Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іра
Підкажіть будь ласка чи можна подати 2 заяви в 1 університет? І чи обов’язково потрібно подавати саме 7 заяв а не наприклад 3-4
Анна
Для Іра: Ні, не обов*язково, можете подати і 1. 2 заяви в один університет можна, головне, щоб загалом не перевищувало 4 спеціальності. Тобто 1 - математика, 2- історія, 3 - фізкультура, 4 - мистецтво, п*ятої вже немає бути.
Коментувати
варвара
если все подают в вуз документы только в электронной форме то когда предоставляется справка о престижности шахтерского труда и для чего
Галина
Для варвара: Коли вступите у виш з оригіналами документів. Матимете право на соціальну стипендію, якщо вступите на бюджет. Якщо вступите на контракт, то матимете право конкурувати за можливі вакантні бюджетні місця з іншими пільговиками.
Коментувати
Stas Moroko
Ребят, шо там по медкомиссии в вуз? Она нужна или нет? Какая там справка 086? Подскажите плз
ф
Для Stas Moroko: если есть возможность, то пройдите. У меня была ситуация, что в Правилах Приёма не написано, что нужна справка, а ПК при подаче оригиналов потребовало (как оказалось потом, для медпункта). Форма 086-щ или 086-у (одно и тоже, только язык разный).
Коментувати
Олександр
копії документів, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів на основі повної загальної середньої освіти; що це таке?
я
Для Олександр: де це Ви таке взяли?. Є вступ за результатою співбесіди для певної категорії: http://osvita.ua/vnz/consultations/10023/, а є вступні іспити для пих хто вступає за дипломами коледжу.
Іван
Це документи, які підтверджують квоту. Квотники можуть вступати за іспитами.
Коментувати
Ольга
Чи можна в якості документа що засвідчує особу при вступі на магістратуру використовувати закордонний паспорт або свідоцтво про народження?
Світлана
Доброго дня,підкажіть будь ласка чи потрібно ще мед.довідку для хлопця чи тільки приписне?
Анна
Для Світлана: Дивлячись на який факультет вступаєте, якщо то фізкультурний, то треба і мед. довідку, а взагалі то все треба тільки при заселені в гуртожиток
Коментувати
Яна
Чи можна медогляд проходити після 12 липня чи обов’язкового до?
Анна
Для Яна: Можна
Коментувати
Богдан
Підскажітт будь ласка чи обовязково потрібен мед огляд у медичне? Чи це в кожному вузі по різному. ?
Ірина
Підкажіть,будь ласка,якщо дитина зареєстрована в місті,а вже 7 років живе в селі і закінчила сільську школу в 2018р. чи потрібно завантажувати довідку13 і чи має право на СК?
DGP
Для Ірина: ні не має. Слід було вчасно змінювати дитині прописку
Коментувати
Катя
Доброго дня. Якщо батько інвалід війни ( учасникАТО), то чи є пільга дитині для навчання у ВНЗ?
Анна
Підскажіть будь ласка що робити коли в дитини на даний момент немає паспорта(перебуває в процесі виготовлення) але вона хоче в ступити до внз чи можна тимчасово замінити свідоством
DGP
Для Анна: Вона вступає після 9 чи 11 класу? Якщо після 11, то як вона без паспорту здавала ЗНО. На сьогодні вік отримання пасорту є 14 років, якщо дитині тільки виповнилось 14, то можете спробувати запитати в приймальній комісії (документи до коледжів подаються в паперовому вигляді). Якщо ж Ви прогавили і не виготовили вчасно паспорт, то ніхто Вам нічого не винен
Влад
В мене однокласник здавав ЗНО по сводоцтву про народження
DGP
Для Влад: Не знаю як він це робив. Міносвіти ще з початку учбового року попереджувало всіх аби вчасно виготовили паспорти. Можливо він якийсь віруючий, якому "віра забороняє паспорт з цифрами отримувати, бо це від диявола", і він це вирішував через суд.
Коментувати
Марина
Чи обов’язкова медична карта для вступу в університет чи можна без медичної карти....?
Світлана
Якщо син закінчив школу у 2016 році, а вступає у ВНЗ цього року і весь час проживав і зареєстрований у селі, чи потрібно завантажити довідку 13, чи має він право на СК ?
Іван
Для Світлана: Не потрібно, не має. Школа має бути закінчена 2018 року.
Коментувати
Настя
скажіть, будь ласка мені подавати реєстрацію через електронний кабінет, якщо я випустилась в минулому році, але подаю цьогорічний сертифікат зно? тобто бали в дпа виходять нищими за рахунок нищого тогорічного балу
Ф
Для Настя: вы же в том году сдавали ЗНО как ДПА, да? Значит всё, в аттестате стоят те баллы, которые вы получили в том году. Всё, вы его не трогаете, только на всякий случай пересчитываете средний балл. Регистрируются все, кроме некоторых льготниках и тех, у кого расхождение в фамилии, в электронном виде.
Настя
я здавала як зно. в мене не пише оцінку за дпа, просто сам бал зно. тобто в атестаті стоїть тогорічний бал і оцінка, а цьогорічний бал в мене значно вищий і я подаю цьогорічні бали зно але тогорічний атестат
Іван
Реєструєте електронний кабінет. Рахуєте середній бал атестату. Подаєте цьогорічне ЗНО. Все стандартно. Нікого не цікавить звідки взялися оцінки в атестаті - з ЗНО чи після складання іспитів.
Коментувати
Олександр
Подскажите пожалуйста, есть ли какие то льготы, если родители АТОшники?И как это все подавать?
Іван
Для Олександр: Нету. Подавать электронно.
Наталия
Для Іван: А якщо помилка в прізвищі то все рівно в електронні подавати?
Коментувати
таня
коли потрібно проходити медогляд? чи є зазначена дата,до якої потрібно пройти?довідка потрібна тільки при здачі документів особисто,коли зарахували?
Ф
Для таня: даты нет, сделайте как можно раньше, пока врачи не в отпуске. Нужна она лично при подаче или в медпункт.
Коментувати
Марічка Яремко
Чи потрібно здавати творчий залік на спеціальність 061 Журналістика? Якщо так, то як це проводиться?
Ф
Для Марічка Яремко: 061 Журналістика: Українська мова та література, Історія України, Математика або Іноземна мова. Творческий конкурс отменили.
Іван
Творческий зачет не отменили, а оставили на усмотрение вуза. Кто-то отменил, кто-то оставил.
2/02023
З 2018 року введено уніфіковані умови для вступу у внз тотбто тепер всі внз мають однакові умови для вступу на однакові спеціальності.
Коментувати
Владислав Мазур
Скажіть будь ласка, якщо я маю додаткові бали за перемогу у Всеукраїнському етапі захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН, то при подачі документів в електронній формі вуз врахує їх?
Іван
Для Владислав Мазур: Так.
Коментувати
roma_parhom_@ukr.net
Скажіть буль ласка, якщо я подала сканкопію додатка до атестата до електронного кабінету відксереного з двох розворотів, а не тільки розворот з оцінками, це не буде помилкою??? Дякую.
Ольга
Для roma_parhom_@ukr.net: а что вам мешает удалить эту копию и загрузить другую? Сделать это очень просто
Іван
Звісно не буде помилкою, оскільки треба обидві сторони.
////
Іван, в видео-инструкции одна сторона. Где вы прочитали что нужно две?
Коментувати
Марина
Доброго дня підскажіть будь-ласка , якщо я проживаю в місті потрібно мені робити фотокопію про місце проживання? Чи це тільки для тих хто проживає в селі?
Іван
Для Марина: Вам не потрібно.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!