Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Утворена комісія, яка розподілятиме держзамовлення
Утворена комісія, яка розподілятиме держзамовлення

Конкурсна комісія має відібрати вищі навчальні заклади для виконання державного замовлення

Утворена комісія, яка розподілятиме держзамовлення

У Міністерстві освіти утворено конкурсну комісію з відбору виконавців державного замовлення на підготовку фахівців у 2014 році. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Сергієм Квітом.

До складу комісії включено фахівців МОН, Мінагрополітики, Мінюсту, Міноборони, Мінекономрозвитку, Мінсоцполітики, Міненергетики, представники Національної академії наук, ЦК Профспілки працівників освіти і науки, Федерації роботодавців України, вищих і професійно-технічних навчальних закладів тощо. Головою конкурсної комісії призначено першого заступника міністра освіти і науки Інну Совсун.

Конкурсна комісія з розподілу державного замовлення складатиметься з восьми секцій: аспірантура та докторантура; професійно-технічні навчальні заклади; педагогічні та гуманітарні напрями; природничі та математичні, інженерно-технічні, транспортні, будівельні та медичні напрями; економічні напрями; харчові, переробні та сільськогосподарські напрями; юридичні, військові та охоронні напрями; інформаційно-технічні напрями.

Як відомо, уряд затвердив обсяги державного замовлення на прийом та випуск фахівців з вищою освітою. Для Міністерства освіти і науки обсяг державного замовлення на прийом бакалаврів складає 98,7 тис. осіб; спеціалістів та магістрів – 55,5 тис. та 33 тис. осіб відповідно.

Відомості про державне замовлення вищих навчальних закладів будуть опубліковані в Інтернеті.

Освіта.ua
24.06.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мармиза
На сайті МОНУ з’явилось повідомлення, що ця комісія буде засідати до 09.07. Додайте туди ще 1-2 дні на оформлення та підписання наказу, друк та підписання додатків. Виходить, що у кращому випадку держзамовлення для ВНЗ з’явиться 11.07, а з урахуванням того, що 11 число це п’ятниця, то мабуть-таки шановний Abiturient має рацію.
Marina
Когда же будет опубликован обещанный госзаказ для ВУЗов?! Зачем запускать на неделю раньше электронную регистрацию, если абитуриенты не знают, куда они смогут поступить?!
Abiturient
Есть информация, что до 14 июля смысла ждать нет.
Лера
Ну вот уже осталось 8 дней до начала вступительной компании, а бюджетных мест так и не видать, но ведь обещали к концу июня.
александр
квит говорил,что бюджет в этом году сокращать не будут. А теперь уже сократили????
Фил
Когда уже определятся?
Валерия
Уже хотелось бы расчитать свои возможности.Если в этом году сократили бюджет на 60 % ,то как-то хочется заранее узнать,а не в последний момент , когда ты уже числишься в списках поступающих вуза(
Капаліка
Обіцяли у червні, але щось, особисто у мене, довіри до обіцянок Квіта і Совсун не більше ніж брехні Табачника.
Мала
Скажіть будь ласка коли буде офіційно оголошено держзамовлення?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!