Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія МОН проведе вебінар для секретарів приймальних комісій
МОН проведе вебінар для секретарів приймальних комісій

Вищі навчальні заклади можуть взяти участь у вебінарі з питань організації вступної кампанії

МОН проведе вебінар для секретарів приймальних комісій

У п’ятницю 30 травня Міністерством освіти і науки буде проведено вебінар для відповідальних секретарів приймальних комісій вищих навчальних закладів України. Метою проведення заходу є підготовка до організованого проведення вступної кампанії 2014 року та необхідність внесення змін до Правил прийому вищих навчальних закладів.

Вебінар буде проведено on-line в режимі відео-аудіо конференції. Початок роботи вебінару о 12.00.

Для участі у вебінарі вищим навчальним закладам необхідно до 11.30 години 30 травня підключитися в мережі Інтернет за посиланням https://join.microsoft.com/meet/rorudiuk/GHGCN2Y1.

З питань підключення, інформаційної та технічної підтримки роботи вебінару звертатись до керівника програми "Партнерство в навчанні" Романа Рудюка за телефоном 067-404-80-73.

З організаційних питань щодо участі можна звертатися за телефонами: 481-32-64 (Януш Олег Богданович), 481-32-73 (Кретович Світлана Сергіївна).

Як відомо, Міністерством освіти і науки України затверджено зміни до Умов прийому до ВНЗ України в 2014 році.

Згідно з документом, дату прийому заяв та документів від абітурієнтів перенесено на 11 днів. Вступна кампанія 2014 року розпочнеться 11 липня.

Освіта.ua
29.05.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
H
Це дуже добре, що найпрогресивніше (ну, принаймні, так повинно бути) міністерство нарешті починає використовувати сучасні технології у своїй роботі. Але дуже погано, що міністерство не враховує світові тенденції і, всупереч здоровому глузду (чи то може "фахівці" так радять?), прив’язується при цьому до технологій Microsoft. Ви спитаєте, чому це погано? Адже Microsoft - світовий гігант у галузі програмного забезпечення. Відповім дуже просто. Технології цієї фірми часто не працюють навіть на її ж платформах різних версій, не кажучи вже про інші платформи, які на сьогодні набувають широкої популярності (Android, Linux та інші). Тобто, міністерство таким чином неявно примушує навчальні заклади купувати досить дороге програмне забезпечення Microsoft, бо на безкоштовному (Android, Linux) використані міністерством технології просто не працюють. Вони не працюють навіть на Windows XP в повній мірі, хоч цією ОС оснащено велику кількість ПК у навчальних закладах і на придбання нової немає грошей.
DOCENT
Для H: Windows XP, з 8 квітня не підтримується Microsoft. Орієнтуватися на цю ОС вже пізно
H
З одного боку, це зрозуміло, а з іншого боку, реалії такі, що грошей на придбання нової техніки і нової Windows немає, то що робити? І такої робочої техніки у вузах ще багато. Тому, варто було б орієнтуватися не на те, що стоїть у офісі Microsoft і у кабінетах міністерства, а на те, що є у вузів. Або виділити окремим рядком у бюджеті гроші на оновлення техніки і програмного забезпечення. Ми виходимо частково із цієї пастки, використовуючи Linux, в багатьох випадках вдається його використовувати на досить старій техніці. Та й на нову, звичайно, ставимо. Але ж, Lync, на якому проводили вебінар, із Linux не дружить...
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!