Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
Чи можна подавати документи на виступ на юридичну магістратуру до складання ЗНО? Якщо так, то тоді екзаменаційний листок після ЗНО приносити?
Віктор
Я приписаний ,проживаю і навчався у селі, а у сільській раді не дають довідки про реєстрацію та проживання, а тільки про склад сім’ї .Де брати довідку ? Ще сказали,що інформація є у додатку до паспорта(ID-картки).
Іван
Для Віктор: Довідку брати у сільській раді. Якщо не дають - писати письмовий запит і нехай пишуть вмотивовану відповідь, потім до суду. Довідка про склад сім’ї та додаток до айді картки вам СК не дадуть.
Коментувати
Абітурієнт
1) Сканована копія (фотокопія) додатка до атестату це як? Чи можна сфотографувати атестат з обох сторін так аби всі дані були видні ? 2) оригінал військового квитка чи приписного свідоцтва для військовозобов’язаних. Якщо я не військовозобов’язаних то мені не потрібно це?
Іван
Для Абітурієнт: Можна сфотографувати. Головне щоб читалося. Фотографуєте/скануєте з обох боків ДОДАТОК до атестату, в будь-якому графічному редакторі об’єднуєте лице та зворот в один файл, після чого завантажуєте в особистий кабінет. Якщо ви дівчина - вам приписне свідоцтво не потрібне. Якщо хлопець - потрібне, або білий квиток або інший документ, який вам видав військомат.
Друзілла Галицька
Для Абітурієнт: фотографувати з двох сторін не потрібно, лише з тієї де оцінки
vladislav
І от як зрозуміти? Хтось каже з однієї фотографувати, хтось з 2 сторін. Точно ніхто не може сказати?
Коментувати
Андрій
Підскажіть, якщо прописки сільська а навчався в місті 10-11 клас в обласному ліцею,чи буде враховуватись сільський коефіцієнт?
Абітурієнт
Для Андрій: ні
Коментувати
Влада
Добрий день, потрібно проходити медичний огляд при вступі у виш? Бачила що в одних написано медична довідка в других університетах її немає.
Іван
Для Влада: Там де написано - мабуть треба. У всіх інших - ні.
Коментувати
Віктор
Доброго дня я ходів бизнати для середнього балу атестата враховуються оцінки зо ЗНО
Іван
Для Віктор: Звісно що ні. Лише ті оцінки, які є в додатку до атестата!
Коментувати
Вікторія
Добрий вечір. Маю диплом бакалавра. В цьому році хочу вступити до Вузу для здобуття магістра. Чи треба було мені здавати ЗНО?
Гість
Для Вікторія: так
.
Только если на специальность «Право», а также для некоторых специальностей вступительные по иностранному в формате ЗНО. Но, вроде бы, регистрация давным-давно закончилась. Если вы на другую специальность, то у вас просто вступительные в ВУЗе, в который вы желаете поступать.
Коментувати
1GH244T5H
чи можна для електронної реєстрації зробити чорно-біле фото документа і завантажити його в форматі pdf????
Іван
Для 1GH244T5H: ні
Коментувати
Давид
Доброго дня питання не обов’язково для відповіді але хто має бажання мені допомогти.Чи є умене шанси в ЛНУ Франка поступити на контракт спеціальність історія та археології по результатам зно укр мова 164 історія160 та географія160(хто відповість наперед дякую за відповідь)
Микола
Що вам заважає зайти на vstup.osvita.ua та подивитись середній бал контрактників у цьому виші?
dim4ik
На абітпошуку є детально по спеціальностях
Гаврило
Vstup info 2017,Львів,Лну ім Франка,історія та археологія Там за минулий рік всі абітурієнти і бали
Коментувати
Наталія
Добрий день, копію (фотокопію) додатка до документа про повну загальну середню освіту необхідно сканувати з 2-х сторін чи достатньо сторони додатка з балами?
Іван
Для Наталія: З двох. По-перше на другій стороні печатка, по-друге там ще бувають оцінки! Не у всіх, але все ж таки вузу треба впевнитися, що усі оцінки враховано в розрахунку середнього балу атестату. В будь-якому графічному редакторі об’єднати в один файл обидві стороні додатку і завантажити (бо в особистий кабінет лише один файл завантажується).
Друзілла Галицька
Для Наталія: лише з однієї. Тієї де оцінки
Коментувати
Даяна
Доброго дня! Я вже є студентом, але хочу поступити на заочну форму на ще одну спеціальність. При подачі документів мені буде потрібно брати сертифікат і атестат з мого університету чи можна зробити копії?
Віктор
якщо вступник претендує на врахування у конкурсному балі сільського коефіцієнта - необхідно подати довідку про реєстрацію місця проживання особи (додаток 13 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207). ПИТАННЯ - дата видачи довідки має значення (видана 19.06.2018) чи вона повинна бути видана після 02.07.2018р. А також чи потрібно підтвердження, що школа в якій навчався знаходиться в сільській місцевості? Якщо так то в якому вигляді?
Іван
Для Віктор: Дата видачі довідки значення не має. Має значення дата реєстрації дитини в довідці - має бути до дати закінчення прийому документів 2 роки реєстрація в селі, зверніть на це увагу. Школу підтверджувати не потрібно - з назви ж видно яка вона + в особистому кабінеті вам буде написано, чи сільська ваша школа чи ні.
Коментувати
Олена
Чи можливо підстрахуватись, подавши заяви і на бюджет,і на контракт, коли ВНЗ замінив на контракт вимогу результату одного обов’язкового ЗНО на інший (якого ми не здавали) ? Тобто, математика на бюджет, а на контракт- історія.
Катя
Для Олена: це про який ви ВНЗ говорите? І на яку спеціальність?
////
Хороший вопрос, для бюджетников математика, для контрактников история, так не один ВУЗ сделал. Что будет если подавать заявление бюджет/контракт? Скорее всего в ВУЗ надо звонить.
Коментувати
Єва
Добрий день! Чи є пільги під час навчання дітям-напівсиротам, які вже здали зно? В такому випадку слід подавати документи в паперовій формі?
Іван
Для Єва: Для Олена: Немає, електронно подаєтесь.
Коментувати
Іван
Добрий день! Я навчаюсь на 2 курсі в коледжі. Планую поступати в університет. Чи будуть перезараховані предмети(філософія,соціологія,професійна українська мова і інші), з яких я отримав заліки в коледжі?
Катерина
Добрий день! У статті на освіті ua "що потрібно знати для вступу 2018", я прочитала, що медичні огляди потрібно пройти до 11 липня, а в коментарях побачила, що медогляд проходити після вступу. Скажіть будь ласка так коли проходити медогляд?
Галина
Для Катерина: а з якою метою медогляд? все залежить від мети. Якщо Ви вступаєте на спеціальності, на які вимагають медогляд, то без нього Вас не допустять до творчого конкурсу. Якщо для поселення в гуртожиток, то можна після вступу. Але врахуйте, що літо відпускна пора і лікарі теж ходять у відпустки. Ми в минулому році брали довідку ще в травні і вона пройшла.
Коментувати
катерина
в электронной форме или письменной нужно подавать документы если есть справка подтверждающая подземный стаж работы в шахте более 15лет
Іван
Для катерина: В электронной, конечно же.
Коментувати
інна
Якщо інвалід 2групи хвороба входить у перелік щоб не здавати ЗНО, але я здавала ЗНО чи будуть якісь пільги при поступані і чи буде квота
Іван
Для інна: Буде, подаєте заяву паперово. ЗНО ви мали право складати, тому зможете вступити за результатами ЗНО (якщо вони вас влаштовують), або ж скласти іспити (якщо ні). Маєте квоту 1.
Коментувати
Наталія
Чи є длямене квота ,якщо я дитина учасника АТО?та він має пільгу та є ветераном.
Іван
Для Наталія: На жаль ні. Лише учасники АТО мають право на квоту.
Коментувати
катя
допоможіть будь ласка ! я родом з одного села, а на навчання до школи ходила в інше. для отримання сіль.коф потрібна довідка про місце проживання з мого рідного села чи потрібна довідка з іншого села, що я навчалась в їхній школі ?. хелп!!
Іван
Для катя: не має значення, головне щоб школа село і місце реєстрації село. Це можуть бути різні села. Але не може бути смт.
DGP
Для катя: довідку берете з того села, де Ви зареєстровані, а сільська школа підтягнеться з атестату. От якщо Ви проживаєте в селі, а навчались в смт, то заяву анулюють
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!