Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія У МОН створено штаб "Вступна кампанія 2014 року"
У МОН створено штаб "Вступна кампанія 2014 року"

Міністерство освіти і науки продовжує підготовку до початку роботи приймальних комісій

У МОН створено штаб "Вступна кампанія 2014 року"

З метою забезпечення контролю за проведенням вступної кампанії у вищих і професійно-технічних навчальних закладах та вжиття необхідних заходів для вирішення проблемних питань у Міністерстві освіти і науки створено оперативний штаб "Вступна кампанія 2014 року". Відповідний наказ підписано міністром освіти Сергієм Квітом.

Оперативний штаб, до складу якого включено співробітників міністерства, працюватиме у період проведення вступних випробувань та зарахування абітурієнтів до вищих і професійно-технічних навчальних закладів.

Також визначено план заходів, що мають бути здійсненні під час роботи штабу, зокрема, забезпечення функціонування приймальні громадян та консультативних телефонів.

Окрім того, штабом має бути налагоджена ефективна взаємодія з центральними органами виконавчої влади, що мають у підпорядкуванні вищі навчальні заклади, правоохоронними органами, управліннями освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій, органами студентського самоврядування вищих навчальних закладів щодо розв’язання проблемних питань вступної кампанії.

На штаб покладено обов’язки систематичного інформування громадськості та ЗМІ про хід вступної кампанії, виявлені факти порушень і зловживань у вишах та вжиті заходи.

Як відомо, 11 липня приймальні комісії вищих навчальних закладів розпочнуть прийом вступних документів від абітурієнтів. Вступна кампанія триватиме впродовж трьох тижнів і завершиться 1 серпня. Університети Донбасу прийматимуть документи від вступників до 15 вересня.

Освіта.ua
09.07.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Зараз почалася вступна кампанія, але студенти ВНЗ позбавлені законного права на вступ через помилку розробників електронної системи. Якщо студент (особливо гостро зараз це стосується студентів з ВНЗ Донецька та Луганська) навчається за контрактом і хоче вступати в інший ВНЗ, то його не реєструють як абітурієнта, бо не можуть технічно зареєструвати в електронній системі, а потім, коли вступ буде успішним, зарахувати на навчання за кошти бюджету, або за кошти фізичних/юридичних осіб. Таким чином наявна ситуація, коли громадянин України не може бути абітурієнтом, якщо він навчається в іншому ВНЗ. Ця проблема наявна в усіх Приймальних комісіях ВНЗ України. Це прямо суперечить статті 53 Конституції України та статті 3 Закону України “Про освіту” (право на отримання безкоштовної освіти в перший раз ставиться у залежність від отримання попередньої платної освіти, а студенти її ще й не отримали, так як навчаються на 2-му курсі).
Лера
есть шанс пройти на бюджет с такими ба-ми 180,5 укр , 184-мат, история укр.-200 б, ат-т 52,5 ?? право
Абитуриент
Для Лера: вы издеваетесь? Конечно, пройдёте.
Л
До Могилянки або до КНУ на престижний напрям можете й не пройти(
Коментувати
Остап
И где госзаказ для ВУЗов? На Вступе или по нулям ,или у некоторых ВУЗов выставлены прошлогодние данные! Будем подавать вслепую? Использовать попытку, а потом узнать, что на выбранном направлении в этом году только контракт? Когда собираетесь раздать ВУЗам бюджетные места?
Виталий и Вита Витряк Гармаш
Для Остап: Більшу частину України хвилює це ж саме питання? ДЕ НАШЕ "НОВООБРАНЕ" МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!