Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
саша
а як її завантажити? сфотографувати типу чи що? так само з фото. як це сканована фотокопія?
Іван
Для саша: Можете сфотографувати (але так щоб можна було прочитати що там написано), можете відсканувати.
Коментувати
Віта
Коли завантажуєш документи в електронний кабінет довідку , що ти з села потрібно завантажувати , щоб отримати сільський кофіцієнт?
Іван
Для Віта: Так, звісно. Довідку 13. Завантажена довідка й є ознакою того, що ви претендуєте на сільський коефіцієнт.
Коментувати
Анна
Чи можу я навчатися у двох вузах, але на різних курсах,(до диплому та за атестатом зу ЗНО)? Прізвище змінене дівоче, что робити, атестат не співпадає з сертіфікатом та паспортом за прізвищем, як бути?
Іван
Для Анна: Можете, чому ні? Але на бюджеті лише в одному. Якщо зміна прізвища - паперова подача документів.
Коментувати
kaxa87
Чиє хоч якісь пільги в дитини інваліда при вступі на бюджет? Якщо захворювання не входить до переліку МОЗ
Іван
Для kaxa87: При вступі немає.
Коментувати
Таня
Я зможу вступати до вузу В Україні на історика археолога на заочку з вечірньої школи і з середнім балом 7 якщо креслення в мене в додатку до атестату немає? І зараз 200 і 12 бальну систему рахують середній бал атестату?
Таня
Атестати і додатки з вечірньої школи і надалі будуть рівні з іншими усіма додатками і атестатами навіть якщо учні вечірньої? З АТЕСТАТОМ 7 балів з вечірньої школи і я зможу вступити на історика археолога на заочку на контракт? Коефіцієнт мого середнього балу в атестаті рахуватися буде з іншими серединіми балами атестату навіть якщо я закінчила вечірню школу В Україні в 2013 році, тобто він буде рахуватися з випусками 2019 року? Щоб вступити на історика археолога на заочку креслення не треба ?
Тетяна
які правила ідокументи потрібні для сина який мае статус загиблого члена сімі АТО
Олеся
Добрий день! Дитина інвалід, цукровий діабет 1 типу має якісь пільги? Потрібно давати довідку про інвалідність або посвідчення? Документи подаются тільки в електронній формі чі можна і в паперовій? Дякую.
Іван
Для Олеся: Якщо є довідка про те, що захворювання входить до переліку МОЗ, яке дає право не складати ЗНО - тоді маєте право на квоту 1 і подаєте документи паперово. Якщо захворювання не входить до переліку - то подаєте заяву електронно і права на квоту не маєте. Чи входить захворювання до переліку - дізнавайтеся у лікаря.
Коментувати
Таня
Чи потрібна для вступу на історика археолога на заочку потрібно щоб в додатку до атестату був предмет креслення?
Понаєхалов
Для Таня: нікому не цікаво, які предмети в додатку, важливий тільки середній бал.
Таня
А з АТЕСТАТОМ 7 балів з вечірньої школи я зможу вступити на історика археолога на на на заочку?. А коефіцієнт мого середнього балу в атестаті рахуватися буде з іншими серединіми балами атестату навіть якщо я закінчила вечірню школу В Україні в 2013 році?.Без креслення в додатку до атестату я зможу вступити на історика археолога на заочку?
Коментувати
Діма
Доброго дня.Що робити,якщо на момент вступу нема ні воєнного квитка,ні приписного свідотства(в кінці травня виповнилося 16 років)?В воєнкоматі сказали,що буде тільки з осені 2018 року.
Іван
Для Діма: Це питання будете вирішувати з військово-мобілізаційним відділом.
Коментувати
Ксенія
Чи можна відразу подавати на бюджет та контракт в один вуз на одну і тут ж спеціалізацію? Чи може бути однаковим пріоритет у цьому випадку?
Іван
Для Ксенія: Не те що можна, а ви й будете подавати відразу на бюджет та контракт. Подати на бюджет і не подати на контракт неможливо, оскільки бюджетна заява бере участь в конкурсі на контракт. Пріоритетності на контракті немає.
Коментувати
vladislav
Кажуть, що для вступу не потрібна ні медична довідка, ні медогляд. Чи правда це? Тобто стан здоров’я взагалі не перевіряється? Це зекономить час, але щось не віриться, що не треба проходити жодного медогляду.
DGP
Для vladislav: ну чому просто не можна прочитати перелік документів. Мед.довідка потрібна в двох випадках. При вступі на певні спеціальності (спортсмени, хореографи, поліцейські тощо), про що відразу написано на сайтах вишів. Та для поселення в гуртожиток. Якщо ви збираєтесь вчитись, наприклад, на юриста і не жити в гуртожитку, то стан Вашого здоров’я має цікавити лише Вас.
vladislav
Згоден з вами, але мені медсестра в школі сказала, що на технічні спеціальності може затребуватися медогляд (я хочу вступати на програмну інженерію), тому я і перепитую, щоб потім не було проблем.
Іван
Медогляд ви будете проходити вже під час навчання на першому курсі. При вступі медогляд проходити ви не будете.
Коментувати
Олександр
Доброго дня, чи обов’язково подавати документи в паперовій формі, якщо хтось з батьків учасник бойових дій та має пільги, які надаються також і мені.
Іван
Для Олександр: Які пільги вам надаються??? Подавати можна електронно, якщо ви не хочете використати пільгу.
Коментувати
Данило
Доброго дня,як меня подати заявку в ВНЗ якщо не зареєстрував в електрону пошту в учасника зовнішнього незалежного оцінювання
Іванка
Доброго дня, потрібен медогляд для вступу? Чи можливо потрібна просто медична довідка?
Іван
Для Іванка: Ні медогляду ні довідки не потрібно.
Коментувати
Ира
Доброго дня, а можливий вступ одразу у два театральні університети у різних містах?
Іван
Для Ира: Так, але або другий заочний, або вас відрахують, бо вчитися на 2 вузи в різних містах не вийде.
Коментувати
Валентина
Добрий день) А якщо мої батьки позбавлені батьківського піклування, а я знаходжуся під опікою у прийомних батьків, мені подавати документи у електронній формі чи особисто?
Мария
Здравствуйте, в случае зачисления на бюджет, можно ли чтоб оригиналы документов отвезли кто-то и за членов семьи , т.к. я буду в это время в другой стране.?
Галина
Для Мария: Ні не можна. Документи Ви маєте подавати особисто. Тому вирішуйте, що для Вас важливіше
Коментувати
Наталя
Добрий день.На даний час займаємось відсудженням дитині паспорту у вигляді книжки.Справу ми виграли.Міграційна служба подала на апеляцію.Чи потрібно до документа який посвідчує особу ,в нашому випадку свідотство про народження приєднувати копію документів з суду. І як краще документи для вступу подавати в електронному вигляді чи здавати особисто в нашому випадку.
Галина
Для Наталя: А як Ви здавали ЗНО? Ми навпаки не хотіли отримувати книжку (відділ не мав необхідного обладнання, а в видавати документ не за місце реєстрації відмовили), тому аби не втрачати час, і мати змогу зареєструватись вчасно на ЗНО, все ж отримали книжку
Наталя
ЗНО здаєм по свідотцтву про народження.Вам дуже пощастило.А ми не встигли.В нашому районі вже не видавали паспорт книжку при досягненні дитині 16 річного віку.Зараз на Украіні дуже багато судових справ провідсудження паспорту книжки дітей які ходять до 11класу.Дайте будь ласка відповідь .
Коментувати
яна
Скажіть будь ласка , якщо в тебе немає пільг ,можна подати документи в паперовий формі ?
Іван
Для яна: Ні.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!