Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Виші отримають держзамовлення у червні
Виші отримають держзамовлення у червні

Після розподілу держзамовлення між вузами інформація буде оприлюднена на сайті МОН

Виші отримають держзамовлення у червні

Процедура розподілу місць державного замовлення між вищими навчальними закладами системи Міністерства освіти і науки може завершитися до кінця наступного тижня. Про це 19 червня повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун під час брифінгу в Будинку Уряду.

"Минулого тижня було прийнято постанову Кабінету Міністрів про загальний обсяг державного замовлення. Наразі триває розподіл між університетами. Міністерства, які є виконавцями цього державного замовлення, повинні провести конкурси. І зараз по міністерствах, і у нас в Міносвіти, в Міністерстві охорони здоров’я, в Мінагрополітики, в підпорядкуванні яких є вищі навчальні заклади, створені комісії для розподілу місць держзамовлення, які доведені конкретним міністерствам", - зазначила Інна Совсун.

"Ми зі свого боку можемо гарантувати, що тільки-но ці комісії завершать процес розподілу місць, це одразу буде оприлюднено на сайті Міністерства освіти і науки", - зазначила перший заступник міністра.

За її словами, в Міносвіти зараз відбувається процедура розподілу місць.

"Ми плануємо завершити розподіл місць до кінця наступного тижня", - сказала перший заступник міністра, наголосивши, що інформація про те, скільки осіб і в які вузи будуть зараховувати цьогоріч на місця держзамовлення, одразу ж буде доведена до широкого загалу шляхом оприлюднення на сайті міністерства.

Як відомо, уряд затвердив обсяги державного замовлення на прийом та випуск фахівців з вищою освітою. Для Міністерства освіти і науки обсяг державного замовлення на прийом бакалаврів складає 98,7 тис. осіб; спеціалістів та магістрів – 55,5 тис. та 33 тис. осіб відповідно.

Освіта.ua
19.06.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лера
Вже 10 липня, а держзамовлення так и нема.
Лера
Не смешно. Но завтра начинается Электронный вступ. И вот подавай документы в электронном виде в слепую не зная сколько бюджетных мест.
Ruslan
Видимо еще не все Вузы деньги в министерство завезли, чтоб места себе получить )
Одессит
Вот уже июль, а где же госзаказы???? Что ж вы говорите то не правду .
Кандибобр
Мы делили апельсин, много наших полегло... На сайтах университетов данные появятся через пару дней после получения официальных бумаг из министерства
Валерия
Вы не знаете, когда точно будет размещено количество бюджетных мест на факультетах в университетах?
мама
уж полночь близится, решения все нет... Война. Видать, посчитали, что 99 тыс. бюджетных мест дороговато для казны, или Кабмин подсказал. Видать, также решают, какой резерв мест делать для донбасской абитуры. Тревожно.
Абітурієнт
Останній термін спливає, а держамолення не оголошено. При попередній (корупційній) владі навіть собі цього не позволяли.
Андріана
Для чого кидати слова на вітер? І чому ніхто не відповідає за невчасне оприлюднення обсягів держзамовлення?
Капаліка
Закінчується останній робочий день червня. Тільки оприлюдненням здається і не пахне. Пропозиції щодо обсягів зібрані ще в листопаді минулого року, конкурсні документи - в квітні, в ЄДЕБО щось дуже відділено схоже на статистику минулих років збито у травні, понад 2 тижні тому стали відомі цільові значення прийому. Конкурс як проходив за закритими дверима за зовсім туманними критеріями, так і проходить. На брифінгу тижневої свіжості повідомлено, що розподіл вже йде повним ходом (нагадаю, склад комісії МОНУ офіційно затверджено лише 3 дні тому). Але навіть при Табачнику в минулому році не лише закінчили дерибан місць, а і видали вишам обсяги у паперовому вигляді у червні, хоч і не обіцяли цього.
Ігор
Просьба МОН Украины обратить внимание на то, что руководством некоторых вузов Запорожья в принудительном порядке работников Приемных комиссий заставляют начинать работу с 1 числа вместо положенного 11 июля! ЭТО ПРЯМОЕ НАРУШЕНИЕ УСЛОВИЙ ПРИЕМА В ВЫСШИЕ УЧЕБНЫЕ ЗАВЕДЕНИЯ И НАРУШЕНИЕ ПРИКАЗОВ МИНИСТЕРСТВА О ПЕРЕНОСЕ СРОКОВ ВСТУПИТЕЛЬНОЙ КАМПАНИИ

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!