Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Дистанційне навчання без результатів ЗНО
Дистанційне навчання без результатів ЗНО
На правах реклами

Дистанційні технології навчання від Російського державного гуманітарного університету

Дистанційне навчання без результатів ЗНО

За останнє десятиліття інтернет-технології зробили крок настільки, що навіть вищу освіту можна отримати через всесвітню мережу. Диплом поза стінами вищого навчального закладу... міф чи реальність?

Одним з головних гравців дистанційного навчання в Росії є Російський державний гуманітарний університет (м. Москва). Який вже більше 5 років навчає студентів за допомогою інтернет-технологій. Російський державний гуманітарний університет створений в 1991 році на базі Московського історико-архівного інституту (заснований в 1930 році) і є одним з найпопулярніших серед гуманітарних ВНЗ Москви.

На даний час РДГУ здійснює навчання студентів на чотирнадцяти програмах підготовки рівня бакалавра.

Все навчання відбувається на порталі дистанційного навчання РДГУ, що є аналогом соціальної мережі.

Організація дистанційного навчання заснована на технології комп'ютерних телекомунікацій: відео-лекції, відео-семінари, обмін запитаннями і відповідями студентів, викладачів і методистів порталу дистанційного навчання.

Викладачами РДГУ здійснюється постійний контроль за виконанням навчальної програми. Однак, дистанційне навчання потребує високої самодисципліни, тому що багато чого залежить і від самого студента, який самостійно вибирає свій темп і рівень навчання.

Терміни дистанційного навчання на бакалаврських програмах не відрізняються від термінів навчання на очній формі і складають 4 роки.

Також дистанційно можна отримати і другу вищу освіту за скороченою програмою навчання.

Як проходить дистанційне навчання?

  • всі лекції і семінари студент дивиться на персональному комп'ютері в режимі реального часу (субота, неділя), вони записуються і зберігаються на порталі дистанційного навчання РДГУ, студенти можуть завантажити збережену версію для самостійного перегляду і вивчення;
  • на порталі дистанційного навчання студенти також мають доступ до всіх навчально-методичних матеріалів з дисциплін поточного семестру і завдання, що необхідно виконати;
  • студент виконує і розміщує на порталі в електронному вигляді зазначені завдання (контрольні роботи, реферати, курсові проекти, презентації), викладач перевіряє і виставляє оцінки в електронну книжку, яку студент може переглянути в будь-який час.

Головна перевага такої форми навчання – можливість навчатися в зручний час без відриву від місця проживання і роботи.

Вступити до Російського державного гуманітарного університету дуже просто. Перше, і найважливіше, що для вступу не потрібен сертифікат зовнішнього незалежного тестування. А диплом російських вузів вважається еквівалентним документам про освіту отриманим в Україні згідно з Угодою між Кабінетом Міністром України і Урядом Російської Федерації.

Документи на вступ можна подати через офіційного партнера РДГУ на території України у м. Києві. Якщо ви живете в регіонах України, всі документи можна надіслати поштою. Фахівці партнерської організації допоможуть вам і в найкоротші терміни оформлять всі необхідні документи.

Додаткова інформація на сайті РДГУ в Україні www.ist-rggu.com.ua або за телефонами у Києві: (044) 332-50-60, (044) 520-01-06, (066) 762-86-41.

Приєднуйтесь до РДГУ у соціальних мережах Facebook і Вконтакте.

Освіта.ua
14.08.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Европейский универ
Обучение в Европейском универе г.Кривого Рога стоит 6 тыс.гривен в год,помесячная оплата( в предыдущем сообщении была опечатка).То есть,всего за все время обучения студент потратит на учебу 15 тыс.гривен (за 2,5 года),в результате получит диплом бакалавра.Наш университет имеет хорошую репутацию - у нас вообще не берут взяток и поборов со студентов! прием документов на заочное отделение по 10 сентября 2013 года. Иногородним-недорогое общежитие-150 гривен в мес. тел.:(056)404-48-47 г.Кривой рог,ул.Ленина 55
Ника
Учиться удобно, так как работаю в частной фирме, а на сессию не отпускают. У нас в Мариуполе нормальное отделение, рекомендую.
Европейский универ
Европейский университет г.Кривого Рога продолжает прием документов на заочное обучение по 7 сентября 2013 года. Имеются такие специальности: финансы и кредит,менеджмент организаций,компъютерные науки. Продолжается набор на ускоренную форму обучения по специальности "Менеджер-экономист организации здравоохранения". Вы имеете уникальную возможность приобрести высшее экономическое образование всего за 2,5 года заочного обучения-бакалавр. Актуально только для лиц,уже имеющих среднее мед.образование(медсестра,фельдшер) - эти лица зачисляются на 3-й курс университета без тестов ЗНО,по предъявлении диплома мед.училища. Обучение-6 тыс.гривен в мес.,оплата помесячная. Иногородним-недорогое общежитие. тел.приемной комиссии:(056)404-48-47 г.Кривой Рог,ул.Ленина 55
Любовь
Для Европейский универ: "6 тыс.гривен в мес." - это ж сколько выходит в общем за 2,5 года?? 18о тыс.!? Ну да, медсестры и фельдшера получают мноооого!
Коментувати
Валя
Дистанционное образование рулит, скоро и у нас большинство будет учиться дистанционно: http://glavcom.ua/news/147265.html
Руслан
Я учусь в PГГУ, закончил первый курс, нормальный уровень и главное, материалы свежие - учебники, методички в отличие от некоторых ВУЗов, у которых иной раз учебники восьмидесятых (младшая сестра учится на дневном, показывала). Поступал с прицелом перевестись в украинский ВУЗ, но сейчас передумал, обучение хорошее и российский диплом котируется на Украине. Выбрал РГГУ, так как без ЗНО и дистанционно, на работе сказали: или работай или учись, никаких сессий... Я доволен, меня устраивает.
Вероника Татаренко
Ситуація виглядає так, що головним чинником є отримання папірця, саме так ПАПІРЦЯ про ніби отримання ніби освіти. зараз розвеллося стільки освітніх лавочок, які за певну плату і доволі немаленьку, видадуть тобі "диплом" з найекзотичнішою спеціальністю. А от де ти зможеш її реалізувати - нікого не турбує Так само, як і роботу отримати можна швидше саме з таким папірцем, коли в тебе є протекція, або гроші, ніж зі справжнім дипломом престижного вузу. То є Україна, крихітко...
Руслан
Для Вероника Татаренко: Вообще не в тему: 1. РГГУ не "освітня лавочка", а один из известных московских государственых ВУЗов http://rggu.ru/ и специальности не "найекзотичніші", а вполне востребованные 2. Речь идёт о поступлении без ЗНО на дистанционное образование на основании вступительных экзаменов, а не просто дай денег и ты поступил. Желание гадить в комментах у людей неистребимо, причём просто так, без причины и не вникая в предмет обсуждения, в данном случае ничего не зная о ВУЗе, о том, что дистанционное обучение давным давно массово используется в нормальных странах и т.д. Народная мудрость: "Гав та в кубло, шоб не жарко було"
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!