місця?
наталя
чому досі не вказано кількість бюджетних місць у ЛНУ на філології?
Тетяна
Для наталя: І не тільки на філології...
Iryna Kotyk
сьогодні деякі спеціальності виклали, але 50% по-нулям, і філологія теж...ось і вся демократія...
Коментувати
Кафедра Ткшв
Кафедра технології і конструювання швейних виробів Хмельницького нацiонального унiверситету запрошує на навчання! Для вступу до нас потрібні такі предмети: 1). Українська мова та література. (профільний) 140 балів 2). Математика. 124 бала 3). Біологія або хімія. 124 бала http://vk.com/kafedrashv Кількість бюджетних місць: Денна форма навчання Бакалавр (повна форма навчання) - 45 місць Бакалавр (скорочена форма навчання) - 25 місць Заочна форма навчання Бакалавр (скорочена форма навчання) - 20 місць
Iryna Kotyk
брешемо самі-собі, що можемо щось змінити! а що міняється - щодо вступу є купа питань, а спитати нікого!!! "гаряча лінія, освіта, конкурс, УЦОЯО" - всі по-колу крутяться, телефони не відповідають, на запитання не відповідають...!!! то що ж змінилось - Табачника поміняли, додали заступників у мін. освіті... гей Ви, там, "наверху" ще недуже високо піднялись, не боїтесь падати! почуйте звичайних людей, спробуйте самі додзвонитись на свою "гарячу лінію"...!!!!!!!!!!
Володимир
Вони б ще виклали документи у вигляді архіву із jpeg фотографіями... 200 MB один файл та ніякого пошуку в ньому. Виникає враження, що в міністерстві немає оригіналу цього файлу у текстовому форматі
Ирина Шмагуненко
Де можна дізнатись про кіл-ть лерж. місць у Одеськ. нац. медичному університеті (ОНМУ) та "Дніпропетровська медична академія" (ДЗ ДМА)?
Iryna Kotyk
цікаво, чому нема вказано кількість держаних місць у львівському університеті, дрогобицькому та ще декількох закладах львівщини???
DOCENT
Для Iryna Kotyk: У Львові більше одного університету. Де саме немає? На сайті МОН за посиланням у матеріалі є. Львівські ВНЗ із 130 по 143 сторінку файла
Iryna Kotyk
Для DOCENT: на сайті "Конкурс 2014" нема розподілу держ. місць ЛНУ по спеціальностям, а в документі на який ви посилаєтесь є лише загальна кількість
Мама вступника
мене теж це хвилює...як подавати документи, якщо не можеш розрахувати свої шанси на бюджет...можливо, взагалі, інший вуз обирати
Коментувати
Андрій Шумський
підскажіть де можна потрапити на державне сумарний бал 545.5 напрям компютерні науки
Стас
Для Андрій Шумський: У ДонНТУ мобудь пройдете, там 150 мiсць.
Коментувати
Андрій Шумський
підскажіть де можна потрапити на державне сумарний бал 545.5 напрям компютерні науки
саркастик
Якщо у мене загальний бал 400 то я можу поступити в КНУ?
DOCENT
Для саркастик: мінімум на профільний 140 мінімум на непрофільні 124 мінімум атестат 5 (1 за 12-бальною шкалою). Мінімально можливий загальний бал для дозволу участі в конкурсі 140+124+124+5 =393
Коментувати
jack
Общий бал 580. Смогу ли я поступить на бюджет?(на юрфак в могилянку или Ярослава мудрого).
Lll
Для jack: шутишь? :D
Goffer
jack,почему шутишь?если набрали 580,то можно поступить на бюджет в Ярослава Мудрого
Лариса
В МОгилянку - нет
Коментувати
Тарас
а де знайти держзамовлення на медичні ВНЗ ?
Маша
Скажите, а это так много бюджетных мест или я что-то не то в этом файле смотрю?
Денис
Общий бал 550 я могу поступить на бюджет?
Юля
Для Денис: думаю, що так. прохідний на бюджет 730 за 2013 роком. переведи свій атестат в 200,додай і будеш знати точно
Коментувати
Iryna Kotyk
щось тут не те пишете))) де держ. замовлення оприлюднене? на сайті "Конкурс 2014" не можу знайти цю інформацію у багатьох закладах, а сьогодні вже 11.07.....
Ева
Скажите, а если у меня общий балл 527,9 я могу поступить на бюджет?
Л
Для Ева: я думаю, что нет. Разве что на непопулярные направления
Коментувати
Леся
Чому на сайтах НПУ Драгоманова, КНЛУ та деяких інших не опубліковано держзамовлення??? Адже на сайтах вузів повинні були опублікувати ці дані ще до початку вступної кампанії.
Джин
Для Леся: Тому що, міністерство оприлюднило держзамовлення на бакалаврів вчора, а на спеціалістів і магістрів - сьогодні. Йому (міністерству) ви затримку пробачаєте, чи ні?
Леся
А сьогодні вранці чи в день не можна на офіційних сайтах вузів опублікувати цю інформацію? Адже цифри вже є, чому ніхто не публікує? Наприклад, людина хоче сьогодні подати документи, а вона знає із сайту МОН, що на філологію всього є 280 місць, а по спеціалізаціям як дізнатися? Наприклад, "англ. мова", "нім.мова", "китайська мова" - це все філологія, але різні спеціалізації. Звідки я знаю, скільки на яку місць виділено? Треба ж якось розраховувати свої шанси, коригувати пріоритети. А як це робити, коли немає точних даних?
Q&A
Шановна Леся, немає необхідності хвилюватися. До 1 серпня ще повно часу. Від дати подачі документів рейтинговий список не залежить. Більше того, щоб найбільш реально оцінювати шанси краще подавати в кінці терміну подачі заяв. На той момент Ви вже будете бачити позиції інших абітурієнтів і розуміти свою.
Коментувати
Саша Бабіч
Навіть у половини університетів ще неопублікували!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!