Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Діти військових отримають переваги при вступі
Діти військових отримають переваги при вступі

Президент затвердив зміни до закону про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей

Діти військових отримають переваги при вступі

Президент України Петро Порошенко затвердив зміни до закону про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей, згідно з якими діти військовослужбовців отримають деякі переваги при вступі до вищих навчальних закладів військового профілю. Про це повідомляє прес-служба президента України.

У відповідності до змін до Закону № 1543-VII, особа, у якої один з батьків є військовослужбовцем, який має вислугу в 20 років і більше; особа, у якої один з батьків є громадянином, звільненим з військової служби за віком, станом здоров’я чи у зв’язку із скороченням штату або проведенням організаційних заходів, вислуга років якого також становить 20 років і більше; у якої один з батьків став інвалідом внаслідок захворювання, пов’язаного з проходженням військової служби, користується переважним правом зарахування до вищих навчальних закладів військового профілю.

Правом переваги при зарахуванні до навчальних закладів країни на навчання за рахунок коштів місцевого чи державного бюджету користуватимуться особи, у яких один із батьків-військовослужбовців (усиновлювачів) загинув чи визнаний судом зниклим безвісти.

Такими перевагами зазначені особи матимуть змогу скористатися продовж 3 років після здобуття необхідного для вступу рівня загальної середньої освіти, зазначається у документі.

Як відомо, вступна кампанія до вишів України розпочинається 11 липня та триватиме до 1 серпня. Вищі навчальні заклади Донецької та Луганської областей прийматимуть документи від абітурієнтів до 15 вересня.

Для отримання інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
08.07.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Руся
так нічого ж не змінилося! так і раніше було. Вони мали переваги при вступі до ВНЗ з військовим профілем і раніше.
O
У нас тільки шахтарські діти не зрозуміло чому мають переваги при вступі в усі вузи. Чому не залишити цю привілегію тільки для шахтарських професій ? Це було б логічно і зрозуміло для всіх . А то в списках зарахованих спочатку діти з поганенькими балами, або ті що одержали 20 додаткових за курси, а потім уже йдуть по списку дійсно здібні діти.
Геннадий
Для O: почему шахтерские дети имеют льготы при поступлении поймет только тот, кто знаком с шахтерским трудом. Глупцам не дано.
Лика
Геннадию Вы не правы. В нашей стране все профессии почетны. Я согласна с предыдущим высказыванием: имеешь льготу шахтерскую - поступай по данному профилю. Почему нет льгот для детей работников образования, культуры, МВД, медицины и др.? Должны быть справедливость и равноправие для всех детей, а не только для "особенных". Посмотрите на списки абитуриентов: почти половина списка в группе льготники, и притом умные или не очень все равно лишь бы заполнить нишу. Так что над льготной категорией поступающих нужно еще поразмыслить работникам министерства образования и все-таки внести изменения.
Виталий и Вита Витряк Гармаш
Незрозуміло, із-за чого стільки негативу на дітей військовослужбовців. Уважно хай всі читають закон (лише у військові заклади). це і раніше було. Чому цей закон назвали новим? Перш ніж висловлювати своє невдоволення, спробуйте самі піти навчатись у військове. Думаю, багато хто, лише фиркне. То чому такі коментарії зараз в інтернеті?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!