Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ZV
Скільки бюджетних місць може отримати один абітурієнт? Одне, де вказаний вищий пріоритет? Чи має шанс отримати бюджетні місця на всі сім заяв, а згодом самостійно обрати собі лише одне,куди і подасть документи?
I
Для ZV: Абітурієнт може отримати лише одне бюджетне місце за тим своїм найвищим пріоритетом, за яким вистачить балів для проходження конкурсу.
Яна
Для ZV: одне бюджетне місце по будь-якому пріорітету або жодного, якщо для вас не вистачіть місця. І нічого ви самостійно не можете обирати. Все за вас зробить компьютер, як гра в рулетку.
Женя
Ви для того вказуєте пріоритет. Пріоритет - це ваше "сюди більше хочу".
Коментувати
Діана
Підкажіть з якого числа потрібно подавати особисто оригінали документів у внз
I
Для Діана: Якщо мова йде про бакалаврат, то з 1 серпня.
Коментувати
ВЕРОНІКА
ЧИ МОЖНА ЗАМІСТЬ ДОВІДКИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ПОДАТИ ДОВІДКУ ПРО СКЛАД СІМЇ
Галина
Для ВЕРОНІКА: НІ. Довідка про склад сімї, по-перше не є довідкою про реєстрацією, а по-друге видається станом на певну дату (дату видачі). Уже було роз’яснення, що якщо Вам видають довідку 13 не з дати фактичної реєстрації, а з дати отримання паспорту, то додатково слід прикріпити витяг з домової книги, де ви зареєстровані більше ніж 2 роки
Коментувати
алена
Не вірний атестат , поставили не ту дату народження , чи потрібна довідка при подачі документів в паперовому вигляді , чи взагалі їх приймуть ?
Роман
Для алена: Де це і коли на атестаті була дата народження??
Коментувати
М
подскажите пожалуйста, нужно ли для поступления на спец. "Медицина" проходить какие-то мед. справки?Везде пишут разное..
Марія
Для М: дзвоніть і питайте у приймальної комісії, зараз кожен вуз вирішує сам потрібна довідка чи ні
Коментувати
Світлана
Доброго дня.Підскажіть будь ласка,при конкурсному відборі на державну форму важливіші бали чи пріоритет.Наприклал:1 приорітет-186 балів,а 2,3 пріорітети- 200 балів,кому нададуть перевагу?
Анна
Для Світлана: Людині з 200
Галина
Для Світлана: Звісно з 200. Але швидше за все з 200 балами вони пройдуть за 1-м пріоритетом і випадуть з вашого списку, тоді пройдете Ви.
Коментувати
Назар
Доброго дня.Скажіть будь ласка коли подаються документи в паперовій формі якшо статус зареєстрований у закладі,та коли подаються якшо статус допущенмй до конкурсу.буду дуже вдячний
Анна
Для Назар: Документи подаються в паперовому вигляді тоді, коли в е. кабінеті, буде написано: Рекомендовано до зарахування(бюджет) або Включено до наказу(контракт)
Назар
Можна уточнити до якого числа включно можна подати документи у паперові формі в будь який заклад.
Катерина
Подавати з 1 по 6 серпня
Коментувати
Оля
Доброго дня . Скажіть ,будь ласка, після якого статусу електронної заяви можна їхати до ВНЗ подавати оригінали документів ? Чи можна це робити , коли у статусі пише "допущено до конкурсу" ?
I
Для Оля: Ви подаєте оригінали документів, коли статус міняється на "рекомендовано до зарахування".
Коментувати
Наталя
Доброго вечора, скажіть, будь ласка, для реєстації на ЗНО 2018, я відправила свій сертифікат ЗНО за 2016 рік. Назад мені його не повернули. Чи потрібен він мені для вступу. Якщо так, то де мені його взяти?
МАр'яна
Доброго дня хочу зареєструватись в електронному вигляді для вступу в внз але там вибиває тільки ввести номер і серію одного сертифікати в мене їх два один з цього року інший з 2016там є потрібний мені предмет з високим балом як це зробити?
Артур
Для МАр’яна: Ви реєструєте кабінет на один сертифікат а безпосередньо в кабінеті можна додати інші сертифікати з попередніх років
Коментувати
Артур
Доброго дня.Чи необхідно мати для вступу військовий квиток або приписне до воєнкомату?
Наталія
Для Артур: так
Коментувати
Віта
Доброго дня ! Скажіть будь ласка чи потрібно вести оригінали документів якщо подали у електронному вигляді?
Анна
Для Віта: Оригінали потрібно вести, коли будете вже вступати у вуз. Також у вашому е. кабінеті буде написано: Рекомендовано до зарахування або включено до наказу
Коментувати
Василь
Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання - це додаток 13?
Ольга
Для Василь: Так. Форма 13
Коментувати
Анна
скажіть будь ласка, чим відрізняється поняття "Зареєстровано в Єдиній базі" та Зареєстровано в навчальному закладі" дуже потрібно, дуже важливо, дайте відповідь)
Іван
Для Анна: При першому статусі можна скасувати заяву без будь-яких наслідків, при другому - лише з втратою пріоритету.
Коментувати
Настя
А які документи потрібні для співбесіди? Якщо я не льготник,можна просто пройти її? Чи це тільки категоріям деяким?
Іван
Для Настя: Відмінний атестат + ви або батьки чорнобильці 1 або 2 категорії.
Коментувати
Діма
Скажіть будь ласка по закінченню ліцею і отримання повної середньої освіти в університеті я навчатимусь на молодшого спеціаліста чи бакалавра?
Галина
Для Діма: в університетах не навчаютт молодших среціалістів, їх готують в коледжах
Коментувати
Іра
Скажіть будь ласка, чи можна скасувати заяву вже після її подачі? І чи треба одночасно подавати заяву на навчання на контрактній основі в ті університети в які подавала на державний бюджет якщо не пройду на державне?
Іван
Для Іра: Можна подавати. Всі бюджетні заяви автоматично беруть участь в конкурсі на контракт - це написано чорним по голубому у ваших кабінетах, коли ви подавали заяви.
Коментувати
Крістіна
Якщо я не вступила на бюджет,мої заявки автоматично переходять на контракт?з 6 заяв,подала лише 2 бюджету.
Анна
Для Крістіна: Так, бюджетні заяви стають контрактними
Коментувати
Емма
Підкажіть будь ласка,проходити співбесіди в університетах це обов’язкова умова,при вступі?і як зрозуміти що потрібно їхати ,якщо ще не буде відомо чи я вступила.Нехочеться двома їздити ,(вступаю в інше місто)
ф
Для Емма: собеседование только для отдельных категориях. Абитуриенты в основном все поступают исключительно по ЗНО.
Надія
Скажіть,будь ласка , якщо подаєш заяву на контракт то можна теж тільки 4 професії , чи можна вибрати більшу кількість професій?
Коментувати
Тетяна
Дочка закінчила Вище художнє професійне училище і хоче поступити у ВНЗ на спеціальність образотворче мистецтво (та подібні специалізації). По закінченню професійного училища вона отримала окремо атестат про повну середню освіту та окремо диплом про здобуття професії, а також здавала ЗНО з української мови і літератури та з історії України. Середній бал та сканкопію якого документу потрібно вказувати в електронному кабінеті вступника у ВНЗ?. Якщо це атестат про повну середню освіту, то де вказати середній бал диплому з художньою спеціальністю та, взагалі, повідомити про існування такого диплому та атестату про закінчення художньої школи (наприклад).
Іван
Для Тетяна: атестату, якщо на базі ПЗСО вступаєте. А про ваші здібності, здобуті в училищі, свідчитимуть роботи на творчому конкурсі.
Галина
Для Тетяна: А на основі чого Ви вступаєте? Вище Вам говорять про вступ на базі ПЗСО, але можливо Ваша донька вступає в коледж на базі кваліфікації "кваліфікований робітник", в деяких коледжах є такі програми. Тоді там вступ іде дійсно за дипломом ПТУ, але й за вступними випробуванням, про це слід взнавати в коледжі і подавати туди документи в паперовому вигляді.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!