Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія МОН розпочинає погодження правил прийому вишів
МОН розпочинає погодження правил прийому вишів

Правила прийому кожного вищого навчального закладу визначать умови зарахування вступників у 2014 році

МОН розпочинає погодження правил прийому вишів

У Міністерстві освіти і науки затверджено графік погодження правил прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році.

Документом передбачено, що у період з 20 до 29 листопада міністерство має погодити розроблені вищими навчальними закладами власні правила прийому на навчання.

Правила прийому кожного навчального закладу мають містити перелік напрямів підготовки, за якими оголошено прийом на навчання, кількість місць ліцензованого обсягу за кожним напрямом підготовки, порядок проведення конкурсного відбору та строки зарахування вступників, перелік конкурсних предметів із зазначенням профільних, з яких вступники подаватимуть сертифікат ЗНО.

Також виші мають встановити порядок роботи приймальної комісії, кількість місць у гуртожитку та умови надання місць вступникам, порядок проходження медичного огляду вступників тощо.

При розробці правил прийому вступників вищі навчальні заклади мають додержуватися вимог законодавства України та Умов прийому до вищих навчальних закладів України, що нещодавно затверджені профільним відомством.

Після погодження правил прийому, вищі навчальні заклади мають оприлюднити їх з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів та громадськості з умовами проведення вступної кампанії у кожному ВНЗ.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2014 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2014 Вконтакте

Освіта.ua
16.11.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Капаліка
То ще пів біди - на додаток ще й пропозиції щодо держзамовлення сформувати за ті самі пару днів. Для цього проаналізувати випуск школярів (ще й вгадати на які ЗНО вони запишуться), оцінити шанси власних випускників (по кожному прізвищу - чи здадуть ще 2 сесії, чи пройдуть держатестацію та довчаться до випуску). Збити це докупи з урахуванням регіональної потреби у фахівцях. Ввести дані до "архізручної" програми. Перевірити, щоб друкувалось, те що було введено, а не що заманулось програмі. Узгодити з центрами зайнятості та держадміністраціями. Та на додаток на пару пачок паперу зробити та завірити супровідні документи - копії ліцензій, сертифікатів, експертних висновків, довідку про ВНЗ...
Dreamer
А чиновники МОНу не подумали: як за два дні це все прописати, маючи тільки уомови плюс лекції ніхто не відміняв?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!