Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вступна кампанія на Донбасі триватиме до 15 вересня
Вступна кампанія на Донбасі триватиме до 15 вересня

Університети регіону прийматимуть вступні документи від абітурієнтів до 15 вересня

Вступна кампанія на Донбасі триватиме до 15 вересня

Міністерством освіти і науки внесено зміни до Умов прийому до ВНЗ, що стосуються особливостей проведення вступної кампанії в Донецькій і Луганській областях.

Зокрема, освітнім відомством відтерміновано завершення вступної кампанії в Донецькій та Луганській областях. Згідно з документом, прийом заяв та документів у паперовій або електронній формі для вступників з Донецької та Луганської областей розпочинається синхронно з іншими регіонами України - 11 липня.

Натомість, вступна кампанія на Донбасі триватиме значно довше. Абітурієнти регіону матимуть можливість подавати заяви та документи на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти до 15 вересня.

Прийом заяв та документів від абітурієнтів, які мають проходити співбесіди, творчі конкурси або складати вступні іспити у вищих навчальних закладах триватиме до 7 вересня.

Перший рейтинговий список вступників, які проживають на території Донецької та Луганської областей і вступатимуть на основі базової та повної загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення буде оприлюднений не пізніше 12.00 год. 16 вересня.

Зарахування вступників, які проживають на території Донецької та Луганської областей, на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти за денною формою навчання відбудеться 25 вересня. Абітурієнти, які навчатимуться за кошти фізичних та юридичних осіб будуть зараховані до вишів не пізніше 1 жовтня.

Докладніше про строки вступної кампанії для абітурієнтів, які проживають на території Донецької та Луганської областей >>>.

Освіта.ua
03.07.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лера
есть шанс пройти на бюджет с такими ба-ми 180,5 укр , 184-мат, история укр.-200 б, ат-т 52,5 ?? право
Юрий
Прошу дать ответы на вопросы: 1) Как именно будут поступать абитуриенты, которые не перезарегистрировались на ЗНО? 2) Смогу т ли те, кто не поступил в своей области на Украине попытать счастья на Донбассе? 3) Смогут ли абитуриенты, которые не перезарегистрировались на ЗНО поступить в иные вузы Украины?
ОЛЕГ СТЕПАНОВИЧ
Я в шоке от этих донецких! Вам мало еще досталось от русских , коль вчера с открытыми ртами на площади собрались.Только и делаете , что власть засираете .Это вам плата за безмозглость .
Неизвестный
Для ОЛЕГ СТЕПАНОВИЧ: Мне кажется вы не правы,не стоит винить абитуриентов, которые никак не относятся к этой ситуации.
ОЛЕГ СТЕПАНОВИЧ
Абитуриенты - чьи-то дети Их родители обязаны заботиться о них, думать о том, что будет завтра. А это всего лишь последствия их ,, заботы ".
Кристина
Фу,как можно так говорить? А я в шоке от Вас, украинца.. захлебнитесь своей желчью!
Коментувати
Родитель
Такими темпами нашим детям негде будет учиться. В Донецке ночью захвачены общежития ДНРовцами (ДонНу, мед), у детей вещи остались в комнатах, студенты переживают, что негде будет жить, если разбомбят. Да и какие родители отпустят учиться.
DR
Для Родитель: а вчера в Донецке на площади кричали "Рассия!" значит пока все нравится
Геннадий
Для DR: а ты укрофашист, батенька!
Родитель
Для DR: Ты много насчитал тех кто кричали в "миллионнике"? Или с голыими руками против их автоматов попрешь?
Коментувати
Александра Завгороднева
Боже,весь сентябрь на смарку. А,что делать тем кто сдал ЗНО в другой области? Весь месяц ничего не делать в то время когда другие области будут учится?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!