Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Рейтинг ВНЗ вплине на розподіл держзамовлення
Рейтинг ВНЗ вплине на розподіл держзамовлення

Інформація про державне замовлення у вузах буде розміщена на сайті Міністерства освіти і науки

Рейтинг ВНЗ вплине на розподіл держзамовлення

Державне замовлення серед вищих навчальних закладів цього року будуть розподіляти з урахуванням незалежних рейтингів вузів. Про це під час прес-конференції 10 червня сказав міністр освіти Сергій Квіт, повідомляє УНН.

«Розподілятися держзамовлення буде на підставі незалежних рейтингів. Ми беремо насамперед рейтинг «ТОП-200 Україна», рейтинг «Компас», рейтинг журналу «Корреспондент» та журналу «День». Тобто на підставі незалежних рейтингів. І ми будемо підтримувати ті спеціальності та університети, які будуть найсильнішими. Тобто там, де наші абітурієнти зможуть отримати якісну освіту, а держава - якісні кадри», - повідомив С. Квіт.

Крім того, він повідомив, що в невеликих містах при розподілі держзамовлення буде враховуватися потреба місцевих підприємств, які потребують кадрів і є системоутворюючими в місті.

«Буде працювати спеціалізована комісія на 6 напрямах. На кожному напрямі буде по 5 осіб. Всього 30-32 людини будуть працювати над розподілом держзамовлення», - сказав міністр.

Він зазначив, що інформація про держзамовлення буде розміщена на сайті міністерства.

Освіта.ua
11.06.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
bogdan
Запрошуємо всіх абітурієнтів на спеціальність "Управління інформаційною безпекою" у ВНТУ. http://ub.vntu.net/ Тут є вся інформація про викладачів, навчання, переваги спеціальності. На спеціальності викладають молоді викладачі, сертифіковані відомими компаніями Microsoft, Cisco. Ми базуємося на «Центрі інформаційних технологій і захисту інформації», проводяться лабораторні та практичні заняття, зокрема, в комп’ютерних класах IT Академії Microsoft та на сучасному мережевому обладнанні в комп’ютерних лабораторіях Мережевої Академії Cisco, а також в науково-дослідних лабораторіях технічного захисту інформації. Задавайте питання буду радий відповісти!
Капаліка
Цікаво, Квіт орієнтується лише на рейтинги, де НаУКМА не пасе задніх? Рейтинги від журналів за нинішній рік відсутні (а "Деньги" і в минулому році не робили свою дурню), крім того, обидва базуються на опитуванні невеликої чисельності великих компаній. Якщо Квіт (як колишній ректор НаУКМА) вважає такі опитування репрезентативними, то гріш ціна соціологам, політологам і т.п., яких готує НаУКМА. Або може Сергій Миронович пояснить, як у цих рейтингах може зайняти помітне місце виш з регіонів, відділених від Києва? Чи у регіони не потрібно держзамовлення розподіляти взагалі?
Капаліка
Про Топ-200 вже писав на цьому порталі кілька днів тому. Компас публікує детальні звіти. На перший погляд усе пристойно, крім суб’єктивності експертних оцінок в принципі. Але роздивимось уважніше. У 2013 р. опитано аж 1202 випускника (у середньому 5 випускників на 1 ВНЗ і трохи більше 2 випускників на 1 напрям підготовки кожного ВНЗ). Супер! В опитуваннях роботодавців і компаній-експертів (у чому різниця невідомо, можливо частину роботодавців вважали ще й експертами) все виглядає більш пристойно. За винятком того, що рекрутери і керівники знаходяться у великих містах, а філії у регіонах. Тобто, ймовірно, потрібно готувати фахівців лише для головних офісів? І як у об’єктивному рейтингу Бердянський університет менеджменту і бізнесу виявився вище купи поважних класичних і вище Одеського та Тернопільського економічних університетів (Топ-20 економічних у тому ж Компас де той самий Бердянський пасе задніх)? Таких прикладів силу-силенну будь-хто може знайти у рейтингу, якщо уважно подивитись.
Коментувати
Абітурієнт
А нашо давати в Луганськ держ замовлення за рейтингом, якщо вони по суті нікого не наберуть з добрими знаннями і тд...?
DOCENT
Вже уряд ухвалив держзамовлення на цей рік. Залишилось розподілити між ВНЗ http://mon.gov.ua/ua/news/34083-uryad-zatverdiv-obsyagi-dergeavnogo-zamovlennya
Абітурієнт
Дякую тобі, Квіте!
DOCENT
Для Абітурієнт: Дякувати треба Арсену Петровичу
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!