Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
олена
скажіть будь ласка якщо хтось з тих що зараховано на бюджет не привіз документи а нищий по списку вже контрактник список посувається чи держмісце скасовується?
Коментатор
Для олена: скасовується
Коментувати
Марина
якщо я проходжу по квоті (документи я здавала тільки ксерокопії) чи потрібно ще їздити у ВНЗ і здавати оригінали?
Настюшка Багіня
Блін, я не понімаю шось. Як вуз визначає прохідний бал на спеціальність? От припустимо є куча абітурієнтів, і прохідний на бюджет встановлюють допустім 172,8, а дитина яка має 172,7 не проходить, а йде на контракт. На що вони опираються, вибираючи іменно 172,8, а не 172,7???
Павло
Для Настюшка Багіня: Це не ВУЗ визначає прохідний бал а широкий конкурс в якому беруть участь абітурієнти зі всіх ВНЗ
Настюшка Багіня
Для Павло: Ну харашо, а на шо тоді опирається той широкий конкурс? Чому іменно діти з 172,8 пройдуть на державне, а діти з 172,7 ні??
Олександр
Діти з балом 172.8 розумніші від дітей з балом 172.7, тому вони забирають останнє державне місце з виділених країною на цей факультет і спеціальність. Коротко :прохідний бал в цьому розумінні- найнижчий бал, яких дав змогу вступнику потрапити на бюджет( нас багато, а місць мало— виграє сильніший.)
Коментувати
Іванка
Доброго дня!скажіть,чому зараз починають телефонувати з вузів і просять привозити документи,кажуть поспішати,а то не залишиться місць ,якщо рейтингові списки з’являються 1 серпня?
I
Для Іванка: Дочекайтеся 1 серпня. Телефонують ті, які переживають, що в них мало контрактників.
Коментувати
Аня
А чи обов’язково подавати довідку про місце проживання, якщо я живу в селі. Чи можна і не подавати її?
Марія
Для Аня: Для Марина: можна і не подавати,як вже захочете)
Коментувати
Это фиаско
Додаток 13 с ID-карточкой прокатит? Дело в том, что мне вместе с этим "бейджиком" выдали только бумажку с pin и puk кодами и я до последнего не знал, что должен быть еще какой-то "Витяг".
Богдан
Згідно з законом україни про військову службу для видачі приписного утворюється комісія, яка діє з серпня до березня і приймає юнаків, яким впродовж року виплвнюється (або виповнилося) 17 років. Мені виповнилося 16 років, тому я не можу отримати приписне. Як бути?
Коментатор
Для Богдан: краще звернутися на гарячу лінію МОН http://osvita.ua/vnz/consultations/61243/
Коментувати
Мар'яна
Доброго вечора! Підкажіть в такій ситуації - у переліку документів для вступу вказано надати витяг з місця реєстрації, а в нас видали додаток 13 до паспорту (дитина зареєстрована в селі, хоча останні 10 років проживаєм у місті і відповідно тут же і закінчили школу, на сільський коефіцієнт не претендуєм). Чи приймуть в університеті додаток 13, адже він є підтвердженням місця реєстрації? Чи потрібен обов’язково витяг? І де його брати? Дякую
Ірина
Доброго дня!Скажіть, будь ласка, чи може таке бути, що дитина на обрану спеціальність не пройде ні на бюджет, ні на контракт, т.я. подано дуже багато заяв? Як і коли необхідно подавати документи, щоб 100% потрапити хоча б на контракт?
Коментатор
Для Ірина: Треба свідомо, а головне, виважено оцінити свої шанси і правильно обрати спеціальність (і, можливо, виш теж). Якщо балів мало (наприклад, 120), а дитині аж свербить стати програмістом/юристом тощо (osvita.ua/blogs/61456/), та ще і в провідному виші країни (бажано столиці), то вона може хоч луснути від бажання, та ніяких шансів вступити немає. Тут треба подивитись на «…природничо-технічні спеціальності, випускники яких можуть створювати ВВП країни…» — шанси точно є. Подивіться статистику минулого року на www.vstup.info чи abit-poisk.org.ua, зараз картина трошки інша, та загальну ситуацію можна оцінити.
Коментувати
Олена
Куди звертатися за приписним свідоцтво, якщо юнакові 16 років і він ще не проходив воєнкомат, адже в воєнкомат в цьому році викликали дітей 2001 року, а він 2002?
Коментатор
Для Олена: приписне надійніше отримати в воєнкоматі, решта варіантів точно поза законом.
Коментувати
Oksana
Добрий вечір, скажіть будь ласка чи можливо скасувати заявку подану на контракт і створити нову на ту ж саму спеціальність і освітню программу в той самий ВУЗ на бюджет з пріоритетом?
Коментатор
Для Oksana: можете, а можливо це є єдиний варіант, оскількі за наявної контрактної заяви система може просто не давати подати бюджетну.
Коментувати
Богдан
Добрий вечір. Підкажіть, будь ласка, а оригінали документів про середню освіту (атестат і додаток) лишаються після в ступу у студента чи зберікаються у ВНЗ?
Галина
Для Богдан: забирає виш. Зберігається в особовій справі поки Ви будете там навчатись
Коментувати
Ліна
доброго дня! що робити коли вже телефонували з вузу і пропонували укласти контракт? ще ж ніби-то вступна компанія не завершилась. Чи зможу я вчитись на бюджеті(після результатів 1 серпня), якщо зараз укладу контракт?
I
Для Ліна: Дочекайтеся 1 серпня. На контракт Ви ще встигнете.
Коментувати
Інна
Підскажіть,коли подавати оригінали документів?(контракт)З деяких вузів вже дзвонили і говорили привозити,а з деяких ні,а на сайтах.пише,що прийом до 26 липня
Галина
Для Інна: до 26-го це прийом заяв. Приймати оригінали повинні не раніше 1-го серпня. Але містечкові виші педалюють ситуацію, бояться не набрати людей і спішать відібрати у Вас документи і заключити контракт, аби Ви кудись не втекли. Не зважайте. До тих вишів, які дзвонять, ви завжди встигнете подати документи
Коментувати
Наталія
Скажіть будь ласка чи я не втрачу державне місце коли вже подала папери на контракт
Коментатор
Для Наталія: які папери?
Коментувати
Марциновський
Добрий день. Підкажіть, будь ласка. Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання - це те, що є в особистому кабінеті, де вказано всі результати ЗНО. Це і є оригінал? Тобто треба роздрукувати його в двох екземплярах? І ще. Цього року медичну довідку не треба для вступу?
Наталія
Для Марциновський: оригінал сертифікату це там, де Ваше фото і проставлені печатки за зно. А те що друкується з особистого кабінету, то додаток до сертифікату
Наталія
Для Марциновський: медична довідка залежно від вузу, уточняйте
Марциновський
Дякую
Коментувати
Вероніка
Доброго дня А якщо у ВУЗІ пише що лише 40 місць А заяв 460 То я навіть на платне не зможу поступити?
Наталія
Для Вероніка: ніхто не знає ще скільки буде державних місць. Вузи не надають іх, надає держава абітурієнту, якщо в нього бали вище прохідного. Який буде прохідний бал буде ввдомо 1 серпня. Всі хто має менший бал від прохідного ідуть на контракт. А те що пише вуз 40 місць, то це НЕ БІЛЬШЕ 40 місць може бути. А іх може бути 40,20, 10 чи 5V
tasha777
Де дізнатися яким був прохідний бал у 2017?
Коментувати
Юлия
Скажите,пожалуйста,а если я подала заявки на бюджет, они автоматически и на контакт перешли или нужно отдельно подавать?
Наталія
Для Юлия: автоматично на контракт
Коментувати
Надія
Скажіть,будь ласка , якщо подаєш заяву на контракт то можна теж тільки 4 професії , чи можна вибрати більшу кількість професій?
Наталія
Для Надія: скільки завгодно
Коментувати
Вікторія
Чи обов’язково проходити окуліста при оформленні мед.довідки? І як краще зробити: купити довідку, щоб не бігати сотню разів? Чи самому ?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!