Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Нові Умови прийому до ВНЗ затвердять найближчими днями
Нові Умови прийому до ВНЗ затвердять найближчими днями

Зміни до Умов прийому до вишів України у першу чергу стосуватимуться прозорості вступної кампанії

Нові Умови прийому до ВНЗ затвердять найближчими днями

Радикальні зміни в Умовах прийому до ВНЗ за три місяці до вступної кампанії робити не на часі. Про це під час круглого столу в редакції газети "Комсомольська правда в Україні" повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

"З перших днів роботи нового керівництва Міністерства було заявлено, що буде зменшено вагу шкільного атестату. Спочатку ми заявили, що буде зменшено до 12 балів. Зараз до нас звертається дуже багато абітурієнтів, директорів шкіл... І ми на стадії формулювання кінцевого бала атестату, що буде враховуватися при вступі. У будь-якому випадку це не буде 200 балів. Нові Умови прийому будуть затверджені буквально через два дні", - зазначила перший заступник міністра.

Інна Совсун повідомила, що інші зміни до Умов прийому стосуватимуться, у першу чергу, забезпечення більшої прозорості вступної кампанії.

"Розподіл місць державного замовлення буде відомий всім наперед і буде розміщений на сайті Міністерства освіти і науки України. Будуть внесені зміни стосовно повернення системи "Конкурс" до вступного процесу. За останні 3-4 роки вона довела свою ефективність", - наголосила перший заступник міністра.

Окрім того, вона поінформувала, що продовжиться експеримент з перехресного вступу з бакалаврата на магістратуру.

"Для того, щоб випускники однієї навчальної програми могли вступити на магістратуру на суміжні спеціальності буде визначено перелік суміжних спеціальностей. Так, наприклад, випускники економічного факультету зможуть вступити на магістратуру з журналістики і бути гарними журналістами, які писатимуть за економічним профілем", - зазначила перший заступник міністра Інна Совсун.

Освіта.ua
01.04.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Halyna Hnatyshyn
я сподівалась, що щось поміняється. а все далі то саме...вчора 12 балів, сьогодні 200 балів (на сайті МОН таблиця переводу висить), завтра чи колись 60 балів буде. що хочеться міністру, те й говорить. починяє нагадувати януковича: то ми йдемо в європу, то вже не йдемо, то вже прийшли. Ви можете визначитись, новий міністре освіти і науки? у нас будуть європей
Halyna Hnatyshyn
я сподівалась, що щось поміняється. а все далі то саме...вчора 12 балів, сьогодні 200 балів (на сайті МОН таблиця переводу висить), завтра чи колись 60 балів буде. що хочеться міністру, те й говорить. починяє нагадувати януковича: то ми йдемо в європу, то вже не йдемо, то вже прийшли. Ви можете визначитись, новий міністре освіти і науки? у нас будуть європей
Батько
Чи будуть мати перевагу "біженці" з Криму для заврахування до ВНЗ?
Бывает
Ближайшие дни, уже месяца пошли!
Злюка
Хватит издеваться над детьми... определитесь с балом аттестата и условиями...
Абитуриент
Дядя министр где принятые законы о бале аттестата ЗНО? Я в шоке от вашего министерства...
Аркадій
Не відміняйте бали за МАН і олімпіади - люди, які здобули призові місця, працювали дуже важко над цим роками!
DOCENT
Для Аркадій: В цьому році додаткові бали за перемогу на національному рівні залишаються
Коментувати
Абитуриент
Ужас.... может они 1 июня примут закон о аттестате, в шоке от таких работничков в министерстве...
Гость
Господи пожалуйста сделай 12 бальную систему, много очень завышенных аттестатов, многие умные дети оказываются позади списка...
Bogdan
Лише 12 балів!!! Найсправедливіший варіант...так корупції не буде! А ці хто проти 12, то чому ви переживаєте, якщо у вас високий бал атестата(по вашим словам це 11 років зубріння) це означає що у вас високий рівень знань, то відповідно зно у вас має бути з високими балами! Чи не так?
вера
Министр образования сегодня сказал, что аттестат будет 60 баллов((
Елена Алексеевна
Когда будут утверждены новые правила приёма?
Ігор
Введіть 12 балів за атестат.В школі оцінки ставлять несправедливо і за гроші можна отримати високі бали за атестат.200 балів за атестат -це є основою корупції при вступі.А ті діти ,які справді добре вчаться і так на пишуть добре зно.
ОЛЕНА
Однозначно потрібно давати не більше 12 балів за АТЕСТАТ. Бо 95% оцінок - завищені або куплені. ЗНО - найсправедливіший варіант оцінювання ЗНАНЬ і тут не вгадаєш ВСЕ. І не треба тут казати, що олімпіадникам і знаючим дітям - гірше. Якщо вони насправді мають ЗНАННЯ, то кожне ЗНО на 200 балів напишуть і їм не потрібні 200 б. атестату!!
DOCENT
Інна Совсун визначила мінуси вступної кампанії-2010 Вона відзначає, абсолютно неприйнятно затверджувати такі серйозні зміни за 2 місяці до початку вступної кампанії. Діти готувалися до одного, а тепер їм кардинально необхідно змінити свою підготовку. http%3A%2F%2Fvkurse.ua%2Fua%2Feducations%2Fminusy-vstupitelnoy-kampanii-2010.html
DOCENT
http://vkurse.ua/ua/educations/minusy-vstupitelnoy-kampanii-2010.html
Коментувати
вчитель
тільки 12. І не більше. В одній школі знання учня можуть оцінити десятьма балами, в іншій аналогічні знання - дванадцятьма. нема строгого стандарту. Скажімо фізматліцеї вигають з математичних дисциплін більшого, ніж загальноосвітня школа , відтак оцінювання у першому випадку пискіпливіше й знання глибші, а оцінка часто-густо нижча.... ЗНО всіх розсудить.
Гость
12 бальная шкала это справедливо, 95% оценок в школе завышены...
Иннокентий
Пишите письма, звоните,что бы осталось 12 балов!!!!! https://www.facebook.com/inna.sovsun , 481-47-71 (Совсун І.) Електронні адреси: ministry@mon.gov.ua , p_poliansky@mon.gov.ua
Елена
Обещали буквально через два дня утвердить новые Условия приёма. И где? Сегодня уже 04 апреля. Сколько можно тянуть время? Хочется определённости уже.
Алина
Нельзя утверждать, а потом менять!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!