Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Паралельне навчання в Україні та Польщі
Паралельне навчання в Україні та Польщі

Європейський університет пропонує одночасне отримання двох державних дипломів

Паралельне навчання в Україні та Польщі

Студентам Європейського університету пропонується можливість паралельного навчання в Україні та у Вищій лінгвістичній школі у Ченстохові (Польща) за стаціонарною та заочно-дистанційною формами навчання.

Паралельне навчання здійснюється за напрямами: «Менеджмент і адміністрування», «Економіка і підприємництво», «Культура», «Інформатика та обчислювальна техніка» та «Інформаційна безпека».

Студенти Європейського університету, які одночасно навчатимуться у Вищій лінгвістичній школі у Ченстохові матимуть можливість отримувати стипендії Європейського Союзу, здобувати гранти ЄС на наукові дослідження, проходити стажування та практику на підприємствах ЄС з перспективою працевлаштування та удосконалювати відповідну мовну підготовку і досвід міжнародного спілкування.

До інших переваг паралельного навчання можна віднести отримання безкоштовної Шенгенської візи та відповідно можливість подорожувати країнами Європи, маючи на це фінансові пільги на рівні зі студентами ЄС. У разі необхідності студенти матимуть можливість працювати у Польщі під час навчання.

Крім цього, абітурієнту, який не набрав достатню кількість балів на зовнішньому незалежному оцінюванні, або не проходив ЗНО взагалі, пропонується навчання в одному з партнерських університетів Польщі з можливістю переведення до Європейського університету після першого курсу.

Бажаючі також мають можливість навчатись за спеціальністю «Англійська бізнес-мова» у консультаційному центрі Вищої лінгвістичної школи при Європейському університеті з отриманням польського диплому.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном: (044) 450-64-90, або завітавши до Приймальної комісії Європейського університету за адресою: м. Київ, бульв. Академіка Вернадського, 16В.

Освіта.ua
16.07.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!